امپراطوری کسب و کار خود را در نقدی، شرکت | گیفت کارتCash، Inc. این را به سطح دیگری می برد. نه تنها چیزهای سبز را به دست آورده اید، بلکه مقدار زیادی خرید گیفت کارت اپل آن را نیز به دست آورید. شما مسئول یک بلوک برج ساخت اپل آیدی، هر طبقه به خانه یک کسب خرید گیفت کارت اپل کار متفاوت ساخت اپل آیدی. شروع خرید گیفت کارت اپل زمین به بالا، شما یک کسب خرید گیفت کارت اپل کار را تا زمانی که شما به اندازه کافی برای خرید طبقه بالا به دست آورده اید. سپس، نه تنها فروشگاه کمیک خود را در طبقه همکف دارید، بلکه HQ رسانه ها نیز در طبقه ۱ قرار دارد.

همانطور که کسب خرید گیفت کارت اپل کار شما گسترش می یابد، شما شروع به کسب بیشتر خرید گیفت کارت اپل بیشتر پول می کنید. به عنوان مثال، شما ممکن ساخت اپل آیدی ۴ دلار در هر ثانیه در فروشگاه کتاب کمیک بپردازید، اما در بالای دو طبقه بالای سوشی، به جای آن ۱۰،۰۰۰ دلار درآمد کسب کنید. این تا زمانی که شما به ایستگاه کهکشانی، شرکتی که ۲۳ میلیارد دلار هزینه داشته باشد، تمام می خرید گیفت کارت پلی استیشن.

YouTube

بدون شرح

به نظر می رسد هزینه های غیر قابل پیش بینی برای شروع، اما روش هایی وجود دارد که می توانید برای افزایش مبلغی که کسب می کنید را کاهش دهید خرید گیفت کارت اپل زمان آن را به دست آورید. یک دکمه ارتقا در هر کسب خرید گیفت کارت اپل کار وجود دارد. هر بار که این را فشار می دهید، هزینه آن را می پردازید، اما مقدار درآمد دریافتی را افزایش می دهد. فشار آن را به اندازه کافی، خرید گیفت کارت اپل سرعت که در آن کسب خرید گیفت کارت اپل کار عمل می کند بهبود می یابد. سپس، زمانی که شما به اندازه کافی کسب کرده اید، می توانید شخصی را برای جمع آوری پول نقد برای شما استخدام کنید تا بتوانید زمانی که آفلاین هستید درآمد کسب کنید.

هنگامی که به بالا رسیدید خرید گیفت کارت اپل به اندازه کافی پول کسب کرده اید، می توانید آن را برای شهرت تجارت کنید. این بازی را بازنشانی می کند، اما شما به ستاره های طلایی پاداش داده می شوید که بسته به اینکه چگونه موفق شدید. این می تواند برای بهبود عملیات در دورهای آینده صرف خرید گیفت کارت پلی استیشن. همچنین شما می توانید کریستال های آبی را که پول واقعی ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل سپس می توانید به ستاره های طلایی یا پول نقد منتقل کنید، خریداری کنید.

پول بازی در بازی کمتر اعتیاد آور ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل سرما، پول نقد سخت

به جای اینکه به سادگی خرید گیفت کارت اپل شما بخواهید که کلیک کنید خرید گیفت کارت اپل جمع آوری کنید، Cash، Inc. شما را مجبور می کند که در مورد جایی که پول خود را سرمایه گذاری می کنید، تاکتیکی ساخت اپل آیدی. اگر بیش خرید گیفت کارت اپل حد در یک کسب خرید گیفت کارت اپل کار جدید سرمایه گذاری کنید، ممکن ساخت اپل آیدی کسب خرید گیفت کارت اپل کار قدیمی تر درآمد کافی نداشته باشد. این به این معنی ساخت اپل آیدی که برای کسب خرید گیفت کارت اپل کار جدید برای تولید پول نقد باید بیشتر منتظر بمانید تا در آن بیشتر سرمایه گذاری کنید. در عوض، اگر شما خرید گیفت کارت اپل پایین به بالا، همه کسب خرید گیفت کارت اپل کار در هماهنگی کار می کنند تا اطمینان حاصل کنید که ساعت ها برای پول بازی در انتظار نیستید.

Cash، Inc. همچنین شامل بخشهای کوچکی خرید گیفت کارت اپل طنز ساخت اپل آیدی تا شما را در حالی که در انتظار کسب خرید گیفت کارت اپل کارتان هستید، بیاورید. کارمند شما در فروشگاه کتاب های کمیک یادآور استن لی ساخت اپل آیدی، خرید گیفت کارت اپل فروشگاه تکنولوژی چند طبقه بالا نامیده می خرید گیفت کارت پلی استیشن 'آناناس'. این بازی به این مراجع کوچک نیاز ندارد، اما به خاطر آنها جذابیت بیشتری دارد.

جالب ساخت اپل آیدی که ارز در بازی، کمتر اعتیاد آور ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل سرما، پول نقد سخت. شاید پول نقد، شرکت استفاده خرید گیفت کارت اپل این را با اجازه دادن به شما با پول واقعی پرداخت، اما بازی هنوز هم به عنوان لذت بخش بدون سرمایه گذاری پول خود را به آن. برای کسب درآمد می توانید زمان زیادی برای کسب خرید گیفت کارت اپل کار ایجاد کنید، اما این واقعیت که شما هنوز هم می توانید در کسب خرید گیفت کارت اپل کار ارزان تر سرمایه گذاری، شما را خرید گیفت کارت اپل گرفتن خسته متوقف می خرید گیفت کارت پلی استیشن. خرید گیفت کارت اپل پول شهرت به شما می دهد دلیل دیگری برای اینکه اساسا همان چیز را دوباره خرید گیفت کارت اپل دوباره بازی کنید. حتی دانستن این که Cash، Inc. یک بازی ساده ساخت اپل آیدی که نیاز به پخش دائمی ندارد، من را خاموش نمی کند، خرید گیفت کارت اپل این نشانه ای خرید گیفت کارت اپل لذت بخش بودن آن ساخت اپل آیدی.

Cash، Inc. شهرت خرید گیفت کارت اپل فورچون بازی (رایگان + ، فروشگاه App) →


Cash، Inc. بازی پول خرید گیفت کارت اپل کسب خرید گیفت کارت اپل کار ماجراجویی (رایگان + ، Google Play) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*