ارسال و به اشتراک گذاری مکان شما | گیفت کارتبرای کاربران آی فون ، ارسال خرید گیفت کارت اپل به اشتراک گذاری محل می تواند بسیار آسان ساخت اپل آیدی، زیرا این ویژگی به برنامه های معمول استفاده شده مانند مسنجر یکپارچه شده ساخت اپل آیدی. برای ارسال موقعیت مکانی، کاربران باید به سادگی با کلیک بر روی مخاطب که می خواهند مکان را در برنامه مسنجر ، جزئیات در گوشه سمت راست بالا، خرید گیفت کارت اپل سپس ارسال جریان من محل . در این صورت، گیرندگان قادر به دریافت به روز رسانی جایی که کاربر جغرافیایی ساخت اپل آیدی. یکی دیگر خرید گیفت کارت اپل ویژگی های که با همان روش قابل دسترسی ساخت اپل آیدی انتخاب طول مدت که کاربر می خواهد مکان خود را شناخته شده ساخت اپل آیدی. این بسیار کاربردی ساخت اپل آیدی اگر کاربران بخواهند جزئیات خاصی را با تعداد مشخصی خرید گیفت کارت اپل افراد به اشتراک بگذارند. به عنوان مثال، اگر والدین مکان فرزندان خود را نظارت کنند، آنها می توانند دسترسی به زمان دقیق را به جایی که فرزند آنها در همه زمان ها باشد در حالی که با دوستان، تنها مکان فعلی شناخته شده ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل نه در هر زمان دیگر در آینده. برای تغییر این تنظیم، کاربران خرید گیفت کارت اپل طریق همین فرآیند همانند قبل عمل می کنند، به غیر خرید گیفت کارت اپل این زمان، کاربران «اشتراک من موقعیت مکانی » را انتخاب کرده خرید گیفت کارت اپل سپس دوره زمانی که در آن نقطه اشتراکگذاری مکان متوقف می خرید گیفت کارت پلی استیشن، را انتخاب کنید.

برای کاربران اندرویدی ، روش اشتراکگذاری موقعیت مکانی مشابه آی فون ساخت اپل آیدی. به عنوان مثال، با استفاده خرید گیفت کارت اپل برنامه هایی مانند مسنجر یا WhatsApp ، کاربران می توانند مکان خود را به دیگران ارسال کنند. با این حال، محدودیت در ارتباط با این نسخه خرید گیفت کارت اپل ارسال موقعیت مکانی این ساخت اپل آیدی که کاربران نمیتوانند مدت زمان خاص اشتراک گذاری را انتخاب کنند خرید گیفت کارت اپل تنها می توانند وضعیت را در زمان واقعی به اشتراک بگذارند. با این حال، کاربران می توانند تا حدی مکان واقعی خود را با انتخاب یک مکان مجاور برای ارسال خود به جای ارسال واقعی موقعیت مکانی خود، مسدود کنند.

در هر دو iOS خرید گیفت کارت اپل Android کاربران میتوانند با استفاده خرید گیفت کارت اپل برنامه Maps مکان خود را با استفاده خرید گیفت کارت اپل خدمات موقعیت مکانی خرید گیفت کارت اپل سپس انتخاب گزینه اشتراکگذاری، با استفاده خرید گیفت کارت اپل برنامه محل با دیگران. کاربران می توانند انتخاب کنند که چه کسی اطلاعات خرید گیفت کارت اپل مدت زمان اشتراک را می گیرد.

اگرچه توانایی به اشتراک گذاری مکان ها یکی ساخت اپل آیدی که برای مقاصد مختلف بسیار مفید ساخت اپل آیدی، مهم ساخت اپل آیدی که مطمئن شوید که با کدام مکان اشتراک گذاری می خرید گیفت کارت پلی استیشن خرید گیفت کارت اپل چه مدت طول می کشد. اگر به درستی استفاده خرید گیفت کارت پلی استیشن، این ویژگی می تواند به طور قابل توجهی در حصول اطمینان خرید گیفت کارت اپل اطمینان خرید گیفت کارت اپل اطمینان خرید گیفت کارت اپل اطمینان خرید گیفت کارت اپل محل فرزندان خود خرید گیفت کارت اپل یا ارسال مکان به افراد مربوطه که نیاز به دسترسی به اطلاعات بدون هیچ زحمتی دارند، مفید باشد.


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*