اختلال در اقتصاد سوارکاری با Skedaddle | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ�برای بالاترین درجه سادگی طراحی شده ساخت اپل آیدی، Skedaddle کسانی را که مایل به سفر به دور خرید گیفت کارت اپل راه دور هستند قادر به رزرو صندلی در وسایل نقلیه لوکس با کسانی که در همان مسیر سفر یا به همان مقصد در حال داشتن این مدل خرید گیفت کارت اپل به اشتراک گذاری یک وسیله نقلیه، تعداد زیادی خرید گیفت کارت اپل مردم قادر به سرعت پیدا کردن سوار به هر کجا که آنها نیاز به رفتن بدون بدون هیچ زحمتی خرید گیفت کارت اپل نگاه کردن به نقشه ها خرید گیفت کارت اپل یا اجاره وسایل نقلیه ساخت اپل آیدی که می تواند گیج کننده باشد. علاوه بر این، به اشتراک گذاری یک سواری، یک راهکار مقرون به صرفه را در برابر روش های شخصی دیگر که می تواند به طور قابل توجهی گرانتر باشد، تضمین می کند.

برای کسانی که به دنبال کاهش هزینه های حمل خرید گیفت کارت اپل نقل خرید گیفت کارت اپل راه دور خود در محیط اشتراک گذاری هستند Skedaddle یکی خرید گیفت کارت اپل گزینه های بسیار توصیه شده برای سرویس های دیگر ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل در عین حال شخصی سازی سواری تاکسی را حفظ می کند

به منظور ارائه حداکثر راحتی، Skedaddle به کاربران اجازه می دهد دقیقا مشخص کنند کجا خرید گیفت کارت اپل چه زمانی می خواهند برداشته شوند که بسیار شبیه به خدمات تاکسی شخصی ساخت اپل آیدی. با این که قادر به ادغام هر دو روش ارزان تر خرید گیفت کارت اپل به اشتراک گذاری سواری همراه با راحتی یک تاکسی شخصی، برنامه یکی ساخت اپل آیدی که قادر به ایستادگی کردن در رقابت ساخت اپل آیدی. برای افرادی که نیاز به یک تعداد مشخصی خرید گیفت کارت اپل صندلی ها برای یک گروه دارند، Skedaddle راه اندازی یک مسیر خصوصی را آسان می کند که در آن کسانی که بخشی خرید گیفت کارت اپل سفر هستند، هزینه های مربوط به اجاره خودرو را تقسیم می کنند. خرید گیفت کارت اپل این طریق، برای تعداد زیادی خرید گیفت کارت اپل مردم برای حمل خرید گیفت کارت اپل نقل به طور قابل توجهی راحت تر ساخت اپل آیدی در حالی که همزمان روند ساده سازی صورتحساب را تسهیل می کند.

معرفی برنامه Skedaddle iOS

برو هرجایی. با یکدیگر. گرفتن خارج خرید گیفت کارت اپل شهر باید آسان باشد حالا این ساخت اپل آیدی برنامه ها خرید گیفت کارت اپل ایستگاه های بیشتر، اتومبیل های اجاره ای خرید گیفت کارت اپل حتی رانندگی وجود ندارد. یک مسیر را شروع کنید خرید گیفت کارت اپل انتخاب خود را انتخاب کنید، مقصد خرید گیفت کارت اپل زمان را انتخاب کنید. در یک وسیله نقلیه لوکس با رانندگی حرفه ای برداشته شده خرید گیفت کارت اپل سوار آن می شوید که دست کم ۱۰ نفر دیگر به طور مساوی رزرو می کنند.

اگر چه Skedaddle به سرعت در حال تبدیل شدن به محبوبیت خود برای استفاده خرید گیفت کارت اپل Uber خرید گیفت کارت اپل Lyft می شود، Skedaddle می تواند خود را خرید گیفت کارت اپل طریق هدف قرار دادن بخش های تو رفتگی در فضای حمل خرید گیفت کارت اپل نقل عمومی تشخیص دهد. در مقابل ارائه سواری کوتاه در یک روش بسیار شخصی که بسیاری خرید گیفت کارت اپل آنها برای رفت خرید گیفت کارت اپل آمد روزانه به دنبال هستند، به سواران دراز خرید گیفت کارت اپل نشینی در مقیاس بزرگتر کمک می کند تا سواران بتوانند در یک زمان با ۵۴ نفر دیگر به اشتراک بگذارند به عنوان مخالف با ۳-۴ با UberPool. علاوه بر این، برنامه سواری های رایگان برای کسانی که مسیر خاصی را آغاز می کنند خرید گیفت کارت اپل حداقل ۱۰ مسافر دیگر در آن سواری ثبت نام کرده اند، ویژگی دیگری ساخت اپل آیدی که دیگر خدمات به اشتراک گذاری سواری قادر به ارائه با توجه به محدودیت صندلی های موجود در وسایل نقلیه شخصی نیست.

برای افرادی که به دنبال کاهش هزینه حمل خرید گیفت کارت اپل نقل خرید گیفت کارت اپل راه دور خود در محیط اشتراک گذاری هستند در حالی که همچنان شخصی سازی سواری تاکسی را حفظ می کنند، Skedaddle یک جایگزین بسیار توصیه شده برای خدمات دیگر ساخت اپل آیدی. ارائه یک درجه بالایی خرید گیفت کارت اپل راحتی که سواران می توانند زمان خرید گیفت کارت اپل مکان وانت را تعیین می کنند، به اشتراک گذاری سواری با بسیاری خرید گیفت کارت اپل مسافران دیگر هرگز آسان تر نبوده خرید گیفت کارت اپل یا با چنین هزینه ای موثر نیست.

WP-Appbox: Skedaddle – بیش خرید گیفت کارت اپل آنکه به آنجا برسد. (رایگان، فروشگاه برنامه) →

WP-Appbox: Skedaddle – بیش خرید گیفت کارت اپل آنکه به آنجا برسد. (رایگان، Google Play) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*