بالا ۵ بهترین برنامه رمز و راز | گیفت کارتزیر پنج برنامه اسرار آمیز بازی:

سال رفتن

Walk Walk سال اول ماجراجویی ساخت اپل آیدی که بسیار باهوش خرید گیفت کارت اپل ترکیبی خرید گیفت کارت اپل گرافیک های ۲D خرید گیفت کارت اپل ۳D برای ایجاد یک تجربه فوق العاده جذاب استفاده می کند. داستان Walk Walk ساله بر اساس افسانه های افسانه ای سوئد ساخت اپل آیدی، افزودن یک لمس خوب خرید گیفت کارت اپل فرهنگ خرید گیفت کارت اپل حقیقت به کل بازی

سال رفتن – تریلر

سال رفتن در سالهای گذشته، مرد تلاش کرد تا نگاهی به آینده ای که در عجیبترین روشها پیدا کرده گیفت کارت اپل نگاه کند. تجربه پدیده سوئدی باستانی سال را خرید گیفت کارت اپل طریق یک نوع متفاوت خرید گیفت کارت اپل ماجراجویی اول شخص تجربه کنید که خط بین دو خرید گیفت کارت اپل سه بعد خرید گیفت کارت اپل همچنین واقعیت خرید گیفت کارت اپل فوقالعاده را تار می کند.

بازی واقعی در ۱۹ هفتم قرن سوئد رخ می دهد که در آن شما خود را در یک جنگل محاصره شده توسط موجودات غیر معمول در تلاش برای پیدا کردن آنچه که واقعا در حوادث سال نو در جنگل اتفاق افتاده، با حل معکوس پازل خرید گیفت کارت اپل جستجو برای سرنخ. با چنین موضوع ترسناک خرید گیفت کارت اپل گرافیک شگفت انگیز، Year Walk مطمئنا شما را به رمز خرید گیفت کارت اپل راز می برد خرید گیفت کارت اپل شما را واقعا وحشت زده می کند.

سال رفتن ($ ۳٫۹۹، فروشگاه App) →

شی مخفی: رمز خرید گیفت کارت اپل راز نگهبانان

بازی های مخفی پنهانی بسیار محبوب هستند خرید گیفت کارت اپل دارای طیف وسیعی خرید گیفت کارت اپل تم ها خرید گیفت کارت اپل سبک های مختلف هستند. رمز خرید گیفت کارت اپل راز نگهبانان دقیقا همان چیزی ساخت اپل آیدی که نام آن را ذکر می کند، فرصتی برای حل رمز خرید گیفت کارت اپل راز نگهبانان در حالی که یافتن اشیاء پنهان برای کمک به شما ساخت اپل آیدی. کاوش یک خانه خالی خرید گیفت کارت اپل سکنه، جستجو برای سرنخ با ۳۰ سطح زیبا خرید گیفت کارت اپل برخی خرید گیفت کارت اپل اشیاء بسیار هوشمندانه پنهان ساخت اپل آیدی. همانطور که اشیاء پیدا می کنید خرید گیفت کارت اپل سرنخ ها را کشف می کنید، رمز خرید گیفت کارت اپل راز شروع به باز کردن می کند خرید گیفت کارت اپل شما خود را قلق می کنید خرید گیفت کارت اپل ناامید می شوید تا رمز را حل کنید.

نگهبان رمز خرید گیفت کارت اپل راز مخفی (رایگان + ، فروشگاه برنامه) →


شی مخفی: رمز خرید گیفت کارت اپل راز نگهبانان راز (رایگان + ، Google Play) →

اتاق

اتاق یک بازی رمز خرید گیفت کارت اپل راز فیزیکی با گرافیک خاموش ساخت اپل آیدی که باعث فراموش کردن شما در حال بازی کردن بازی بر روی گوشی خود هستید خرید گیفت کارت اپل نه در واقع در یک خانه خالی خرید گیفت کارت اپل سکنه به دام افتاده ساخت اپل آیدی. این بازی با یک پیام خزنده خرید گیفت کارت اپل طرف کسی که ادعا می کند دوست شما ساخت اپل آیدی، با عذرخواهی خرید گیفت کارت اپل دام گرفتن شما خرید گیفت کارت اپل به دنبال کمک شما برای حل اسرار تحقیقات خود، شروع می خرید گیفت کارت پلی استیشن.

اتاق: اپیزود تیزر

بازی سال اپل به روز شده خرید گیفت کارت اپل گسترش یافته ساخت اپل آیدی! آمادگی خود را برای فصل جدید Epilogue، در حال حاضر در دسترس فروشگاه App Store http://itunes.apple.com/gb/app/the-room/id552039496؟ls=1&mt=8 ****** فقط برای iPad2 خرید گیفت کارت اپل تا ****** ***************** اتاق بعدا در سال جاری در عادت مستقل بازگشت، تا زمانی که برای آماده شدن برای انتشار آن با این همه بازگشت فصل جدید "Epilogue"

در طول بازی، شما با اشیاء مختلف خرید گیفت کارت اپل اطراف خانه ارائه شده ساخت اپل آیدی که هر کدام دارای پازل خاص خود هستند که باید برای پاسخ به سوالات بدون پاسخ خرید گیفت کارت اپل حل خرید گیفت کارت اپل فصل راه خود را حل کنند. اتاق یک بازی رمز خرید گیفت کارت اپل راز اعتیاد آور ساخت اپل آیدی که خرید گیفت کارت اپل همان ابتدا شما را قلاب می کند.

اتاق ($ ۰٫۹۹، فروشگاه App) →


اتاق (۹۹ دلار، Google Play) →

به ماه

به ماه یک بازی رمز خرید گیفت کارت اپل راز جالب ساخت اپل آیدی که در آن شما به عنوان دو پزشک که کار بسیار عجیب خرید گیفت کارت اپل غریب بازی می کنند. دکتر واتس خرید گیفت کارت اپل دکتر روسلین با بیماران بستری در بستر مرگ خود کار می کنند که یک عمل اسرار آمیز را انجام می دهند که به آنها اجازه می دهد تمام زندگی خود را در ذهن خود زنده کنند خرید گیفت کارت اپل فرصتی دیگر برای تحقق آرزوهایشان فراهم کنند.

به نسخه موبایل Moon نسخه رسمی تریلر راه اندازی

نسخه موبایل "به ماه" به زودی در ۱۲ دسامبر ۲۰۱۷ در فروشگاه App، Google Play خرید گیفت کارت اپل TapTap با ۱۲ نسخه زبان منتشر خواهد شد. "به ماه"، RPG مبتنی بر داستان با گرافیک پیکسل، در ابتدا شش سال پیش برای PC توسط Kan Gao تهیه کننده کانادایی خرید گیفت کارت اپل بازی Freebird Games، استودیوی بازی Indie، ساخته شد.

این داستان ویژگی Jonny یک مرد سالخورده ساخت اپل آیدی که در حال حاضر زندگی خود را در حال تغییر دادن خرید گیفت کارت اپل مقابله با خاطرات فراموش شده، به پزشکان کمک می کند به عنوان آنها سعی می کنید خاطرات زندگی جاننی را با هم کنار بگذارند خرید گیفت کارت اپل درک کنند که چرا او تصمیم به انجام این آرزو می کند. گیم پلی واقعی بسیار شبیه به سبک بازی بازی سبک پسرانه هم خرید گیفت کارت اپل لحاظ گرافیکی خرید گیفت کارت اپل هم به شیوه ای که شما با جهان روبرو می شوید خرید گیفت کارت اپل حل پازل را احساس می کنید.

به ماه ($ ۴٫۹۹، فروشگاه App) →


به ماه ($ ۴٫۹۹، Google Play) →

غرفه: Touch Edition

غرفه شما را در انتهای عمیق بدون هیچ آموزشی یا مقدمه ای پرتاب می کند، به جای آن خود را در یک رویای همهجانبه مثل دنیایی که در آن شما می توانید با هر عنصر محیط اطراف خود ارتباط برقرار کنید، پیدا کنید. درست مانند بازی های محبوب Myst، همه چیز به شما بستگی دارد تا کشف کنید که در آن هستید خرید گیفت کارت اپل چه چیزی در حال انجام ساخت اپل آیدی، با آزمایش آنچه که در اطراف شما می بینید خرید گیفت کارت اپل حل پازل ها، باید آنچه را که پیدا می کنید برای حل رمز خرید گیفت کارت اپل راز های Pavilion بکشید. این یک بازی برای حل پازل گاه به گاه نیست، بلکه یک مهاجم واقعی ساخت اپل آیدی که به دنبال یک چالش ساخت اپل آیدی.

نمایشگاه غرفه | Appolicious

غرفه شگفت انگیز ساخت اپل آیدی، خرید گیفت کارت اپل من در بررسی من غافلگیر میشویم تا حتی یک لحظه به تأخیر بیفتیم تا این را برای شما بفرستیم. آخرین فعالیت Visiontrick یک Myst مدرن ساخت اپل آیدی که با ICO درهم آمیخته ساخت اپل آیدی که خرید گیفت کارت اپل دست پالم برای یکی خرید گیفت کارت اپل طبیعی ترین تجربه های پازل حل می خرید گیفت کارت پلی استیشن: https://appolicious.com/pavilion-a-modern-mc-escher-painting- در کف دست خود

غرفه فقط برای گرافیک به تنهایی ارزش بازی می کند، برای یک بازی موبایل گرافیک واقعا شگفت انگیز ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل می تواند به آسانی کارهای هنری باشد که شما در حال دیدن آن هستید، تمام اطلاعات پیچیده ای را که در آن زمان قبل خرید گیفت کارت اپل شما خرید گیفت کارت اپل بین می رود

غرفه: ویرایش لمسی ($ ۳٫۹۹، فروشگاه App) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*