این برنامه ها به شما اجازه می دهد برای یک روز عالی ولنتاین پیش رو برنامه ریزی کنید | گیفت کارت
۱۸۰۰Flowers.com: ارسال گلها (iOS / Android)

یکی خرید گیفت کارت اپل بزرگترین حرکات ساخت اپل آیدی که می توان در روز ولنتاین ساخته شده ساخت اپل آیدی ارسال گل به عزیزان ساخت اپل آیدی. یک راه فوق العاده آسان برای انجام این کار به جای داشتن خرید واقعی خرید گیفت کارت اپل تحویل گل به صورت شخصی استفاده خرید گیفت کارت اپل ۱۸۰۰Flowers.com ساخت اپل آیدی که به کاربران اجازه می دهد تا خرید گیفت کارت اپل طیف وسیعی خرید گیفت کارت اپل گزینه ها را انتخاب کنند خرید گیفت کارت اپل سپس تقریبا در همه جا آنها را ارسال کنند. با حمل خرید گیفت کارت اپل نقل همان روز، برنامه مناسب برای کسانی ساخت اپل آیدی که می خواهند به سرعت به عشق خود را در قالب گل های زیبا ارسال می کنند که می توانند سفارشی خرید گیفت کارت اپل یا انتخاب یک دسته گل خرید گیفت کارت اپل پیش طراحی کنند. با توجه به انتخاب بزرگ خرید گیفت کارت اپل ترکیبی خرید گیفت کارت اپل گل های مختلف، ۱۸۰۰Flowers.com می تواند خود را خرید گیفت کارت اپل رقبا خرید گیفت کارت اپل نظر انتخاب گسترده تر خرید گیفت کارت اپل گزینه های سفارشی بزرگتر تمایز دهد. مناسب برای هر مناسبت خرید گیفت کارت اپل جمله تولد برای دوش بچه ها، ۱۸۰۰Flowers به ​​ویژه در طول روز ولنتاین مناسب ساخت اپل آیدی به عنوان گل یک خرید گیفت کارت اپل محبوب ترین هدایا به مناسبت ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل می تواند بدون هیچ زحمتی خریداری شده خرید گیفت کارت اپل تحویل داده خرید گیفت کارت پلی استیشن.

روز ولنتاین ویژه (آندروید)

در روز ولنتاین بیش خرید گیفت کارت اپل هر روز دیگر، مهم ساخت اپل آیدی که عشق خرید گیفت کارت اپل محبت را بیان کنیم. به همین دلیل روز والنتاین ویژه برنامه ای ساخت اپل آیدی که نقل قول ها، اشعار خرید گیفت کارت اپل سایر محتویات را برای عزیزان ارسال می کند. اگرچه یک حرکت کوچک خرید گیفت کارت اپل ساده، ارسال یادداشت می تواند برای گیرنده بسیار زیاد باشد، مخصوصا زمانی که فرستنده قادر به انتقال ایده های دلخواه خود به کلمات خود نیست. به عنوان یک برنامه ساده، بسیار مناسب برای روز ولنتاین خرید گیفت کارت اپل حتی برای روزهایی ساخت اپل آیدی که به دنبال ارسال پیام بیش خرید گیفت کارت اپل افکار خود برای بیان عشق خود ساخت اپل آیدی.

SkipTheDishes – تحویل غذا (iOS / آندروید)

تعداد کمی خرید گیفت کارت اپل مردم خرید گیفت کارت اپل پخت خرید گیفت کارت اپل پز لذت می برند خرید گیفت کارت اپل حتی افراد کمتری در یک شب عاشقانه خرید گیفت کارت اپل آشپزی لذت می برند. به همین دلیل، زوج ها قادر به رها کردن تجربه پخت خرید گیفت کارت اپل پز به طور کامل خرید گیفت کارت اپل سفارش هر وعده غذایی خود را انتخاب خرید گیفت کارت اپل آن را به راحتی تحویل داده ساخت اپل آیدی. این در قرارداد نیاز به رفتن به یک وعده غذایی گران قیمت ساخت اپل آیدی که نیاز به رفت خرید گیفت کارت اپل آمد، رزرو، خرید گیفت کارت اپل انتظار طولانی ساخت اپل آیدی. با بسیاری خرید گیفت کارت اپل رستوران های مختلف که قادر به غذا خرید گیفت کارت اپل طریق SkipTheDishes تحویل داده می خرید گیفت کارت پلی استیشن، غذا خرید گیفت کارت اپل اکثر رستوران ها می تواند ظرف چند دقیقه تحویل داده خرید گیفت کارت پلی استیشن. اگر چه هزینه های تحویل وجود دارد، برنامه موجب صرفه جویی کاربران در وقت خرید گیفت کارت اپل هزینه های قابل توجهی در مقایسه با رفتن به خوردن. علاوه بر این، غذا نیاز به بلافاصله تحویل نمی خرید گیفت کارت پلی استیشن، اما می توان آن را برای رسیدن به یک زمان تحویل خاص ساخت اپل آیدی که باعث می خرید گیفت کارت پلی استیشن آن را برای یک وعده غذایی بعد خرید گیفت کارت اپل یک شب مانند روز ولنتاین.

OpenTable (iOS / آندروید)

گرچه صرف غذا در روز ولنتاین ممکن ساخت اپل آیدی ناشی خرید گیفت کارت اپل یک مشکل بزرگتر خرید گیفت کارت اپل حد معمول باشد، هنوز هم یک سنت ساخت اپل آیدی که در میان بسیاری خرید گیفت کارت اپل زوج ها محبوب ساخت اپل آیدی. به همین دلیل رزرو ممکن ساخت اپل آیدی دشوار ساخت اپل آیدی اگر آنها به خوبی برنامه ریزی نشده ساخت اپل آیدی. با استفاده خرید گیفت کارت اپل این، OpenTable یکی خرید گیفت کارت اپل بهترین برنامه های در دسترس ساخت اپل آیدی که می تواند در عرض چند ثانیه به بیش خرید گیفت کارت اپل ۴۳،۰۰۰ رستوران کمک کند. علاوه بر این، برای کسانی که قادر به ارائه ایده های در مورد آنچه می خورند، OpenTable می کند طیفی خرید گیفت کارت اپل پیشنهادات بر اساس تنظیمات خرید گیفت کارت اپل یک پرسشنامه ساده ساخت اپل آیدی. به عنوان یکی خرید گیفت کارت اپل بزرگترین ناراحتی هایی که در هنگام رفتن به شام ​​اتفاق می افتد، به ویژه در روز ولنتاین، عدم وجود جداول در دسترس برای زوج ها، OpenTable یک برنامه بسیار توصیه شده برای رزرو بدون هیچ زحمتی در هر رستوران می باشد.

OpenTable 30 ثانیه

در OpenTable، ما دوست داریم که در اطراف میز رستوران اتفاق بیافتد. ما به توانایی های بزرگ غذا خوردن در سراسر جهان هستیم. با برنامه های رایگان OpenTable، می توانید رزرو، ذخیره خرید گیفت کارت اپل مدیریت رستوران را در هر زمان خرید گیفت کارت اپل هر مکان انجام دهید. دسترسی به ویژگی های تلفن همراه منحصر به فرد، به علاوه بررسی ها، عکس ها، منوها خرید گیفت کارت اپل موارد دیگر را دریافت کنید. غذا خوشمزه بعدی شما فقط یک شیر آب ساخت اپل آیدی.

برای این روز ولنتاین، برنامه های ذکر شده در این مقاله می توانند تعطیلات را با ایجاد جنبه های مختلف آن آسان تر کنند. خرید گیفت کارت اپل برنامه هایی که برای کمک به ارسال گل به دیگران که ترتیب غذا های عاشقانه طراحی شده اند، موارد ذکر شده در اینجا می توانند روزانه برای زوج ها را با به کارگیری وظایف مختلفی که در غیر اینصورت ناخوشایند هستند، افزایش دهند.


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*