مینت کارت چیست

مینت چیست

مینت Mint در لغت به معنای نعناع می باشد، Mint توسط Paymentwall در سال ۲۰۱۳ به عنوان یک روش پرداخت پیش پرداخت برای خرید الکترونیکی کالا و خدمات ساخته شده است. Mint با هدف ارائه کارت های اعتباری و نقل انتقالات پرداخت آنلاین بانکی یک جایگزین امن تر و آسان تر برای کاربران شده است و آنرا توسعه بخشیده است.

این یک روش پرداخت آزاد استرداد وجه و کم خطر میباشد.

Mint یک روش پرداخت برای افرادی هست که نیاز به حفظ حریم خصوصی و امنیت در اطلاعات شخصی خود هستند، می باشد.

مینت کارت ،مینت ، گیفت کارت مینت

گیفت کارت مینت

گیفت کارت مینت همانند گیفت کارت ویزا، گیفت کارت مستر، گیفت کارت ریکستی و … دارای اعتبار می باشد.گیفت کارت مینت را میتوان در برخی خرید های اینترنتی که خرید از طریق مینت کارت را قبول میکنند ردیم نمود. تقاضا برای گیفت کارت مینت دارای رشد فوق العاده بوده و در حال حاضر در سراسر جهان چه آفلاین و چه آنلاین دارای فروش است. Mint در اکتبر ۲۰۱۵ از  paymentwall جدا و خود بطور کاملا مستقل عمل می کند. حال این کارت با بهبود مدیریت و کشف فرصت هایی و رشد بیشتر به شرکت ارمغان می آورد.

بعد از استقلال خود هدف این شرکت انعطاف پذیری بیشتر در زمینه کسب و کار خود نیاز کابران را مد نظر قرار داده است. با محصول مینت شرکت می تواند یک b2c (کسب و کار به مشتری) که یک رویکرد در ارتباط مستقیم داشتن با کاربران است را داشته باشد.

تعیین تقاضا برای این محصول این اجازه را به سازمان میدهد تا برای تجار و فروشنده های بالقوه فرصت های جدید کسب کار بوجود آورد. بازرگانان و خود کاربران نهایی میتوانند مسائل مربوط به شرکت را با تکیه به همدیگر خود حل و فصل کنند.

گزارش و تجزیه و تحلیل ابزار های موجود به تجار این اجازه را میدهد تا پیگیری فروش و اصلاح استراتژی خود را بیشتر نمایند.

 

باتشکر گروه یورکاردز (با انواع آموزش ها (ساخت اپل آیدی ، دریافت گیفت کارت رایگان ) و اطلاعات از خرید گیفت کارت با ما همراه باشید)

yourcards


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*