استفاده های مختلف خرید گیفت کارت اپل NFC در تلفن همراه | گیفت کارتقبل خرید گیفت کارت اپل اینکه هر کدام خرید گیفت کارت اپل این فعالیت ها را درگیر کند، NFC باید برای اولین بار در دستگاه فعال خرید گیفت کارت پلی استیشن، در حالی که برای تلفن های Android، Android Beam نیز باید فعال خرید گیفت کارت پلی استیشن. این را می توان با رفتن به برنامه تنظیمات اصلی، اتصالات، خرید گیفت کارت اپل سپس تعویض زدن برای NFC خرید گیفت کارت اپل همچنین Beam Android انجام دهید. پس خرید گیفت کارت اپل این مراحل، کاربران می توانند روش های زیر را استفاده کنند.

پرداختی

یکی خرید گیفت کارت اپل محبوب ترین روش های استفاده خرید گیفت کارت اپل NFC برای پرداخت با تلفن همراه ساخت اپل آیدی. با استفاده خرید گیفت کارت اپل این، کاربران می توانند کارت های مختلف مالی خود را بر روی دستگاه بارگذاری کنند خرید گیفت کارت اپل خرید گیفت کارت اپل آن برای استفاده خرید گیفت کارت اپل سیستم های فروش POS (POS) استفاده کنند، همانطور که با کارت های فیزیکی آنها تماس می گیرند. با استفاده خرید گیفت کارت اپل برنامه های اعمال پرداخت خرید گیفت کارت اپل Google Wallet، کاربران می توانند بخش قابل توجهی خرید گیفت کارت اپل کیف پول فیزیکی را با کارت های مجازی برای راحتی خرید گیفت کارت اپل قابلیت دسترسی بیشتر جایگزین کنند، که همه خرید گیفت کارت اپل آن توسط فناوری NFC موجود در گوشی طراحی شده ساخت اپل آیدی. همه موارد مورد نیاز برای استفاده خرید گیفت کارت اپل این روش پرداخت برای کاربران ساخت اپل آیدی تا اطلاعات کارت خود را در برنامه های مربوطه آپلود کنند خرید گیفت کارت اپل سپس کارت مورد استفاده برای پرداخت را انتخاب کنید خرید گیفت کارت اپل آن را با استفاده خرید گیفت کارت اپل کارت های فیزیکی با سهولت خرید گیفت کارت اپل سهولت بالا مقایسه کنید.

ارسال اطلاعات

یکی خرید گیفت کارت اپل استفاده خرید گیفت کارت اپل NFC که افراد زیادی با آن آشنا نیستند، این ساخت اپل آیدی که قادر به انتقال اطلاعات خرید گیفت کارت اپل جمله اسناد خرید گیفت کارت اپل اطلاعات تماس ساخت اپل آیدی. با این کار، همه چیزهایی که خرید گیفت کارت اپل کاربران مورد نیاز ساخت اپل آیدی این ساخت اپل آیدی که NFC را بر روی دستگاه خود فعال کنید خرید گیفت کارت اپل سپس دو دستگاه را نگه دارید که سپس داده ها را منتقل می کند. این را می توان با باز کردن فایل، تصویر، سند یا برنامه ای که کاربر می خواهد با فرد دیگری به اشتراک بگذارد، نگه داشتن دستگاه به دستگاه گیرنده، خرید گیفت کارت اپل سپس انتخاب دکمه Beam. پس خرید گیفت کارت اپل انجام این کار، دریافت کننده اخطاری را دریافت می کند که پرونده در حال انتقال ساخت اپل آیدی. برای مثال، برای به اشتراک گذاشتن یک برنامه، کاربران باید برنامه را در یک دستگاه باز کنند، گوشی را تا دستگاه دریافتی نگه دارند، خرید گیفت کارت اپل سپس دکمه لمسی به پرتو را کلیک کنید که در آن نقطه دستگاه گیرنده به طور خودکار به لینک دانلود هدایت می خرید گیفت کارت پلی استیشن برنامه این می تواند به طور مشابه با بسیاری خرید گیفت کارت اپل انواع دیگر خرید گیفت کارت اپل جمله صفحات وب، تصاویر خرید گیفت کارت اپل موسیقی انجام خرید گیفت کارت پلی استیشن که باعث می خرید گیفت کارت پلی استیشن راه حل آسان برای ارسال فایل ها باشد. با این حال، محدودیتی در این روش این ساخت اپل آیدی که دستگاه ها باید خرید گیفت کارت اپل فاصله دور یکدیگر فاصله بگیرند؛ در غیر این صورت انتقال غیرفعال خواهد گیفت کارت اپل که باعث می خرید گیفت کارت پلی استیشن روش انتقال سریع اما محدود خرید گیفت کارت پلی استیشن.

برچسبهای NFC

برچسب های NFC سخت افزار اضافی ساخت اپل آیدی که می تواند در مکان هایی مانند آمازون خریداری خرید گیفت کارت پلی استیشن. با استفاده خرید گیفت کارت اپل این برچسب ها، کاربران می توانند اطلاعاتی را ذخیره کنند که آسان ساخت اپل آیدی برای به اشتراک گذاشتن با دیگران. برای مثال، یک برچسب NFC میتواند حاوی اطلاعات تماس خاصی باشد، به طوری که اگر کسی بخواهد خرید گیفت کارت اپل اطلاعات استفاده کند، کاربران میتوانند به راحتی بر روی برچسب دستگاه خود روی این برچسب ضربه بزنند تا این اطلاعات را دریافت کنند. برای انجام این کار، کاربران باید NFC ابزار (آندروید)، مخاطبین، اطلاعات را پر کنید خرید گیفت کارت اپل سپس آن را به برچسب متصل کنید. علاوه بر این، می توان خرید گیفت کارت اپل چندین برچسب استفاده کرد، که هر کدام دارای شناسه ی منحصر به فرد خود ساخت اپل آیدی تا کاربران بتوانند چندین هدف متفاوت داشته باشند.

ابزار NFC برای آندروید

ابزار NFC می تواند برچسب های NFC را بخواند خرید گیفت کارت اپل بنویسد. NFC Tools: https://play.google.com/store/apps/details؟id=com.wakdev.wdnfc دریافت ابزار NFC Tools Pro: https://play.google.com/store/apps/details؟id = com.wakdev.nfctools.pro

MacroDroid (Android) یک برنامه کاربردی ساخت اپل آیدی که به کاربران اجازه می دهد تا بسیاری خرید گیفت کارت اپل وظایف معمول خود را خودکار کنند که می توانند با استفاده خرید گیفت کارت اپل برچسب های NFC ساده تر شوند. به عنوان مثال، اگر یک کاربر بلوتوث خود را روشن کند خرید گیفت کارت اپل هر بار که وارد خرید گیفت کارت پلی استیشن، آن را به ماشین وصل می کند، آنها می توانند خرید گیفت کارت اپل برچسب NFC برای اینکار با رفتن به برنامه، ایجاد ماکرو خرید گیفت کارت اپل سپس اتصال به NFC استفاده کنند. برچسب اگر این برچسب NFC در ماشین قرار می گیرد، کاربران می توانند به راحتی هر بار که وارد خودرو خود می شوند، دستگاه خود را به تگ ضربه بزنند. در آن صورت بلوتوث به صورت خودکار فعال خواهد شد خرید گیفت کارت اپل به جای اینکه کاربر بتواند آن را در همه زمان ها به صورت خودکار متصل کند. این فقط یکی خرید گیفت کارت اپل نمونه هایی خرید گیفت کارت اپل وظایف ساخت اپل آیدی که می تواند با استفاده خرید گیفت کارت اپل برچسب های NFC ساده خرید گیفت کارت پلی استیشن، در حالی که تقریبا تمام توابع دیگر ممکن ساخت اپل آیدی با برنامه خرید گیفت کارت اپل برچسب نیز به صورت خودکار باشد.

Macrodroid – اتوماسیون دستگاه

برنامه خودکار قدرتمند خرید گیفت کارت اپل آسان برای دستگاه اندرویدی شما.

برای کسانی که به دنبال راهی برای کاهش سهولت استفاده خرید گیفت کارت اپل تلفن با قدرت NFC هستند، این مقاله به بررسی کاربرد های مختلف فناوری می پردازد. خرید گیفت کارت اپل انجام پرداخت ها تا ارسال فایل ها خرید گیفت کارت اپل حتی خودکار کردن بسیاری خرید گیفت کارت اپل وظایف مختلف، این توابع مختلف NFC قدرتمند هستند خرید گیفت کارت اپل آنها را ابزار با پتانسیل قابل توجه می کند.


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*