با استفاده خرید گیفت کارت اپل این برنامه های آیفون و آندروید، خرید گیفت کارت اپل استراحت در سفرهای تعطیلات خودداری کنید. | گیفت کارتبسته بندی، رزرو هتل، قوانین خرید گیفت کارت اپل مقررات – سفر تعطیلات می تواند یک تجربه بسیار وحشتناک باشد. در حال حاضر خطوط فوق العاده طولانی برای اسکن کامل بدن در فرودگاه وجود دارد.

ما نمی توانیم قول بدهیم که شرکت هواپیمایی شما چمدان خود را خرید گیفت کارت اپل دست ندهید یا اینکه بزرگراه ها با هزاران اتومبیل دیگر بسته نخواهند شد، اما ما می توانیم کمی خرید گیفت کارت اپل سفرهای تعطیلات خود را در قالب چند برنامه هوشمندانه آیفون. بنابراین گوشی خود را خرید گیفت کارت اپل یک گالن خرید گیفت کارت اپل تخم مرغ بردارید خرید گیفت کارت اپل به جاده بروید.

TripIt (iOS، Android)

TripIt برنامه ای برای هر کسی که برای تعطیلات برنامه ریزی می کند باید داشته باشد، به شما این امکان را می دهد که تمام برنامه های خود خرید گیفت کارت اپل اطلاعات مهم را در یک مکان نگه دارید. ابتدا سفر خود را ایجاد کنید خرید گیفت کارت اپل سپس اطلاعاتی مانند جزئیات پرواز خرید گیفت کارت اپل هتل ها را به عنوان آنها را رزرو کنید. شما همچنین می توانید جهت ها، رزرو های رستوران، اجاره اتومبیل خرید گیفت کارت اپل تورهایی که رزرو کرده اید را ذخیره کنید. TripIt سریع خرید گیفت کارت اپل آسان می کند همه چیزهایی را که برای تعطیلات مناسب نیاز دارید صرفه جویی کنید در یک مکان، به این معنی ساخت اپل آیدی که دیگر نیازی به جمع کردن کاغذ خرید گیفت کارت اپل تأیید رزرو ندارید.

سفر بدون ضرب خرید گیفت کارت اپل شتم (CC)

برنامه TripIT کمک می کند تا مسافران مکرر اقامت در جاده سازماندهی شده، با برنامه های دقیق کارشناسی برای هر سفر خرید گیفت کارت اپل هشدار در زمان واقعی خرید گیفت کارت اپل TripIt طرفدار!

برای اینکه حتی ساده تر می توانید به حساب ایمیل خود پیوند دهید خرید گیفت کارت اپل اجازه دهید TripIt به صورت خودکار رزروهایی را که برای شما ایمیل تأیید ارسال کرده ساخت اپل آیدی، اضافه کنید. خرید گیفت کارت اپل فقط زمانی که فکر کردید TripIt نمیتواند زندگی شما را حتی آسانتر کند، به شما امکان می دهد سفرهای خود را با دوستان خرید گیفت کارت اپل خانواده خود به اشتراک بگذارید، برای تعطیلات گروهی ایدهآل کنید خرید گیفت کارت اپل یا فقط به اطلاعاتی که آنها نیاز دارید تا خرید گیفت کارت اپل فرودگاه استفاده کنید.

Momondo (iOS، Android)

وقتی که پرواز رزرو می خرید گیفت کارت پلی استیشن، تعدادی خرید گیفت کارت اپل برنامه های مفید Expedia، Skys Scanner خرید گیفت کارت اپل بچه های جدید Block Monondo وجود دارد، آنها احساس می کنند کمی دوست دارند که به یک مسافرتی در خیابان سفر کنند، همه هواپیماهای مختلف را مقایسه می کنند خرید گیفت کارت اپل سعی می کنند برای پیدا کردن بهترین معامله Monondo، با این حال، دارای یک مزیت بزرگ در مقایسه با برنامه های مشابه ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل ویژگی های جستجو قابل تنظیم ساخت اپل آیدی. با استفاده خرید گیفت کارت اپل Monondo، شما عموما می توانید طول لنگ خود را انتخاب کنید، جایی که سرگرم کننده در صرف دو ساعت در یک فرودگاه در انتظار یک پرواز متصل ساخت اپل آیدی؟ چرا فاصله ای طولانی تر خرید گیفت کارت اپل فرودگاه نداشته باشید خرید گیفت کارت اپل شهر را کشف کنید. Monondo کنترل جستجوی جستجوی خود را برای انجام این کار می دهد، با این گزینه تا زمانی که ۴۸ ساعت طول بکشد. همچنین به عنوان یکی خرید گیفت کارت اپل ویژگی های اخیر شما هم اکنون می توانید هتل ها با استفاده خرید گیفت کارت اپل برنامه مونوودو، برای گذراندن یک شبانه، برای هتل ها رزرو کنید.

آموزش Android جدید – ایالات متحده

آپلود شده توسط momondo در تاریخ ۱۲/۱۳/۲۰۱۲

هتل امشب (iOS، Android)

هتل Tonight برنامه ای عالی ساخت اپل آیدی که در هنگام گذراندن تعطیلات آخر هفته، صرفه جویی زیادی برای صرفه جویی در هزینه هایی که هتل ها نگران هستند نتوانند آن را پر کنند. ویژگی های جستجو در برنامه آسان برای استفاده ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل طراحی قطعا متن موضوع برنامه ساخت اپل آیدی، مسافران آخرین دقیقه که نمی خواهند به صرف ساعت ها به دنبال خرید گیفت کارت اپل طریق خرید گیفت کارت اپل مقایسه کتاب، اما در عوض می خواهید قادر به رزرو در جایی که می خواهید به سرعت خرید گیفت کارت اپل با اعتماد به نفس شما می توانید اتاق ها را تا یک هفته قبل رزرو کنید خرید گیفت کارت اپل نزدیکتر آن را به اقامت خود بسپارید خرید گیفت کارت اپل بیشتر صرفه جویی کنید. هتل امشب یک ابزار عالی برای مسافران خودآموز خرید گیفت کارت اپل یا برای آن آخرین سفرهای طولانی ساخت اپل آیدی، کمک به شما برای صرفه جویی در هزینه.

Rome2rio (iOS، Android)

Rome2rio یک برنامه بسیار مفید برای هر کسی که یک تعطیلات را رزرو می کند، استفاده خرید گیفت کارت اپل آن برای برنامه ریزی جهت رسیدن به مقصد یا استفاده خرید گیفت کارت اپل آن برای حرکت در مسیر سفر خود ساخت اپل آیدی. Rome2rio نشان می دهد که شما خرید گیفت کارت اپل تمام راه های مختلفی که می توانید خرید گیفت کارت اپل یک مکان به مکان دیگر به دست آورید، با زمان سفر خرید گیفت کارت اپل قیمت های تخمین زده شده، این می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پیدا کردن ارزان ترین راه خرید گیفت کارت اپل لندن به رم خرید گیفت کارت اپل یا پیدا کردن راه خود را خرید گیفت کارت اپل هتل خود را به یک جاذبه محلی . Rome2rio کار سختی را برای شما انجام می دهد خرید گیفت کارت اپل به راحتی می توانید انواع مختلف حمل خرید گیفت کارت اپل نقل را مقایسه کنید تا بتوانید تصمیم آگاهانه بگیرید. برای ایجاد آن حتی بهتر Rome2rio را می توان در هر نقطه خرید گیفت کارت اپل جهان استفاده کرد!

سفر خوش شانس (iOS)

سفر خوش شانس کاربران را با راه بسیار متفاوت برنامه ریزی تعطیلات فراهم می کند خرید گیفت کارت اپل ایده آل برای مسافران پرماجرا خرید گیفت کارت اپل حتی افرادی ساخت اپل آیدی که نیاز به الهام کمی دارند. این برنامه یک طراحی تمیز خرید گیفت کارت اپل بسیار اساسی ارائه می دهد که ایده کلی را در پشت برنامه به همراه می آورد خرید گیفت کارت اپل پیچیدگی را خرید گیفت کارت اپل تعطیلات می گیرد. هنگامی که شما برنامه را باز می کنید که با نوار کشویی مواجه شده اید خرید گیفت کارت اپل خرید گیفت کارت اپل بودجه سفر خود درخواست می کنید، به سادگی پس خرید گیفت کارت اپل آن به خوش شانسی بروید خرید گیفت کارت اپل برنامه کار سختی را برای تعطیلات بسیار خود انجام می دهد. پس خرید گیفت کارت اپل آن شما با سه عکس که مجله را به آنها حس می کنید، مواجه شده اید، کلیک بر روی هر عکس موقعیت، محل اقامت خرید گیفت کارت اپل فعالیت های سرگرم کننده را در حالی که شما وجود دارد را نشان می دهد. پس خرید گیفت کارت اپل آن می توانید بین رزرو سفر که برای شما پیشنهاد شده ساخت اپل آیدی یا دوباره با کلیک بر روی خوش شانس گزینه دیگری را انتخاب کنید که متناسب با بودجه شما باشد. سفر لاکی باعث می خرید گیفت کارت پلی استیشن که تعطیلات یک تجربه بدون استرس خرید گیفت کارت اپل هیجان انگیز باشد، مناسب برای هر کسی که به دنبال یک ماجراجویی ساخت اپل آیدی.


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*