باید نرم افزارهایی برای علاقه مندان به طراحی داشته باشد | گیفت کارتدر زیر پنج گزینه جایگزین اسکچ بوک وجود دارد:

Adobe Photoshop – Sketch (iOS، Android)

Adobe Photoshop – Sketch یک موتور نقاشی قدرتمند ارائه می دهد که کاربران فتوشاپ دوست دارند به موبایل، اجازه می دهد تا کاربران خرید گیفت کارت اپل تمام ویژگی هایی که خرید گیفت کارت اپل محصولات Adobe آنها می شناسند خرید گیفت کارت اپل دوست دارند استفاده کنند تا هنر دیجیتالی را خرید گیفت کارت اپل طرح ها به نقاشی ها بسازند. اگر این کافی نبود، می توانید کار خود را به عنوان فایل های PSD ذخیره کنید خرید گیفت کارت اپل خرید گیفت کارت اپل کامپیوتر خود کار خود را ادامه دهید، به این معنی که خلاقیت شما دیگر محدود به دستگاهی ساخت اپل آیدی که در دست دارید. همانطور که با تمام برنامه های Adobe Photoshop مقیاس پذیری شامل تمام ویژگی هایی ساخت اپل آیدی که شما انتظار دارید، خرید گیفت کارت اپل جمله کنترل بر روی تنظیمات قلم مو خرید گیفت کارت اپل انعطاف پذیری برای سازماندهی ابزارهای خود برای ایجاد فضای کاری بسیار کار خود.

فتوشاپ اسکریپت (رایگان + ، فروشگاه App) →


Adobe Photoshop Sketch (رایگان، Google Play) →

Autodesk Sketchbook (iOS، Android)

Autodesk Sketchbook تمام ابزارهایی را که شما همیشه می توانید با یک برنامه ساده خرید گیفت کارت اپل براق نیاز داشته باشید، به شما می دهد تا نگرانی در مورد اهمیت دادن به خلاقیت خود را به صورت رایگان، به جای نگرانی در مورد یادگیری نحوه استفاده خرید گیفت کارت اپل ابزارهای پیچیده ای که احساس پنهان داشته باشید، نگران باشید. Sketchbook تنها با ابزارهای طراحی که در یک جعبه ابزار سنتی هنرمند پیدا می خرید گیفت کارت پلی استیشن، متوقف نمی خرید گیفت کارت پلی استیشن، با Sketchbook شما به یک مجموعه کامل خرید گیفت کارت اپل ویژگی های دسترسی پیدا می کنید که به شما اجازه می دهد کارهای هنری خود را افزایش دهید.

Autodesk SketchBook: پیش نمایش قرص Google Play

آپلود شده توسط SketchBook در تاریخ ۲۰۱۷-۱۱-۰۶

ویژگی های شامل تقارن شعاعی، سکته مغزی پیش بینی کننده خرید گیفت کارت اپل حمایت کامل لایه. اگر این همه کافی نبود، Sketchbook دارای ویژگی ذخیره خودکار ساخت اپل آیدی، بنابراین هرگز شاهکارهای خود را خرید گیفت کارت اپل دست نخواهید داد.

Autodesk SketchBook (رایگان + ، فروشگاه App) →


SketchBook – قرعه کشی خرید گیفت کارت اپل رنگ (رایگان + ، Google Play) →

Procreate (iOS)

Procreate جعبه ابزار هنرمند کامل را به گوشی شما می دهد که به شما اجازه می دهد تا حتی زمانی که در حال حرکت هستید، نقاشی کنید، نقاشی کنید یا نشان دهید. با Procreate شما دسترسی به بیش خرید گیفت کارت اپل ۱۴۰ برس، پالت رنگ کامل خرید گیفت کارت اپل به عنوان بسیاری خرید گیفت کارت اپل بوم ها به عنوان تخیل خود را می توانید پوشش، همه خرید گیفت کارت اپل تلفن خود. Procreate خلاقیت شما را خرید گیفت کارت اپل توانایی تنظیم برس ارائه شده به توانایی اتصال یک صفحه کلید خرید گیفت کارت اپل استفاده خرید گیفت کارت اپل کلید های میانبر برای ویژگی های پیشرفته محدود نمی کند. Procreate فقط سفارشی سازی خرید گیفت کارت اپل آزادی را ارائه نمی دهد که با روش های سنتی نقاشی همراه ساخت اپل آیدی، بلکه انعطاف پذیری را که هنر دیجیتال می تواند ارائه دهد، خرید گیفت کارت اپل قبیل توانایی تکرار ۲۵۰ اقدام اخیر خود، به ارمغان می آورد. با Procreate شما پیدا خواهد شد که شما در حال ایجاد قطعات زیبا خرید گیفت کارت اپل کار در هیچ زمان.

Procreate ($ 9.99 + ، فروشگاه App) →

هنر جریان (آندروید)

Art Flow قرص خود را به یک طرح کلی دیجیتالی تبدیل می کند که به شما امکان می دهد تصاویر زیبا، ترکیب قابلیت یک طرح واقعی خرید گیفت کارت اپل تمام ویژگی های یک فضای کاری دیجیتال را به یک برنامه تبدیل کنید. هنر جریان با بیش خرید گیفت کارت اپل ۸۰ برس مختلف خرید گیفت کارت اپل سفارشی سازی کامل رنگ بسته بندی می خرید گیفت کارت پلی استیشن، به این معنی که تنها محدودیت تخیل شما ساخت اپل آیدی.

ArtFlow Studio Promo

در حال حاضر در دسترس ساخت اپل آیدی: https://play.google.com/store/apps/details؟id=com.bytestorm.artflow ArtFlow Studio نرم افزار اسکچ خرید گیفت کارت اپل رنگ پیشرفته برای قرص های آندروید ساخت اپل آیدی. ساخت خرید گیفت کارت اپل ساز خرید گیفت کارت اپل زمین تا آندروید، سریع خرید گیفت کارت اپل با طیف وسیعی خرید گیفت کارت اپل ویژگی های منحصر به فرد: ۱٫ خنثیسازی بی نهایت (محدود شده توسط ذخیره سازی دستگاه موجود) ۲٫ بیشتر خرید گیفت کارت اپل ۵۰ ابزار (خرید گیفت کارت اپل جمله ابزار لکه) ۳٫ ۸-۱۶ لایه (بسته به دستگاه) ۴ .

در هر فایل شما می توانید تا ۳۲ لایه داشته باشید که می توانید با استفاده خرید گیفت کارت اپل تعدادی خرید گیفت کارت اپل جلوه های مختلف با هم ترکیب کنید تا بتوانید یک قطعه اصلی ایجاد کنید. Art Flow همچنین شما را قادر می سازد که کار خود را به عنوان یک فایل PSD ذخیره کنید خرید گیفت کارت اپل به شما اجازه می دهد بعدا کار خود را در فتوشاپ تغییر دهید.

ArtFlow: رنگ نقاشی Sketchbook (رایگان + ، Google Play) →

Inkist (iOS)

با رنگ آمیزی شما فراموش خواهید کرد که شما در حقیقت نقاشی با قلم مو ندارید. جوهر شامل طیف وسیعی خرید گیفت کارت اپل برس های قابل تنظیم خرید گیفت کارت اپل آسان برای دسترسی به ابزار ساخت اپل آیدی، به این معنی که شما واقعا می توانید خود را در فرآیند خلاق غوطه ور بدون نگرانی در مورد پیدا کردن دکمه های پنهان خرید گیفت کارت اپل یا یادگیری نحوه استفاده خرید گیفت کارت اپل هر ابزار. با حساسیت با فشار قلموی پیشرفته، شما می توانید علامت های قلم مو دقیق را مشاهده کنید که غیر قابل دستیابی ساخت اپل آیدی با بیشتر برنامه های هنری در بازار. توانایی استفاده خرید گیفت کارت اپل لایه های چندگوش اجازه می دهد سفارشی سازی خرید گیفت کارت اپل آزمایش های اضافی را به طریقی که نمی توان با کاغذ خرید گیفت کارت اپل رنگ به دست آورد. جوهر به شما آزادی می دهد که همراه با کاغذ خرید گیفت کارت اپل سفارشی ساخت اپل آیدی که با هنر دیجیتالی به دست می آورید، همه در یک برنامه یادگیری آسان ساخت اپل آیدی.

جوهر (فروشگاه برنامه رایگان) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*