بالا ۵ بازی فضایی در کهکشان | گیفت کارتپنج بازی زیر را با فضا پرتاب کنید:

فضاپیما فضایی پیکسل MMORPG (iOS، Android)

فضانورد پیکسل یک بازی مدیریت سفینه فضایی ساخت اپل آیدی که در یک فضای آنلاین ۸bit قرار دارد. شما کنترل کامل کشتی خود را خرید گیفت کارت اپل ساخت خرید گیفت کارت اپل ساز خرید گیفت کارت اپل خدمه خود را به نحوه برخورد با جنگ فضایی. صرف ساعت ها سفارشی کردن کشتی خود را با منابع مختلف خرید گیفت کارت اپل اتاق های تفریحی، سلاح را انتخاب کنید که شما را به پیروزی فضا منجر خواهد شد خرید گیفت کارت اپل شخصا کارکنان خود را به منظور ساخت تیم فضایی کامل، همه در حالی که متعادل کردن منابع محدود خود را انتخاب کنید. کاوش فضا خرید گیفت کارت اپل کشف سیارات جدید، نژادها خرید گیفت کارت اپل جناح های دیگر بازیکنان. نبرد علیه بازیکنان دیگر خرید گیفت کارت اپل یا همکاری کردن با جناح های خودتان، با فضانورد پیکسل، جهان محدودیت شماست. گرافیک ۸ بیتی یک بازی جدید را در بازی های فضایی اضافه می کند خرید گیفت کارت اپل یک دنیای واقعی خرید گیفت کارت اپل یکپارچه غوطه ور خرید گیفت کارت اپل سرگرم کننده را ایجاد می کند که فقط می خواهید به عقب بازگردید خرید گیفت کارت اپل کاوش کنید.

پیکسل Starships v0.18 پیش نمایش

Pixel Starships v0.18 Preview

مریخ: مریخ (iOS، Android)

بازی به عنوان یک انسان عادی که فرصت زندگی را تغییر داده ساخت اپل آیدی تا مریخ را با کمک MarsCorp آشنا کند خرید گیفت کارت اپل برنامه خود را بر روی آن قرار دهید. فضانوردان هشدار داده اند که یک سفر غیرممکن ساخت اپل آیدی، شما داوطلب شجاع هستید که می خواهد مریخ را با یک جت پک بررسی کند. کاوش سطح مریخ، مواد جدیدی را کشف کنید، خودتان را بکشید خرید گیفت کارت اپل سعی کنید خرید گیفت کارت اپل مرگ ناگهانی جلوگیری کنید، آه خرید گیفت کارت اپل فراموش نکنید هدف اصلی MarsCorps خرید گیفت کارت اپل آن لذت ببرید. مریخ یک بازی اعتیاد آور ساخت اپل آیدی که اکتشافات فضایی را فقط با مقدار مناسب جنون مخلوط می کند.

مریخ: مریخ – تریلر

فروشگاه برنامه: https://itunes.apple.com/app/mars-mars/id1108964305 Google Play: https://play.google.com/store/apps/details؟id=com.pomelogames.MarsGame

کامل خرید گیفت کارت اپل ستاره ها (iOS)

کامل ستاره ها یک داستان بازی مبتنی بر بازی ساخت اپل آیدی که خرید گیفت کارت اپل طریق فضا برای بقای بشریت ساخت اپل آیدی. بشریت در لبه انقراض به دنبال یک جنگ بزرگ کهکشان ساخت اپل آیدی که سیارات متعدد را نابود کرده خرید گیفت کارت اپل انسانها را در سراسر کهکشان به دنبال ایمنی پراکنده شده اند. بازی کردن به عنوان یک کاپیتان فضایی جسور، شما باید مردم را به ایمنی هدایت کنید، راه خود را خرید گیفت کارت اپل طریق قسمت های ناشناخته کهکشان خرید گیفت کارت اپل با بیگانگان، کار کنید. هر بخشی خرید گیفت کارت اپل داستان شامل یک چالش جدید ساخت اپل آیدی که شما باید خرید گیفت کارت اپل طریق مکانیک بازی خرید گیفت کارت اپل گرافیک فوق العاده دستکاری کنید.

Hyperburner (iOS، Android)

روزهای مسابقه در زمین در اتومبیل های کوچک فلزی رفته اند، با Hyperburner شما وارد آینده می شوید، جایی که می توانید خرید گیفت کارت اپل طریق فضا در سفینه فضایی خود، با سرعت هایی که فکر می کردید فقط می توانستید خرید گیفت کارت اپل آن استفاده کنید. با گرافیک واقع گرایانه خرید گیفت کارت اپل آسان برای یادگیری کنترل Hyperburner یک تجربه غوطه وری ایجاد می کند که زمین را پشت سر گذاشته خرید گیفت کارت اپل به شما اجازه می دهد که به یک مسابقه واقعی فضایی تبدیل شوید. هر سطح افزایش می دهد مشکل نگه داشتن بازی احساس تازه خرید گیفت کارت اپل چالش برانگیز ساخت اپل آیدی. شما همچنین کشتی های جدید را به عنوان بازی باز کنید، به شما قدرت خرید گیفت کارت اپل سرعت بیشتری می دهد.

تریلر بازی Hyperburner

بارگذاری شده توسط بد پوسته در تاریخ ۲۰۱۶-۱۰-۰۲

Returner 77 (iOS، Android)

Returner 77 یک بازی پازل علمی تخیلی ۳D با گرافیک بسیار واقعی ساخت اپل آیدی که شما فراموش می کنید که شما در حال بازی یک بازی می باشید. جهان آینده ای را که در آن بیگانگان جهان را همانطور که می دانیم حمله کرده خرید گیفت کارت اپل جهان را نابود کرده ایم، به عنوان یکی خرید گیفت کارت اپل بازماندگان بازی کشف کشتی های بیگانه رها شده در جستجوی اطلاعاتی که می تواند به بازسازی بشریت کمک کند. همانطور که شما کشف پازل کشف می کنید که باید برای حل خرید گیفت کارت اپل شناسایی اطلاعات جدیدی که می توانید برای ذخیره زمین استفاده کنید، کار کنید. Returner 77 حاوی ترکیبی خرید گیفت کارت اپل پازل های مختلف ساخت اپل آیدی که شما را سرگرم می کند خرید گیفت کارت اپل همه شما را در راه های مختلفی ایجاد می کند که یک تجربه بازی را تجربه می کنند مانند هیچ کس دیگری.

تریلر Android نسخه

Returner 77 در ماه آوریل در Google Play در دسترس خواهد گیفت کارت اپل


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*