آره اسم حیوان دست اموز، اما نه کاملا سوپر ماریو اجرای | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ�دست گرفتن کنترل یک اسم حیوان دست اموز سفید، هدف خود را در هر سطح ساخت اپل آیدی برای رسیدن به پرچم پایان. به عنوان یک خودکار دونده، شخصیت به طور خودکار حرکت می کند در هر دو جهت، خرید گیفت کارت اپل همه که لازم خرید گیفت کارت اپل شما هم یک شیر بر روی صفحه نمایش برای پرش تنها یا دو برای پرش دو ساخت اپل آیدی. اگر شما به یک دیوار در حال حرکت راست خرید گیفت کارت اپل سپس با شخصیت به طور خودکار تغییر جهت تا زمانی که همان شما انجام دوباره؛ این ساخت اپل آیدی، مگر اینکه شما می توانید در بین دیوار پرش، یک حرکت ساخت اپل آیدی که می تواند کمک به شما در رسیدن به مناطق بالاتر ساخت اپل آیدی. اغلب مسدود کردن راه خود را، هر چند، مشخصی، سطوح، دشمنان (برخی خرید گیفت کارت اپل کوچک، دیگران عظیم الجثه)، خرید گیفت کارت اپل پازل روی حیله خرید گیفت کارت اپل تزویر. بیشتر به شما برسد، شدید تر خرید گیفت کارت اپل دشوار این ساخت اپل آیدی.

یوتیوب

بدون شرح

در طول راه هویج برای شما به جمع آوری، که می تواند در بازگشت به نزدیکترین پاسگاه ایست خرید گیفت کارت اپل بازرسی اگر شما به جای راه اندازی مجدد سطح & # 8211 مرگ استفاده می شود. بیشتر شما را در سطح هویج بیشتر این هزینه می باشد. ضروری تر جمع آوری، هر چند، کلید طلا هستند. این بازی تا به جهان تقسیم شده ساخت اپل آیدی، با پنج سطح در هر، خرید گیفت کارت اپل به منظور رسیدن به جهان آینده، یک مقدار مشخصی خرید گیفت کارت اپل کلید نیاز به جمع آوری شود. برو خرید گیفت کارت اپل راه خود را برای اطمینان خرید گیفت کارت اپل شما جمع آوری تمام سه کلید در هر سطح شما انجام دهند خرید گیفت کارت اپل شما این فرصت را به جست خرید گیفت کارت اپل خیز سطح در دسترس نباشد باید، در حال حرکت به جهان بعدی که در مشکل. روش دیگر، اگر کار سخت ساخت اپل آیدی چیزی که خود نیست، شما می توانید پرداخت £ ۰٫۹۹ خرید گیفت کارت اپل باز کردن این منطقه در کنار فورا.

مانند سوپر ماریو Run خرید گیفت کارت اپل Temple Run قبل خرید گیفت کارت اپل آن، آره اسم حیوان دست اموز & # 8211؛ یا اسم حیوان دست اموز اجرای، آن گونه که باید به نام – موفق در اینکه بسیار آسان به بازی. فقط سه نکات آموزش مورد نیاز ساخت اپل آیدی، به شما نشان چگونه به پرش، پرش دو، خرید گیفت کارت اپل پرش بین سیستم عامل، به این معنی تنها پس خرید گیفت کارت اپل یک دقیقه خرید گیفت کارت اپل بازی اصول اولیه قابل درک باشد. این ساخت اپل آیدی که به با گیم پلی آن آسان ساخت اپل آیدی، اگر چه اشتباه گرفته شود. در واقع آن را کاملا مخالف ساخت اپل آیدی. آن را در یک سرعت سریع اجرا می شود، به شما زمان بسیار کمی برای تصمیم گیری. سطوح به خوبی طراحی شده به طوری که، قطعا به سمت مراحل دشوار تر ساخت اپل آیدی، حاشیه بسیار برای خطا وجود ندارد. ساخت کلید طلا یک ضرورت نیز افزایش می دهد مشکل: آنها اغلب دور در مناطقی که در سخت تر برای رسیدن به پنهان شده ساخت اپل آیدی. برای یک بازی ساخت اپل آیدی که ویژگی های چنین گرافیک ساده خرید گیفت کارت اپل مکانیک، می توان آن را devilishly دشوار.

 yeahbunny2 "عرض =" 1024 "ارتفاع =" 576 "/> </p>
<p> سرعت خرید گیفت کارت اپل چالش آره نتیجه اسم حیوان دست اموز در آن اعتیاد آور بودن: هر زمانی که شما می میرند که یک بار دیگر در وجدان خود را به شما می گوید برای رفتن دوباره، که یکی دیگر خرید گیفت کارت اپل رفتن تنها طول می کشد تا چند ثانیه. البته، آن چند ثانیه به ناچار به تلاش بیشتر منجر شود، خرید گیفت کارت اپل در آن زمان بازی به احتمال زیاد به شما قلاب – شاید به عنوان رو به نه به عنوان در لوله های سبز خرید گیفت کارت اپل قارچ غول پیکر، اما با این وجود قلاب </p>
<p> موجود در iOS ساخت اپل آیدی. </p>
</pre>

</div>

</div>

<footer class=


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*