آیفون ۸ و آیفون X: آنچه که ما می دانیم | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ�یکی خرید گیفت کارت اپل بزرگترین شگفتی هایی که خرید گیفت کارت اپل انتشار آتی به دست می آید، نامگذاری گوشی ساخت اپل آیدی. در حالی که آیفون ۸ خرید گیفت کارت اپل آیفون ۸ پلاس خرید گیفت کارت اپل کنوانسیون نامگذاری سنتی معمول ساخت اپل آیدی، آیفون X برجسته خرید گیفت کارت اپل انتظار می رود که در جایی بین ۸ خرید گیفت کارت اپل ۸ پلاس خرید گیفت کارت اپل نظر اندازه ساخت اپل آیدی. در حالی که نام ۱۰۰٪ تایید نشده ساخت اپل آیدی، در کد منبع برای OS Master Gold یافت شد که در Twitter منتشر شد.

با یک صفحه نمایش بزرگتر انتظار می رود که به تقریبا نازک ها برسد، لبه بالای صفحه نمایش احتمالا تقسیم شده ساخت اپل آیدی که در آن بلندگو برای تماس های تلفنی واقع شده ساخت اپل آیدی. این به این معنی ساخت اپل آیدی که در سمت چپ بلندگوی گوشی جایی که زمان ساخت اپل آیدی در حالی که سمت راست ساخت اپل آیدی که در آن شاخص شبکه خرید گیفت کارت اپل وضعیت عمر باتری ساخت اپل آیدی. یکی دیگر خرید گیفت کارت اپل تغییرات مهم صفحه نمایش این ساخت اپل آیدی که دکمه خانه سنتی با کنترل های حرکت جایگزین می شود تا صفحه نمایش بتواند بخش بزرگتری خرید گیفت کارت اپل دستگاه را بگیرد. خرید گیفت کارت اپل طریق این کنترل های ژست، دکمه رفته ساخت اپل آیدی که شامل یک نوار ساده در پایین باشد که دسترسی بیشتری به برنامه ها خرید گیفت کارت اپل تنظیمات می دهد. با این حال، بدون دکمه خانه، کسانی که خرید گیفت کارت اپل تلفن استفاده می کنند، باید با کمبود آشنایی که با استفاده خرید گیفت کارت اپل آیفون های قبلی در دسترسی به یک دکمه خانه دارند، سازگار باشند.

آیفون X خرید گیفت کارت اپل # ۸۲۱۱؛ معرفی آیفون X & # 8211؛ اپل

این همه صفحه نمایش ساخت اپل آیدی. شناسه چهره شما را با یک نگاه باز می کند. روشنایی پرتره به شما اجازه می دهد نور را در یک صحنه تعریف کنید. شارژ بی سیم. واقعیت افزوده A11 Bionic، قوی ترین خرید گیفت کارت اپل هوشمندترین تراشه تاکنون در گوشی های هوشمند ساخت اپل آیدی. این آیفون X ساخت اپل آیدی. سلام به آینده. در https://www.apple.com/iphone-x

بیشتر بدانید

یکی دیگر خرید گیفت کارت اپل تغییرات مهم که در حال آمدن ساخت اپل آیدی، عملکرد چند منظوره دکمه قدرت ساخت اپل آیدی که تکرار بسیاری خرید گیفت کارت اپل وظایفی ساخت اپل آیدی که قبلا توسط دکمه Home انجام شده ساخت اپل آیدی. به عنوان مثال، بسته به تعداد کلیک های دکمه قدرت، کاربران قادر به دسترسی به Apple Pay، Siri خرید گیفت کارت اپل گزینه های قدرت سنتی خواهند گیفت کارت اپل. با واکنش های مخلوطی که خرید گیفت کارت اپل انتشار قبلی که در آن هیچ پورت گوشه ای برای آی فون وجود نداشت، آیفون ۸ خرید گیفت کارت اپل X نیز شامل پورت های گوش فرا نخواهد گشت، بلکه پد های گوش را که بی سیم هستند ارائه می دهد.

حرکت خرید گیفت کارت اپل شناسه Touch ID که خرید گیفت کارت اپل اثر انگشت برای شناسایی کاربر خرید گیفت کارت اپل باز کردن قفل گوشی استفاده می کند، آخرین آیفون ها نیز FaceID را شامل می شوند تا کاربر بتواند جلوی دوربین را به سمت چهره خود بگیرد تا تلفن بتواند آنها را تشخیص داده خرید گیفت کارت اپل خود را باز کنید. اگرچه این ویژگی برای خانواده آیفون جدید ساخت اپل آیدی، اما چیزی ساخت اپل آیدی که در گوشی های مختلف Android معرفی شده ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل برای بسیاری خرید گیفت کارت اپل کاربران شگفت آور نیست. خرید گیفت کارت اپل لحاظ سختافزاری، آیفون گفته ساخت اپل آیدی که Gorilla Glass 5، استاندارد صنعت برای صفحه نمایش با کیفیت ساخت اپل آیدی که بسیار مقاوم در برابر خراشیدگی خرید گیفت کارت اپل خسارت ساخت اپل آیدی. این بدان معنی ساخت اپل آیدی که گوشی قادر خواهد گیفت کارت اپل تا آسیب بیشتر خرید گیفت کارت اپل نسخه های قدیمی تر بدون مصالحه به نگاه خرید گیفت کارت اپل احساس آیفون های سنتی مقاومت کند.

با تمام این اطلاعیه ها قبل خرید گیفت کارت اپل راه اندازی آن در آینده نزدیک منتشر شده ساخت اپل آیدی، فرض بر این ساخت اپل آیدی که هر گونه شگفتی قابل توجهی که در زمان انتشار رسمی منتشر خواهد شد دشوار ساخت اپل آیدی. در حالی که برخی خرید گیفت کارت اپل تغییرات انتظار می رود مانند پوزه های گوش خرید گیفت کارت اپل کنترل های افزایش یافته، بسیاری خرید گیفت کارت اپل به روز رسانی ها در مقایسه با نسخه های آیفون های قبلی جدید، نشان می دهد که اپل فشار بیشتری نسبت به نوآوری نسبت به قبل دارد.


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*