آیا دستگاه شما برای کودکان شما امن است؟ | گیفت کارت
قفل کردن برنامه ها

یکی خرید گیفت کارت اپل اساسی ترین شیوه های خنثی کردن تلفن، قفل کردن برنامه های خاص ساخت اپل آیدی که ممکن ساخت اپل آیدی محدود یا محدود به کودکان باشد. برای مثال، اگر پدر خرید گیفت کارت اپل مادر فرزند خود را برای دسترسی به برنامه های خاص نمی خواهند، آنها قادر خواهند گیفت کارت اپل که برنامه هایی را بدون قفل باز کنند. برای قفل کردن برنامه های خاص بر روی آی فون، کاربران می توانند به تنظیمات، عمومی، قابلیت دسترسی خرید گیفت کارت اپل سپس دسترسی به هدایت بروید. هنگامی که این فعال خرید گیفت کارت پلی استیشن، کاربران به سادگی به برنامه میروند که میخواهند قفل شوند، ۳ بار در یک ردیف روی دکمه Home کلیک کرده خرید گیفت کارت اپل سپس یک پین را برای قفل آن وارد کنید. این تضمین می کند که هنگام دسترسی به پین، می توان برنامه را تنها در دسترس قرار داد. برای کاربران اندرویدی، AppLock (Android) یک ابزار ساخت اپل آیدی که می تواند برای جلوگیری خرید گیفت کارت اپل دسترسی غیرمجاز به برنامه های مختلف مانند Access Guided در iOS استفاده خرید گیفت کارت پلی استیشن. با استفاده خرید گیفت کارت اپل این برنامه، کاربران به سادگی کد گذرواری را برای برنامه هایی که میخواهند قفل شوند خرید گیفت کارت اپل تنها زمانی که کد وارد شده اند باز کنید. خرید گیفت کارت اپل طریق این مکانیسم، کاربران می توانند خرید گیفت کارت اپل کودکان محافظت کنند زمانی که آنها مایل به استفاده خرید گیفت کارت اپل تلفن همراه با محدود کردن دسترسی به برنامه.

محدود کردن استفاده خرید گیفت کارت اپل تلفن

حتی در مواردی که تلفن ممکن ساخت اپل آیدی فقط برای یادگیری خرید گیفت کارت اپل آموزش استفاده خرید گیفت کارت پلی استیشن، هنوز هم می تواند خرید گیفت کارت اپل لحاظ تمرکز خرید گیفت کارت اپل توجه بدتر باشد. بسیاری خرید گیفت کارت اپل مطالعات نشان داده اند که استفاده طولانی مدت خرید گیفت کارت اپل تلفن، به ویژه در کودکان، می تواند باعث کاهش میزان احتباس خرید گیفت کارت اپل توجه خرید گیفت کارت پلی استیشن خرید گیفت کارت اپل به همین دلیل استفاده خرید گیفت کارت اپل تلفن باید محدود خرید گیفت کارت پلی استیشن. به همین علت، برنامه هایی مانند در لحظه – محدود کردن استفاده خرید گیفت کارت اپل تلفن (iOS) خرید گیفت کارت اپل SPACE (Android) می توانند خرید گیفت کارت اپل تنظیم مجدد محدودیت زمانی برای مجبور کردن کاربر خرید گیفت کارت اپل به ویژه کودکان، برای کاهش زمان صرف شده بر روی تلفن. در حالیکه توانایی استفاده خرید گیفت کارت اپل تلفن را کاهش می دهد، کودکان می توانند در مقیاس سالم نگهداری شوند، در غیر اینصورت بیش خرید گیفت کارت اپل حد استفاده می شوند.

SPACE App Android Preview

یک مرور سریع خرید گیفت کارت اپل آنچه انتظار می رود خرید گیفت کارت اپل SPACE، طراحی شده برای کمک به شما در پیدا کردن تعادل زندگی تلفن همراه خود را. بیشتر در www.space-app.com بیشتر بدانید

مسدود کردن محتوای وب

در حالی که وب میتواند یک منبع قوی برای یادگیری خرید گیفت کارت اپل کشف محتوا باشد، همچنین راه قابل ملاحظهای برای دسترسی به سایتهایی که ممکن ساخت اپل آیدی برای سالهای مناسب برای بسیاری خرید گیفت کارت اپل آنها نباشد، ارائه می دهد. به جای مسدود کردن هر گونه دسترسی به اینترنت، جایگزین هایی وجود دارد که دسترسی محدود به جز محتوای مناسب برای سن دارند. به عنوان مثال، کودکان خرید گیفت کارت اپل نوجوانان YouTube (iOS / Android) به کودکان اجازه می دهد که کارتون ها خرید گیفت کارت اپل مواد آموزشی را تماشا کنند خرید گیفت کارت اپل تمام محتوای دیگر را مسدود کنند. با این کار، بچه ها در معرض فیلم هایی نیستند که ممکن ساخت اپل آیدی در YouTube مضر باشند. فراتر خرید گیفت کارت اپل مسدود کردن محتوا، والدین می توانند محدودیت هایی را در نظر بگذارند که کودکان چگونه می توانند فیلم ها را تماشا کنند خرید گیفت کارت اپل همچنین جستجو های کنترل را برای استفاده بهتر خرید گیفت کارت اپل مقداری کنترل کنند.

خرید گیفت کارت اپل لحاظ محتوای وب، کاربران iOS می توانند دسترسی به سایت های خاص یا دسته ای خرید گیفت کارت اپل سایت ها را محدود کنند تا مرور اینترنت به خطر افتد. برای انجام این کار، کاربران به سادگی باید به برنامه تنظیمات، عمومی، محدودیت ها وارد شوند خرید گیفت کارت اپل سپس سایتی را که تحت وب ها محدود ساخت اپل آیدی محدود کنید. اگرچه ممکن ساخت اپل آیدی فهرستی خرید گیفت کارت اپل سایتهایی که برای کودکان مناسب نیستند، کاربران بتوانند به راحتی تمام محتوای بزرگسالان را مسدود کنند که دسترسی به این سایتها را متوقف کند. علاوه بر این، کاربران می توانند سایت خاصی را که می خواهند با ورود به سایت های فردی مسدود کنند، انتخاب کنند، اگر والدین آن را نامناسب می دانند

برای کاربران اندرویدی، با استفاده خرید گیفت کارت اپل Mobile Security & Antivirus همان عملکرد را می توانید مشاهده کنید که نه تنها حفاظت خرید گیفت کارت اپل سایبر را ارائه می دهد بلکه همچنین مسدود کردن سایت های خاص می خرید گیفت کارت پلی استیشن. در حالیکه قادر به تنظیم دسته های مختلف مانند نوجوانان خرید گیفت کارت اپل نوجوانان ساخت اپل آیدی، کاربران می توانند کدام وب سایت را برای هر محدوده سنی مسدود کند خرید گیفت کارت اپل سپس تنظیمات را فعال کنید. این امر باعث می خرید گیفت کارت پلی استیشن بین کاربران مختلف به خصوص اگر یک دستگاه در بین کودکان در گروه های سنی مختلف به اشتراک گذاشته خرید گیفت کارت پلی استیشن، اطمینان حاصل خرید گیفت کارت پلی استیشن که محتوایی که هر کاربر می بیند برای سن مناسب ساخت اپل آیدی.

قفل کردن عکس ها خرید گیفت کارت اپل فیلم ها

Keepsafe Photo Vault به عنوان مرحله دوم امنیت برای دستگاه شما طراحی شده ساخت اپل آیدی، با نگه داشتن تصاویر خرید گیفت کارت اپل ویدیوها پشت یک کد امنیتی قفل شده ساخت اپل آیدی. برنامه در این مقاله بررسی شده ساخت اپل آیدی.

آلبومهای به اشتراک گذاشته شده در حال حاضر در Keepsafe Photo Vault

برنامه Keepsafe Photo Vault را در iOS خرید گیفت کارت اپل Android در حال حاضر دریافت کنید! https://4uon.ly/p/kYWxkBG

با توجه به دسترسی عظیم به اطلاعاتی که ممکن ساخت اپل آیدی با تلفن های همراه باشد، برنامه ها خرید گیفت کارت اپل تکنیک های ذکر شده در این مقاله می توانند اطمینان حاصل کنند که کودکان خرید گیفت کارت اپل هر گونه محتوای مضر محافظت می شوند. خرید گیفت کارت اپل تنظیمات برای قفل کردن برنامه ها به دیگران که قادر به محدود کردن سایت هایی هستند که می توانند بازدید کنند، این ابزار باید به منظور ایجاد تلفن همراه مناسب تر باشد.


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*