بازی ها، آنها راهی پیدا می کنند – مصاحبه با استیو کورکی (قسمت اول) | گیفت کارتAppolicious : ما را به اولین روزهای شرکتتان برگردانید – چگونه نان به آنجا رسید؟

استیو Kuroki: در اوایل سال ۲۰۱۲، بازی های اجتماعی در فیس بوک به طور قابل ملاحظه ای به دلیل دسترسی خرید گیفت کارت اپل توانایی بازی کردن با دوستان واقعی خود، باعث افزایش پایگاه بازی شد. ما احساس می کردیم که این صنعت خوب گیفت کارت اپل، اما خود بازی ها خرید گیفت کارت اپل لحاظ کیفیت به سمت عقب رفتند. ما می خواستیم کیفیت کنسول، بازی های چند نفره ای را در زمان واقعی به سیستم عامل های جدید در زمان – مرورگرهای اینترنت، دستگاه های تلفن همراه، تلویزیون های هوشمند – بیفزاییم خرید گیفت کارت اپل با استفاده خرید گیفت کارت اپل این هدف در بازی کنسول ها خرید گیفت کارت اپل بازی های کامپیوتری، نوا را با ذکر این نکته

برنامه : هنگام ایجاد nWay، بسیاری خرید گیفت کارت اپل ژانرها خرید گیفت کارت اپل سیستم عامل ها برای هدف قرار داشتند. چه چیزی شما را به تلفن همراه منتقل کرد، خرید گیفت کارت اپل پس خرید گیفت کارت اپل آن، آزاد به بازی عناوین چند نفره؟

SE: اولین بازی ما در nWay توسعه گیفت کارت اپل ChronoBlade ،. ۳D، کنسول با کیفیت، RPG action rogue برای Facebook ساخته شده ساخت اپل آیدی. ما پشتبانی ما را برای حمایت خرید گیفت کارت اپل مرورگرهای PC، تلفن همراه خرید گیفت کارت اپل تلویزیون های هوشمند در چشم انداز اصلی ما توسعه دادیم. ما یک نسخه ی نمایشی ایجاد کردیم که در زمان واقعی بازی گیم پلی پلت فرم را نشان داد خرید گیفت کارت اپل آن را به برخی خرید گیفت کارت اپل مطبوعات نشان داد. بازی های موبایل هاردکور در آسیا منفجر شد خرید گیفت کارت اپل ما خرید گیفت کارت اپل آن نسخه ی نمایشی خرید گیفت کارت اپل آسیا در سال ۲۰۱۳ خیلی جالب بودیم تا ChronoBlade را به موبایل منتقل کنیم. بنابراین تصمیم گرفتیم بر روی تلفن همراه تمرکز کنیم تا این تقاضا را برآورده کنیم. هنگامی که ما توانایی های توسعه سیستم عامل های موبایل را دیدیم، ما این مسیر را پیش بینی کردیم خرید گیفت کارت اپل هرگز به عقب نگاه نکردیم.

App : یکی خرید گیفت کارت اپل وعده های اصلی شما این ساخت اپل آیدی که "بازی های واقعی در زمان واقعی" ساخت اپل آیدی که یک موضع قابل توجه در زمانی ساخت اپل آیدی که اکثر بازی های موبایل به گیم پلی مبتنی بر نوبت یا مدیریت مبتنی ساخت اپل آیدی. آیا این یک چالش گیفت کارت اپل که تیم شما خرید گیفت کارت اپل ابتدا به دنبال آن گیفت کارت اپل؟

SE: بنیانگذاران nWay همیشه کنسول های عمیق خرید گیفت کارت اپل تجربه PC را داشتند. شور خرید گیفت کارت اپل شوق خرید گیفت کارت اپل ابتدا، برای ایجاد بازی با ارائه گرافیکی بالاتر، عمل خرید گیفت کارت اپل لهستانی شده ساخت اپل آیدی. ما همچنین معتقدیم که بازی کردن با افراد واقعی، نه AI یا آمار، ذاتا این تجربه را اجتماعی تر، غیر قابل پیش بینی خرید گیفت کارت اپل هر زمان جدید می سازد. کیکر در حال ساخت این همه کار در زمان واقعی در تلفن همراه ساخت اپل آیدی. ما زمان واقعی را دوست داریم زیرا واقعا در بازی مهارت می دهد – این پیروزی شما را بسیار رضایت بخش تر می کند.

App : علاوه بر این، چگونه تیم در nWay اطمینان خرید گیفت کارت اپل بازی خود را اجرا کنید به طوری هموار؟ تلاش های انجام شده در عناوین عملیات موبایل صورت گرفته ساخت اپل آیدی، اما اغلب آنها وفاداری یا ثبات فریم را قربانی می کنند.

SE: شما درست ساخت اپل آیدی چند نفره در زمان واقعی در تلفن همراه واقعا سخت ساخت اپل آیدی. ساخت یک بازی نزدیک به مدت زمان آزاد در حالی که حساب برای هزاران نفر خرید گیفت کارت اپل دستگاه های مختلف خرید گیفت کارت اپل ارائه دهندگان شبکه در زمان ممکن ممکن ساخت اپل آیدی غیر ممکن ساخت اپل آیدی. این یک چالش مهندسی واقعی ساخت اپل آیدی. به عنوان مثال، دستگاه های کم پایان مانند آیفون ۵ وجود دارد که ما می خواهیم بازی های ما را به کار ببندیم، بنابراین ما باید برای آن کاربران حساب کنیم.

سپس مسائل مربوط به زمان تاخیر وجود دارد. بسته ها می توانند خرید گیفت کارت اپل طریق WiFi یا LTE خرید گیفت کارت اپل بین بروند. همچنین چالش های همگام سازی وجود دارد. دستگاه های مختلف دارای محاسبه نقطه شناور مختلف هستند، که می تواند باعث مسائل مربوط به همگام سازی خرید گیفت کارت پلی استیشن، زمانی که دو نفر در بازی با دستگاه های مختلف بازی می کنند. اگر حل نشد، شما می توانید یک مورد را که در آن هر دو بازیکن خود را در یک مسابقه برنده می شوند!

چهار سال طول کشید تا تکنولوژی انحصاری ثبت شده را برای حل این مسئله توسعه دهیم. تکنولوژی خیلی زیاد نیست، اما آنچه ما انجام داده ایم، ایجاد یک موتور شبیه سازی ساخت اپل آیدی که به عنوان یک لایه میانی برای پردازش منطق بازی عمل می کند. این اجازه می دهد تا بازی ها در هماهنگی باقی بمانند. لایه میانی نیز به عنوان یک لایه محاسباتی مبتنی بر اعداد ثابت عمل می کند که چند نفره در سیستم عامل های تلفن همراه را قادر می سازد خرید گیفت کارت اپل ما را برای ساخت یک بازی چند نفره بازی در سیستم عامل های مختلف فراتر خرید گیفت کارت اپل تلفن همراه، خرید گیفت کارت اپل جمله PC، کنسول خرید گیفت کارت اپل وب.

برنامه : کنترل اتصالات کناری روی ناخن در تلفن همراه همیشه روی صفحه نمایش لمسی ساخت اپل آیدی. چگونه تیم خود را با ChronoBlade جبران کردید؟

SE: سالها توسعه بازی ها با یک کنترل کننده در دست ساخت اپل آیدی که واقعا همه تفاوت ها را ایجاد کرد. ناوبری کاراکتر خرید گیفت کارت اپل دکمه احساس فراتر خرید گیفت کارت اپل دسترسی به طرح خرید گیفت کارت اپل عملکرد ساخت اپل آیدی. برای اینکه مبارزه احساس خوبی داشته باشید، شما باید ترفندهایی مانند ضربه زدن خرید گیفت کارت اپل لرزش دوربین را برای تأکید بر تأثیر آن دسته خرید گیفت کارت اپل بازدیدهای بزرگتر خرید گیفت کارت اپل همچنین لغو دکمه ها خرید گیفت کارت اپل تنظیم پنجره شاخه ای که بازیکن را کنترل می کند، کنترل کنید خرید گیفت کارت اپل آن را به سطح بعدی برسانید .

Chronoblade – تریلر اعلامیه

جدید دو اژدها را تماشا کنید: تریلر نئون در اینجا: http://bit.ly/NPwR6G nWay بازی یک بازی جدید RPG رایگان برای بازی ساخت اپل آیدی که مستقیما در مرورگر شما پخش می خرید گیفت کارت پلی استیشن. مشترک شدن در کانال IGN برای بررسی، اخبار خرید گیفت کارت اپل همه بازیها: http://www.youtube.com/subscription_center؟add_user=ignentertainment

برنامه : آنچه تیم شما را برای کشف اسطوره های اسراییلی خرید گیفت کارت اپل طریق علم فیزیکی چند بعدی در ChronoBlade

SE: نویسندگان ما می خواستند یک پیچ خرید گیفت کارت اپل تاب منحصر به فرد در مورد قدیمی با توانایی ما برای گسترش multiverse به معنای واقعی کلمه چیزی که ما آمد. Ragnarok تنها آغاز ساخت اپل آیدی

برنامه : NWay کار زیادی در فروش جهانی ChronoBlade ، خرید گیفت کارت اپل جمله مقدمه داستان کامل CGI که ​​در آن بسیاری خرید گیفت کارت اپل بازی های تلفن همراه تنها خرید گیفت کارت اپل یک متن خرید گیفت کارت اپل یا یک سطح آموزش استفاده کنید. چرا شما احساس می کنید که روایت در حال تبدیل شدن به یک جزء قوی در تجربیات چند نفره ساخت اپل آیدی؟

برای بازی های چند نفره، بازیکنان صدها ساعت بازی می کنند با شخصیت هایی که ممکن ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل ابتدا بدانند، اما اضافه کاری آنها وابستگی به شخصیت های مورد علاقه خود را افزایش می دهد. در Legacy Wars، ما فرصتی شگفت انگیز برای به دست آوردن تاریخ غنی Power Rangers را به بازیگران داشتیم که ممکن ساخت اپل آیدی تنها خرید گیفت کارت اپل نام آن شنیده خرید گیفت کارت پلی استیشن. در طرف تلنگر، ما میلیون ها نفر خرید گیفت کارت اپل طرفداران Power Ranger داشتیم که ممکن ساخت اپل آیدی هرگز بازی مبارزه ای نداشته باشند. هواداران Power Ranger در مورد رنجرهای خود بسیار پرشور هستند خرید گیفت کارت اپل هرکدام خرید گیفت کارت اپل شخصیت های مورد علاقه یا فصل را درخواست می کنند. نحوه صحبت کردن با شخصیتها، چیزی ساخت اپل آیدی که ما میخواهیم برای تمام محصولات بازی ما بدست آوریم.

برنامه : مهمترین مسئله ای که برای به اشتراک گذاشتن مبارزه با PvP در یک بازی رایگان برای بازی وجود دارد، به خصوص اینکه در آن بازیکنان می توانند سطوح مختلفی در بازی داشته باشند

SE: تعادل بازی برای بازی های مبارزه با PvP تا حدودی با بازی در ژانر RTS حل شده ساخت اپل آیدی، اما با یک بازی مبارزه با عمل، ما باید ارزیابی کنیم که چه مقدار خرید گیفت کارت اپل آمار بازی خرید گیفت کارت اپل مهارت بازیکنان در مبارزه با آن کمک می کند. در ChronoBlade ، بازیکنان نه تنها تجهیزات جدیدی را برای ساخت بازی های جدید به دست می آورند، بلکه می توانند مهارت های شخصیت خود را تغییر دهند تا چیزهای مختلفی مانند انعکاس دشمنان یا ایجاد آسیب در طول زمان داشته باشند. ترکیب آن با توانایی بازیکن برای حرکت آزادانه در اطراف عرصه خرید گیفت کارت اپل مسدود کردن در آن واقعا باعث می خرید گیفت کارت پلی استیشن همه چیز پیچیده خرید گیفت کارت پلی استیشن. هنگامی که همه این اطلاعات را در یک مکان دریافت می کنید، طراحان باید در اطراف این معیارها تعادل داشته باشند خرید گیفت کارت اپل فرمول سازش را اطلاع دهند تا بازیکنان را با بازیکنان دیگری که مسابقه عادلانه ای دارند، مطابقت دهند.

برنامه : به ​​روز رسانی ها باید در آینده نزدیک بازیکنان برای ChronoBlade باشد؟

SE: اکنون که بازی زنده ساخت اپل آیدی، ما می خواهیم آن را حتی سرگرم کننده تر خرید گیفت کارت اپل جذاب تر کنیم. ما خرید گیفت کارت اپل بازیکنان زنده در مورد آنچه که دوست دارند خرید گیفت کارت اپل ما می توانیم بهبود یابیم. ما توجه خود را بر روی چیزهایی مانند سیستم های تجهیزات قرار می دهیم تا بازیکنان بیشتری را انتخاب، ساخت خرید گیفت کارت اپل سفارشی سازی نماید. ما به دنبال ارائه گزینه های بیشتر برای بازیکنان بارگذاری تجهیزات با اجازه دادن به تنوع بیشتر در آمار ساخت اپل آیدی. ما در حال تلاش برای بهبود قطره های غلط هستیم – مانند ساختن قطره خرید گیفت کارت اپل مسیرهای ارتقاء بصری. ما همچنان خواهیم دید که برای بهبود PvP همچون پاداش ها خرید گیفت کارت اپل پاداش های بهتر ادامه می یابند. خرید گیفت کارت اپل البته ما همیشه به دنبال ایجاد UI / UX خرید گیفت کارت اپل بهبود تعادل با هر بروز رسانی هستیم.


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*