انتشار Kraken – Ancients AR Review | گیفت کارتAR Ancients یکی خرید گیفت کارت اپل خطوط جدیدی خرید گیفت کارت اپل عناوین واقعیت افزوده ساخت اپل آیدی که به فروشگاههای تلفن همراه ضربه زده ساخت اپل آیدی، امیدوار ساخت اپل آیدی که مزایای تکنولوژی واقعیت افزوده با تجربیات بازی سنتی را ترکیب کند . این حتی با استفاده خرید گیفت کارت اپل فناوری ARKit جاه طلبی ساخته شده ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل نشان می دهد.

به اعتبار توسعه دهنده Emmersion، آنها به وعده خود یک نمایشگاه AR قابل توجه برای تجربه های سنتی بیشتری متصل شدند. توانایی بزرگنمایی خرید گیفت کارت اپل بیرون زدن در این میکروکومای کوچک یک دنیای فانتزی عالی ساخت اپل آیدی، خرید گیفت کارت اپل تفاوت بین بازی با واقعیت افزوده، در برابر دیدگاه دوربین سنتی بازی، غیرقابل انکار ساخت اپل آیدی. این احساس طبیعی، مانند تماشای یک هیئت مدیره بازی وجود دارد، اما قطعات همه بدون دست شما حرکت می کنند. این دقیقا دقیقا همان چیزی ساخت اپل آیدی که بازی های AR برای بازی های استراتژی در زمان واقعی ارائه می دهند، اما شما مایل هستید که The Ancients به عنوان یک بازی به عنوان یک نسخه ی نمایشی فنی جذاب گیفت کارت اپل.

بررسی عالم قدیم

توسط Appolicious در تاریخ ۲۰۱۸-۰۷-۲۰ آپلود شده ساخت اپل آیدی.

من کلمات را نادیده نمی گیرم – AR یک بازی بسیار خشک استراتژی ساخت اپل آیدی. در کنار هیچ یک خرید گیفت کارت اپل مقدماتی برای تعادل بازی خرید گیفت کارت اپل جریان فراتر خرید گیفت کارت اپل یک آموزش ساده وجود دارد. چه واحدهای خدمت می کنند که بهترین نقش را داشته باشند خرید گیفت کارت اپل چه چیزی عملا افزایش می دهد، به طور کامل مبهم باقی مانده ساخت اپل آیدی، خرید گیفت کارت اپل شما را با یک ناوگان کوچک کشتی، که اغلب در برابر ناوگان مخالف بسیار بزرگتر ساخت اپل آیدی، می بیند. داستان خود را با توجه به یک روایتی مناسب خرید گیفت کارت اپل حوادث توسط یک مگ که به پادشاهی پادشاه پادشاهی پادشاهی پادشاهی کمک می کند، دارد. هیچکدام خرید گیفت کارت اپل داستانها فقط در بازی نیست، در حالی که فقط در طول بازیهای در حال اجرا، جنگها با آرامش روبهرو میشوند.

اگر شما فکر می کنید که آیا عالمان قدیم به این مسائل کمک می کنند، شما متاسفانه ناامید خواهید شد تا بدانند که در حالی که آنها واقعا ظاهر حیرت انگیز خرید گیفت کارت اپل ارزش دیدن در AR هستند، آنها همه چیز را پس خرید گیفت کارت اپل آن ایجاد نمی کنند. شما می توانید آنها را با استفاده خرید گیفت کارت اپل یک توانایی خاص هر چند بار، اما تشخیص ضربه برای توانایی های ویژه در تمام واحدهای به نظر می رسد نقطه ضعف در بهترین حالت. بهترین شرط بندی آنها در نزدیکی دشمنان، با استفاده خرید گیفت کارت اپل توانایی های آنها، آنها را بی روح می کند، خرید گیفت کارت اپل سپس بی سر خرید گیفت کارت اپل صدا امیدوارند که آنها قبل خرید گیفت کارت اپل سرنگونی به شما کمک کنند. در نهایت، آنها فقط یک عنصر دیگر هستند که باعث می خرید گیفت کارت پلی استیشن یک تجربه گیم پلی جالب تر مورد بررسی قرار گیرد.

تنظیمات در اینجا پتانسیل برای یک ماجراجویی فانتزی عالی ساخت اپل آیدی، اما قطعا نیاز به برخی خرید گیفت کارت اپل ابزارهای بازپروری ساخت اپل آیدی. بهتر ساخت اپل آیدی بتوانید به طور مستقیم مستقیما کنترل کنید خرید گیفت کارت اپل یا ممکن ساخت اپل آیدی یک ستاره در سبک متفاوت خرید گیفت کارت اپل استراتژی در زمان واقعی باشد. آنچه که ما در اینجا با آن مواجه هستیم، یک بازی با قیمت بالا ساخت اپل آیدی که به مدت ساعت یا دوبار شسته خرید گیفت کارت اپل رفته ساخت اپل آیدی، اما خوشبختانه به سرعت خرید گیفت کارت اپل آن خارج می خرید گیفت کارت پلی استیشن. غواصی وعده داده ساخت اپل آیدی که حالت های گیم پلی جدید در آینده، اما با کمی درگیر شدن با آن ممکن ساخت اپل آیدی بهتر باشد که فقط شروع خرید گیفت کارت پلی استیشن The Ancients .

امتیاز ما

پرستاران منفی
تظاهرات فوق العاده نشان می دهد که چگونه واقعیت افزوده می تواند فلسفه طراحی را در تلفن همراه تغییر دهد. عدم وجود جهت روشن، در حال حاضر حالت های بازی محدود خرید گیفت کارت اپل کنترل های نامناسب بازی واقعی را خرید گیفت کارت اپل کمی بیشتر خرید گیفت کارت اپل حد متوسط ​​حفظ می کند.

                        

                                

                        

رتبه
۵/۱۰

AR قومی ($ ۲٫۹۹، فروشگاه App) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*