آیفون X – آنچه ما می دانیم | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ�
آیفون X – معرفی آیفون X – اپل

این همه روی صفحه نمایش ساخت اپل آیدی. شناسه چهره شما را با یک نگاه باز می کند. روشنایی پرتره به شما اجازه می دهد نور را در یک صحنه تعریف کنید. شارژ بی سیم. واقعیت افزوده A11 Bionic، قوی ترین خرید گیفت کارت اپل هوشمندترین تراشه تاکنون در گوشی های هوشمند ساخت اپل آیدی. این آیفون X ساخت اپل آیدی. سلام به آینده. در https://www.apple.com/iphone-x

بیشتر بدانید

حرکات جدید

یکی خرید گیفت کارت اپل بزرگترین خرید گیفت کارت اپل قابل توجه ترین تغییراتی ساخت اپل آیدی که در iPhone X ایجاد شده ساخت اپل آیدی این ساخت اپل آیدی که هیچ دکمه ی خانه ای وجود ندارد خرید گیفت کارت اپل صفحه نمایش تقریبا تمام قسمت جلوی آن با فضای بسیار کم قابلیتی فاصله دارد. به همین دلیل، حرکات جدیدی وجود دارد که باید برداشته شود که جایگزین دکمه Home سنتی ساخت اپل آیدی که بسیاری خرید گیفت کارت اپل کاربران آیفون به آن عادت کرده اند. برای رفتن به صفحه اصلی به عنوان یک بار کلیک کردن بر روی صفحه اصلی، همه چیزهایی که باید کاربر انجام دهد این ساخت اپل آیدی که انگشت خود را بالا ببرید، کنترلی ساخت اپل آیدی که بسیار بصری ساخت اپل آیدی. برای دیدن تمام برنامه هایی که در حال حاضر باز هستند، کاربران باید خرید گیفت کارت اپل پایین به پایین کشیدن خرید گیفت کارت اپل مکث قبل خرید گیفت کارت اپل مرور برنامه های باز. به علاوه، کاربران می توانند به سادگی با کشیدن انگشت روی پایین صفحه برای دسترسی به برنامه های مختلف که در حال حاضر باز هستند. برای رسیدن به مرکز کنترل، به سادگی خرید گیفت کارت اپل سمت راست صفحه نمایش ضربه بزنید خرید گیفت کارت اپل سپس مجموعه ای خرید گیفت کارت اپل ابزارها مانند روشنایی خرید گیفت کارت اپل موسیقی را باز کنید. با لمس ۳D، کاربران می توانند بر روی یک کنترل نگه دارند تا فورا آن را باز کنند. به عنوان مثال، اگر یک کاربر دکمه روشنایی را در کنترل پنل نگه می دارد، یک سوئیچ ظاهر می شود که می تواند روشنایی را کنترل کند. برای دیدن همه اعلان ها در یک مکان، همه چیزهایی که باید انجام شود، خرید گیفت کارت اپل هر صفحه ای که در آن نقطه در دسترس هستند، کشیدن ساخت اپل آیدی. کشیدن به سمت راست در این صفحه ویدجت ها را نشان می دهد خرید گیفت کارت اپل کشیدن چپ دوربین را نشان می دهد. برای کسانی که می خواهند با سیری صحبت کنند، می توانند این کار را با گفتن "سلام سیری" یا نگه داشتن دکمه در سمت راست صفحه به منظور فعال کردن آن انجام دهند.

شناسه صورت

FaceID یک ویژگی ساخت اپل آیدی که به طور موثر نیاز به TouchID در مدل های قبلی آی فون را حذف کرده ساخت اپل آیدی. همانطور که خرید گیفت کارت اپل نامش بر می آید، یک چهره کاربر به جای گذرواژه تایپی یا اثر انگشت به عنوان رمز عبور در نظر گرفته می شود. برای تنظیم این، همه چیزهایی که باید انجام شود این ساخت اپل آیدی که به آرامی در یک دایره حرکت خود را برای تکمیل ضبط انجام دهید. بعد خرید گیفت کارت اپل این، FaceID کاربر را در محیط های مختلف تشخیص می دهد که آیا آنها در داخل خانه، در خارج خرید گیفت کارت اپل منزل یا در تاریکی کامل هستند. حتی اگر یک کاربر تغییر شکل خود را تغییر دهد، این ویژگی هنوز هم می تواند کاربر را با آرایش های مختلف، موهای صورت خرید گیفت کارت اپل حتی عینک آفتابی تشخیص دهد. به جای آنکه گوشی را به سمت چهره خود ببرید، کاربران باید آن را برای FaceID تشخیص دهند خرید گیفت کارت اپل به طور خودکار گوشی را باز کنند. این ویژگی بیشتر به برنامه های دیگر منتقل شده ساخت اپل آیدی که نیاز به یک اثر انگشت در مدل های قبلی آیفون مانند Apple Pay خرید گیفت کارت اپل دانلود برنامه ها دارند. به دلایل حفظ حریم خصوصی، تمام جزئیات صورت در گوشی به جای پشتیبان گیری در iCloud خرید گیفت کارت اپل یا یک منبع خارجی ذخیره می شود به طوری که آن را باقی می ماند خصوصی

انیمیشن

یکی خرید گیفت کارت اپل جنبه های پر جنب خرید گیفت کارت اپل جوش آیفون X معرفی Animojis ساخت اپل آیدی که به کاربران اجازه می دهد که به جای استفاده خرید گیفت کارت اپل آنها به عنوان emojis تبدیل شوند. Animojis با استفاده خرید گیفت کارت اپل فیلتر کردن Snapchat، Animojis کاربران را قادر می سازد تا چهره خود را با یکی خرید گیفت کارت اپل دوازده کاراکتر خرید گیفت کارت اپل جوجه ها به میمون ها ماسک کنند. با استفاده خرید گیفت کارت اپل این ویژگی به یک سطح کاملا جدید، دوربین بیش خرید گیفت کارت اپل ۵۰ عضله مختلف را در چهره قرار می دهد که خرید گیفت کارت اپل طریق شخصیت ها تکرار می شوند تا ویژگی های بسیار مات خرید گیفت کارت اپل دقیق صورت را در بین انیمیشن های مختلف در زمان واقعی برای احساسات احساس کنند. برای دسترسی به این، کاربران باید برنامه Animoji را خرید گیفت کارت اپل طریق صفحه کلید انتخاب کرده خرید گیفت کارت اپل سپس پیام خود را برای ارسال به دیگران ضبط کنند. فراتر خرید گیفت کارت اپل صرفا ارسال Animojis، کاربران همچنین می توانند با نگه داشتن Animoji خرید گیفت کارت اپل سپس کشیدن آن بر روی مکالمه برچسب ها را با آنها ایجاد کنند.

نورپردازی پرتره

با پیشرفت قابل توجهی در فناوری دوربین بر روی آیفون X، کاربران می توانند جلوه های روشنایی استودیویی را با حالت عمودی برای بهبود تصویر خود اضافه کنند. هنگامی که در حالت پرتره، همه چیزهایی که باید انجام شود این ساخت اپل آیدی که بین ۵ اثر مختلف نورپردازی را انتخاب کنید که بلافاصله تصویر را دقیقا همانطور که یک کاربر می خواهد آن را انجام دهد را بهبود می بخشد. حتی برای تصاویری که قبلا گرفته شده ساخت اپل آیدی، می توان آنها را با نورپردازی پرتره ویرایش کرد که می تواند در عرض چند ثانیه یک ظاهر کاملا جدید ایجاد کند، چیزی که با نسخه های قبلی آی فون امکان پذیر نبود. با این حال، این حالت هنوز در بتا ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل بنابراین ممکن ساخت اپل آیدی برخی خرید گیفت کارت اپل مشکلات را به عنوان نسخه کامل رول شده ساخت اپل آیدی.

همانطور که گفته شد، آیفون X یکی خرید گیفت کارت اپل بزرگترین نوآوری هایی ساخت اپل آیدی که اپل خرید گیفت کارت اپل آیفون ۴ به آی فون انجام داده ساخت اپل آیدی، این نقطه عطفی برای این شرکت ساخت اپل آیدی. با تمام ویژگی هایی که خرید گیفت کارت اپل نظر سخت افزار خرید گیفت کارت اپل نرم افزار به دستگاه اضافه می شوند، تغییراتی که در این مقاله ذکر شده، نشان دهنده بزرگترین ارتقاء هایی ساخت اپل آیدی که ساخته شده اند. با این حال، به روز رسانی های بیشتر در آینده نزدیک منتشر خواهد شد خرید گیفت کارت اپل همچنین نشان می دهد خرید گیفت کارت اپل ویژگی های دیگر جزئی که تا کنون نادیده گرفته شده ساخت اپل آیدی.


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*