آتش سواره ها – پلتفورم بصری با آتش | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ�آتش سواره ها یک platformer دیگری ساخت اپل آیدی که به مستاجر ساده نگاه می کند: سادگی. گیم پلی سواری های آتش بر اساس یک مکانیک ساده – نوسان خرید گیفت کارت اپل زمین ساخت اپل آیدی. تنها چیزی که برای جلوگیری خرید گیفت کارت اپل آن نیاز دارید، این ساخت اپل آیدی که به داخل دیوار ضربه بزنید خرید گیفت کارت اپل به سختی در حال مرگ ساخت اپل آیدی. هیچ چیز خیلی بد نیست.

YouTube

بدون شرح

در اطراف راهرو خیلی چرخید، برای اتصال یک خط خرید گیفت کارت اپل آتش خالص به طور مستقیم به سمت بالا برای اتصال به سقف، روی صفحه ضربه بزنید خرید گیفت کارت اپل نگه دارید. به محض اینکه شما متصل هستید، شروع به نوسان در قوس پارابولیك می كنید. اگر شما در زمان خود را در سقف در زمان آزاد نکنید، قوس شما شما را در برابر سقف بسیار که شما سعی در نگه داشتن آن را به شما ضربه زدن. یک رابطه بسیار متداول همبستگی در واقع

یک رابطه بسیار ناراحت کننده در واقع

نقطه این همه این ساخت اپل آیدی که توپ کوچکی خرید گیفت کارت اپل آتش شما باید خرید گیفت کارت اپل این راهرو عبور کند خرید گیفت کارت اپل تا آنجا که امکان دارد بیشترین امتیاز را داشته باشد. چه کسی خرید گیفت کارت اپل در چه زمانی خرید گیفت کارت اپل پرواز خرید گیفت کارت اپل طریق یک جرثقیل زرق خرید گیفت کارت اپل برق مواد مخدر مهم نیست، مهم ساخت اپل آیدی که نقاط با ارزش ساخت اپل آیدی.

هر ثانیه شما را خرید گیفت کارت اپل طریق هوا پرواز می کنید تا یک نقطه را بچرخانید، بنابراین شروع بسیار ساده ای ساخت اپل آیدی. با این حال، با پیشرفت شما شروع به پیدا کردن حلقه های کوچک هدفمند با ۵ سطح می کنید. بسته به جایی که شما خرید گیفت کارت اپل دایره وارد می کنید، شما بین ۱ تا ۵ امتیاز به دست می آورید، شما را تشویق می کند تا هدف خود را کامل کنید تا بتوانید تا آنجا که ممکن ساخت اپل آیدی در مرکز قرار داشته باشید.

هدف تلاش برای ضربه زدن به حوزه هدف قرار ذاتا بازیکن را برای تبدیل شدن به فوق العاده مهارتمند در یک زمان بسیار کوتاه آموزش می دهد. این نوع برنامه آموزشی ساخت اپل آیدی که بسیاری خرید گیفت کارت اپل بازی های این نوع خرید گیفت کارت اپل آن وجود ندارد – کاملا ارگانیک ساخت اپل آیدی. هیچ سطوح تمرینی متناوب وجود ندارد که با بازیکن صحبت کند خرید گیفت کارت اپل آنها را مانند یک نوزاد درمان کند. شما با بازی یاد می گیرید خرید گیفت کارت اپل به راحتی یاد می گیرید.

شما با بازی بازی می آموزید خرید گیفت کارت اپل خیلی راحت می آموزید.

این باعث می شود که آتش یک platformer فوق العاده بصری، یک کلمه ساخت اپل آیدی که بیش خرید گیفت کارت اپل حد مورد غفلت قرار گرفته ساخت اپل آیدی. با این حال، Fire Rides کاملا شایسته این بازی ساخت اپل آیدی، زیرا بعضی خرید گیفت کارت اپل بازی های دیگر باعث می شوند بازیکن به گونه ای به گونه ای ارگانیک خرید گیفت کارت اپل ساده رفتار کند. حوزه هدف تغییر می کند، همانطور که شما پیشرفت می کنید، گاهی اوقات خرید گیفت کارت اپل سقف به شیوه تکثیر تغییر می کند، به این معنی که شما باید تکنیک های نوسان خود را با پیشرفت تطبیق دهید.

به طور دوره ای، طرح رنگ به دلیل عبور خرید گیفت کارت اپل یک مانع چند رنگی، با ۱۰ امتیاز دوست داشتنی به شما تعلق دارد خرید گیفت کارت اپل باعث می شود که بازی کمی سریعتر شود، بنابراین شدت افزایش می یابد.

برای تشویق بازیکنان به پیشرفت خود پس خرید گیفت کارت اپل یک حرکت کوچک که موجب مرگ آنها می شود، این بازی به شما امکان می دهد با تماشای یک آگهی – یک راهبرد کسب درآمد نسبتا رایج – به شما ارائه دهد. مزاحم این ساخت اپل آیدی که پس خرید گیفت کارت اپل تکمیل تبلیغ، بازی شما را به عقب برگرداند، جایی که شما خیلی ناگهان، خرید گیفت کارت اپل خط خود به سمت زمین حرکت کردید. به احتمال زیاد شما فقط به سمت راست می کشید، دوباره به هر حال می میرید.

این تحریک را کنار بگذارد، سوارهای آتش می توانند یک تجربه بصری باشند که بازیکن را به طرز چشمگیری مانند تارزان می چرخاند، هرچند همیشه برای امتیاز بالاتر تلاش می کند، در حالی که هرگز نمی داند چه مقدار زمان گذشت.

آتش سواری یک تمرین در گیم پلی بصری ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل سزاوار یک بار دانلود فوری ساخت اپل آیدی.

امتیاز ما

مشاغل مضرات
خودآگاهی به گسل. ساده خرید گیفت کارت اپل آسان برای درک. پاداش خرید گیفت کارت اپل رنگارنگ هنگامی که به خوبی بازی کرد. دومین شانس در مرگ اغلب ممکن ساخت اپل آیدی شما را به هر حال در حال مرگ دوباره.

                        

                                

                        

رتبه
۸/۱۰

WP-Appbox: آتش سوزی (رایگان + ، فروشگاه App) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*