بازی های مورد علاقه خود را با بازی Reinvented | گیفت کارتبا استفاده خرید گیفت کارت اپل پازل های موبایل، شما به طور مداوم به روزرسانی می کنید، به راحتی قادر به گرفتن تمام پازل های مورد علاقه خود را با هر کجا که می روید خرید گیفت کارت اپل صرفه جویی در یک تن کاغذ در یک زمان!

در زیر پنج مورد خرید گیفت کارت اپل بازی های کاغذی مورد علاقه خود را به دیجیتال رفته ساخت اپل آیدی:

نسخه سودوکو استاد: منطق (iOS)

سودوکو استاد نسخه ی خیره کننده خرید گیفت کارت اپل بسیار مدرن خرید گیفت کارت اپل سودوکو ساخت اپل آیدی که بسیار چشمگیر ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل تمرکز کامل بر روی پازل را دارد. شما برخی خرید گیفت کارت اپل کنترل های تصاویری خرید گیفت کارت اپل برنامه را با انتخاب بین حالت کلاسیک خرید گیفت کارت اپل تاریک، مناسب برای کسانی که دوست دارید برای تکمیل سودوکو سریع قبل خرید گیفت کارت اپل خواب خرید گیفت کارت اپل به نور روشن در چهره خود را نمی خواهم. شما همچنین می توانید سبک خرید گیفت کارت اپل رنگ فونت را ایجاد کنید که یک تجربه پازل ساخت اپل آیدی که برای شما شخصی ساخت اپل آیدی. سودوکو کارشناسی ارشد شامل برخی خرید گیفت کارت اپل ویژگی های خوب ساخت اپل آیدی که برای بازیکنان جدید عالی ساخت اپل آیدی، مانند حالت اشتباه که در آن تعداد نادرست حذف شده ساخت اپل آیدی. Helper برجسته یکی دیگر خرید گیفت کارت اپل لمس خوب ساخت اپل آیدی، برجسته قایقرانی خرید گیفت کارت اپل ستون برای شما، بنابراین شما می توانید ببینید که در آن نه قرار دادن دو عدد خرید گیفت کارت اپل همان. به طور کلی سودوکو استاد یک برنامه جامع ساخت اپل آیدی که برای هر دو کمک به بازیکنان خرید گیفت کارت اپل جوانان که به دنبال دیجیتال مناسب ساخت اپل آیدی.

نسخه سوداوو استاد: منطق (رایگان + ، فروشگاه برنامه) →

کلمه جستجوی رنگی (iOS، Android)

کلمه جستجو رنگارنگ دقیقا همان چیزی ساخت اپل آیدی که آن را در نام می گوید، برنامه ای عالی برای کمک به شما خرید گیفت کارت اپل جستجوی کلمات کاغذی با هزاران پازل برای انتخاب خرید گیفت کارت اپل خرید گیفت کارت اپل هر برجسته رنگی که شما همیشه می تواند نیاز به پازل خود را سرگرم کننده خرید گیفت کارت اپل رنگارنگ. یک تن خرید گیفت کارت اپل دسته های مختلفی وجود دارد که خرید گیفت کارت اپل جمله حیوانات، شهر های پایتخت خرید گیفت کارت اپل همه چیز در میان آن ها انتخاب شوند، بنابراین شما هرگز خرید گیفت کارت اپل جستجو کلمات برای تکمیل انجام نخواهید یافت. با بهترین لیست زمانی شما می توانید پیگیری کنید که چگونه سریع می توانید یک جستجوی کلمه را کامل کنید خرید گیفت کارت اپل با دوستان خود رقابت کنید که سریعترین ساخت اپل آیدی.

کلمه جستجو رنگارنگ (رایگان + ، فروشگاه برنامه) →


جستجوی کلمه (رایگان + ، Google Play) →

Hangman Free (iOS، Android)

Hangman Free شما را به روزهای بارانی در مدرسه باز می دارد که در مدرسه بازی می کند خرید گیفت کارت اپل قصد دارد به عنوان قهرمان کلاس جدید تبدیل خرید گیفت کارت پلی استیشن خرید گیفت کارت اپل کل برنامه را به صورت چمدان تیزهوش می کند. تعدادی خرید گیفت کارت اپل مقوله های مختلف برای انتخاب خرید گیفت کارت اپل جمله حیوانات خرید گیفت کارت اپل مواد غذایی وجود دارد معنی ساخت اپل آیدی که شما هرگز خرید گیفت کارت اپل کلمات برای حدس زدن اجرا نخواهد شد. شما می توانید در برابر گوشی خود در حالت تک نفره بازی کنید یا با دوستان خود در حالت چند نفره با دانش خود خرید گیفت کارت اپل واژگان خود به آزمون تسلط دهید.

Hangman · (فروشگاه برنامه رایگان) →


Hangman Free (رایگان، Google Play) →

جدول کلمات متقاطع با دوستان (iOS، Android)

جدول کلمات متقاطع با دوستان یک برنامه کامل برای جمع کردن افراد ساخت اپل آیدی، در چالش های جدول کلمات متقاطع روزانه یا بر اساس یک رقابت، خرید گیفت کارت اپل یا با همکاری برای حل پازل های چالش برانگیز. شما همچنین می توانید پیشرفت خود را با سرپرستان روزانه پیگیری کنید تا ببینید که چگونه به سرعت پازل را در مقایسه با سایر بازیکنان خرید گیفت کارت اپل سراسر جهان به پایان رسانید. هر روز هفته یک موضوع برای مثال فیلم دوشنبه، به شما یک پازل جدید خرید گیفت کارت اپل هیجان انگیز در هر روز برای متناسب با موضوع ساخت اپل آیدی. با یک پازل جدید هر روز شما دیگر نیازی به جستجو خرید گیفت کارت اپل طریق روزنامه برای چالش پازل روزانه خود را.

کلمات عبور با دوستان (رایگان + ، فروشگاه App) →


کلمات عبور با دوستان (رایگان + ، Google Play) →

سودوکو استاد (آندروید)

با بیش خرید گیفت کارت اپل ۲۰۰۰ پازل خرید گیفت کارت اپل چهار سطح مختلف دشواری، شما هرگز به یک سودوکو کاغذ نیاز نخواهید داشت.

دو روش مختلف برای بازی وجود دارد: کلاسیک، بسیار شبیه به یک مقاله سودوکو، هیچ کمکی وجود ندارد، یک شماره اشتباه در جعبه قرار داده خرید گیفت کارت اپل کل پازل ممکن ساخت اپل آیدی قبل خرید گیفت کارت اپل اینکه متوجه خرید گیفت کارت پلی استیشن اشتباه ساخت اپل آیدی. سپس حالت گاه به گاه ساخت اپل آیدی، عالی برای کسانی که به سودوکو جدید به عنوان آن را به هر تعداد نادرست حذف، به شما آرامش خاطر که شما در مسیر درست ساخت اپل آیدی. گرافیک ساده اما جذاب ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل اجازه می دهد تا شما را به تمرکز بر روی پازل ساخت اپل آیدی که مناسب برای یک برنامه جایگزینی کاغذ ساخت اپل آیدی. دیگر ویژگی های خوب شامل ابزار مداد به شما این امکان را می دهد تا یادداشت های خود را ذخیره کرده خرید گیفت کارت اپل به صورت خودکار ذخیره کنید، بنابراین شما هرگز خرید گیفت کارت اپل دست نخواهید داد.

استاد سودوکو (رایگان + ، Google Play) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*