بالا بازی های آموزشی مغز برای آندروید | گیفت کارت
Lumosity

به طور خلاصه

سرعت، حافظه، توجه، انعطاف پذیری تفکر خرید گیفت کارت اپل تکنیک های حل مسئله را با این برنامه بسیار جذاب با کارهای مختلف آموزش دهید.

آزمایش Lumosity Fit (30s)

آزمون های Fit را انجام دهید تا امتیازات پایه خود را بدست آورید خرید گیفت کارت اپل ببینید که چگونه با دیگران سن خود مقایسه کنید. اول، شما ۳ بازی سرگرم کننده مغز را به چالش کشیدن حافظه، توجه خرید گیفت کارت اپل بیشتر بازی. ما عملکرد خود را در مقایسه با افراد در سراسر جهان مقایسه خواهیم کرد خرید گیفت کارت اپل به شما می گویم که چگونه شما را جمع می کند. خرید گیفت کارت اپل آنجا، ما یک برنامه آموزشی فقط برای شما ایجاد خواهیم کرد.

بازی

صدها چالش مغز، وظایف خرید گیفت کارت اپل مشکلات برای حل این مشکل فقط در یک برنامه قابل مشاهده ساخت اپل آیدی. Lumosity به دلیل رابط کاربر آسان، انواع روش های آموزش مغز خرید گیفت کارت اپل آمار موجود به عنوان انتخاب سردبیر در Google Play تبدیل شد: برای بازیکنان برای درک آنچه انجام می دهند. این برنامه را می توان برای سال ها استفاده کرد تا وقت زیادی را با استفاده خرید گیفت کارت اپل مقدار زیادی خرید گیفت کارت اپل مصرف خرید گیفت کارت اپل پمپاژ مغز خود بکار گیرد – تیم در حال توسعه با دانشمندان همکاری می کند تا وظایف چالشی جدید ایجاد کنند.

طرفدار

● وظایف برای توسعه چندین توابع شناختی؛
● رابط کاربری جذاب؛
● برنامه رایگان ساخت اپل آیدی.

منفی

● چند زبان پشتیبانی می شوند؛

خط پایین

این بازی بسیار جذاب برای افرادی ساخت اپل آیدی که در تلاش برای خنثی کردن توانایی های ذهنی خود هستند.

دانلود

Lumosity: بازی های مغز روزانه (رایگان + ، فروشگاه برنامه) →


Lumosity: # 1 بازی مغز خرید گیفت کارت اپل برنامه آموزشی شناختی (رایگان + ، Google Play) →

بالا سمت چپ

به طور خلاصه

بازی Up Left Out یک محصول مینیمالیستی با پازل زیبا ساخت اپل آیدی که شما را سرگرم می کند خرید گیفت کارت اپل تفکر خلاق را توسعه می دهد.

"رایگان"

بازی پازل در مورد آزاد چیزها. freepuzzle.eu

بازی

این بازی یک راه عالی برای استراحت خرید گیفت کارت اپل فرار خرید گیفت کارت اپل روال ساخت اپل آیدی: گرافیک زیبا خرید گیفت کارت اپل تمیز همراه با جلوه های صوتی غریزی – همه چیز درباره Up Left Out ساخت اپل آیدی. این بازی در حال حاضر ۰٫۸ دلار ساخت اپل آیدی. برای درک، اگر ارزش پرداخت آن را داشته باشید، ویدیوهای نسخه ی نمایشی را ببینید تا ببینید چه نوع بازی هایی را دریافت می کنید. علاوه بر توسعه مغز، شما خرید گیفت کارت اپل لذت زیبایی شناختن حرکت قطعات در اطراف برای به دست آوردن دسته کوچک موسیقی جاز لذت می برید. پس خرید گیفت کارت اپل یک روز طولانی، آن را برای یک راه اندازی مجدد مغز توصیه می کنیم.

طرفدار

● گرافیک جذاب خرید گیفت کارت اپل صداها؛
● وظایف جالب؛

منفی

● بیش خرید گیفت کارت اپل حد فکری؛
● به صورت رایگان موجود نیست.

خط پایین

در صورتی که رابط کاربری خرید گیفت کارت اپل تجربه کلی بصری با بازی برای شما مهم ساخت اپل آیدی – ما آن را توصیه می کنیم.

دانلود

بالا سمت چپ ($ ۰٫۹۹، فروشگاه App) →


بالا سمت چپ (۰،۹۹ دلار، Google Play) →

ارتقاء – آموزش مغز

به طور خلاصه

در اینجا گزینه ویرایشگر Google Play ساخت اپل آیدی که با مغز شما با چندین وظیفه ای که هرگز خسته کننده نخواهید، به چالش بکشد. اتمام آنچه را ارائه می دهید!

ارتقاء – پیشنمایش برنامه

Elevate یک نوع جدید خرید گیفت کارت اپل ابزار آموزش مغز ساخت اپل آیدی که به شما کمک می کند تا موارد زیر را داشته باشید: – بیشتر صحبت کنید – به طور موثر تر بنویسید – در حالی که خواندن خرید گیفت کارت اپل گوش دادن تمرکز می کنید – اطلاعات نوشته شده سریع تر خرید گیفت کارت اپل بیشتر! همه کاربران با یک برنامه آموزشی شخصی مبتنی بر بازی که با توجه به عملکرد در طول زمان تنظیم می خرید گیفت کارت پلی استیشن ارائه می شوند.

بازی

ارتقاء تمرینات مغز چند جنبه ای را فراهم می کند تا شما را خرید گیفت کارت اپل لحاظ ذهنی تنگ خرید گیفت کارت اپل توانا حفظ کند. این برنامه برای انگلیسی زبانان مفید ساخت اپل آیدی، زیرا توصیف کارها در این زبان موجود ساخت اپل آیدی. یک دوره آزمایشی رایگان در دسترس ساخت اپل آیدی به طور کلی هزینه برنامه بسیار زیاد ساخت اپل آیدی. وظایف خرید گیفت کارت اپل مشکلات موجود در این بازی همه کاره خرید گیفت کارت اپل منحصر به فرد هستند – شما تا به حال چیزی مشابه این را دیده اید. نوشتن، گوش دادن، خواندن خرید گیفت کارت اپل ریاضی مهارتهایی هستند که می توانید با این برنامه ارتقا دهید. آن را امتحان کنید.

طرفدار

● رابط کاربری خرید گیفت کارت اپل طرح های وظیفه ای جذاب؛
● پشتیبانی موقتی؛
● چالش های روزانه مغز با یک تقویم.

منفی

● قیمت نسبتا بالا؛
● فقط به زبان انگلیسی

خط پایین

این بازی برای افرادی که مایل به بهبود زبان انگلیسی خود هستند، به بهبود کیفیت آنها خرید گیفت کارت اپل دریافت برنامه واقعا مفید بر روی گوشی آندروید خود را خوب ساخت اپل آیدی.

دانلود

ارتقاء – آموزش مغز (رایگان + ، فروشگاه App) →


ارتقاء – بازی های آموزشی مغز (رایگان + ، Google Play) →

حکم

این مجموعه ای خرید گیفت کارت اپل بازی ها برای افرادی که هرگز آموزش خرید گیفت کارت اپل توسعه مغز را متوقف نمی کنند، جالب توجه ساخت اپل آیدی. برخی خرید گیفت کارت اپل آنها دارای خرید درون برنامه هستند، اما اگر شما ترجیح می دهید خرید گیفت کارت اپل تبلیغات خرید گیفت کارت اپل محصولات با کیفیت خریداری کنید، باید خرید گیفت کارت اپل آن نترسید. آنها به راحتی بازی های معروف بی نظیر را جایگزین می کنند خرید گیفت کارت اپل به شما کمک می کنند تا بیشتر خرید گیفت کارت اپل دستگاه تلفن همراه خود را دریافت کنید.


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*