برف سوپر چسبناک یا سوپر گوشت پسر؟ | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ�در بازیکنان فوق العاده چسبناک Bros نقش کوچکی خرید گیفت کارت اپل مکعب ۳D را بازی می کنند که می توانند پرش، پرش دوگانه خرید گیفت کارت اپل فشار دادن دیوارها را انجام دهند. سطوح به صورت عمودی پخش می شوند، بنابراین هدف همیشه حرکت به سمت بالا خرید گیفت کارت اپل رسیدن به منطقه بعدی ساخت اپل آیدی. با این وجود، هر سطح دشوارتر می شود خرید گیفت کارت اپل مانع جدیدی خرید گیفت کارت اپل قبیل دشمنان مستطیلی شکل، ستون ها خرید گیفت کارت اپل موشک ها می شود. این اساسا یک پازل در مورد چگونگی فرار خرید گیفت کارت اپل این چیزها خرید گیفت کارت اپل رسیدن به ایمنی سطح بعدی ساخت اپل آیدی. اگر شما به طرف دشمن ضربه زده اید، توسط یک موشک منفجر می شود، یا یک جهش ناگهانی خرید گیفت کارت اپل فرود بر روی یک سنبله، جایی که شما می میرید، با یک صلیب سفید جایگزین شده اید خرید گیفت کارت اپل سطح خود را دوباره شروع می کنید.

مرور برزهای فوق العاده چسبنده | Appolicious

در Super Sticky Bros بازیکنان نقش کوچکی خرید گیفت کارت اپل مکعب ۳D را بازی می کنند که می توانند پرش، پرش دوگانه خرید گیفت کارت اپل فشار دادن دیوارها را انجام دهند. سطوح به صورت عمودی پخش می شوند، بنابراین هدف همیشه حرکت به سمت بالا خرید گیفت کارت اپل رسیدن به منطقه بعدی ساخت اپل آیدی. بررسی ما را بخوانید: https://appolicious.com/super-sticky-bros-or-super-meat-boy

در حالی که هدف این ساخت اپل آیدی که برای تکمیل هر سطح، در امتداد راه شما نیز به منظور جمع آوری سکه: این می تواند در ابتدای هر سطح خرید گیفت کارت اپل با پریدن خرید گیفت کارت اپل روی دشمنان خود را. هنگامی که شمار مشخصی خرید گیفت کارت اپل سکه ها را جمع آوری می کنید، می توانید یک پوست جدید را برای شخصیت خود باز کنید، خرید گیفت کارت اپل جمجمه به یک لاک پشت نینجا جهش نوجوان. هر خرید یک نتیجه تصادفی دارد، مگر اینکه شما پرداخت ۰٫۹۹ دلار برای باز کردن لباس خود را انتخاب کنید. علاوه بر پوسته های جدید، هر مقدار مشخصی خرید گیفت کارت اپل سطوح که شما کامل می کنید با یک پس زمینه جدید که در آن بازی می کنید اهدا می شود، صحنه های ماتریس سبک ساخت اپل آیدی که شاید جالب ترین خرید گیفت کارت اپل تغییر ذهن همه آنها باشد.

شخصیت شما در Super Stick Bros بسیار آسان ساخت اپل آیدی زیرا دو دکمه بزرگ خرید گیفت کارت اپل چپ راست خرید گیفت کارت اپل دکمه "پرش" مربع روی نیمه پایین صفحه قرار می گیرند. سطوح خود، هر چند کوتاه، به خوبی طراحی شده، جالب خرید گیفت کارت اپل بدبختانه دشوار ساخت اپل آیدی در زمان؛ که همه آنها به هم می پیوندند باعث می شود کل بازی مایع شود خرید گیفت کارت اپل این یک ایده جالب ساخت اپل آیدی. بسیاری خرید گیفت کارت اپل پوسته ها خرید گیفت کارت اپل صحنه ها واقعا جالب ساخت اپل آیدی برای استفاده خرید گیفت کارت اپل بازی با آن خرید گیفت کارت اپل به عنوان انگیزه اضافی در بالای آنچه که در حال حاضر یک بازی با ارزش خرید گیفت کارت اپل چالش برانگیز ساخت اپل آیدی.

اکثر اسکرین ها خرید گیفت کارت اپل صحنه ها واقعا جالب ساخت اپل آیدی که با استفاده خرید گیفت کارت اپل آن بازی کنند خرید گیفت کارت اپل به عنوان انگیزه اضافی بر روی آنچه که در حال حاضر یک بازی باارزش خرید گیفت کارت اپل چالش برانگیز ساخت اپل آیدی، عمل کند.

مشکل این ساخت اپل آیدی که آن غیر اصلی ساخت اپل آیدی: فقط یک بروید خرید گیفت کارت اپل معلوم می شود که مکانیک همان مکانیک همان سوپر گوشت پسر ساخت اپل آیدی، اما آن را به یک نسخه بسیار ساده تر تبدیل شده ساخت اپل آیدی. سپس شخصیت اصلی خود را می بیند: هرچند شما می توانید پوست را عوض کنید، ابتدا یک مکعب قرمز روشن با چشم های بزرگ ساخت اپل آیدی، یک لبخند بزرگ که دندان هایش را نشان می دهد – تقریبا یکسان با پسر گوشت ساخت اپل آیدی که بعد خرید گیفت کارت اپل آن الهام گرفته شده ساخت اپل آیدی. حتی زمانی که شما می میرید، خود مکعب خود را به قطعات کوچک تقسیم می شود، به همان شیوه که پسر سوپر گوشتی با خون خرید گیفت کارت اپل گور منفجر می شود. این ها فقط شباهت ها نیستند: Bros Super Sticky یک کلون ساخت اپل آیدی، خرید گیفت کارت اپل برای آن همه اعتبار را خرید گیفت کارت اپل دست می دهد & # 8211؛ مهم نیست چقدر سرگرم کننده بازی ساخت اپل آیدی.

شرم آور ساخت اپل آیدی که توسعه دهندگان احساس می کنند که گویی باید مسیر ایده ای که قبلا اثبات شده را داشته باشند خرید گیفت کارت اپل آن را کپی کنند. این مشکل در صنعت نرم افزار به احتمال زیاد به این دلیل ساخت اپل آیدی که مردم به اندازه کافی ساده هستند که اعتقاد داشته باشند که برخی خرید گیفت کارت اپل ارتباطات با بازی اصلی زمانی وجود دارد که وجود ندارد. اگر آنها زمان بیشتری را در ایجاد محتوای اصلی سرمایه گذاری کردند، شاید ما بازی های بهتر را داشته باشیم.

موجود در iOS خرید گیفت کارت اپل Android.


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*