برنامه برای بهار زندگی شما را پاک کنید | گیفت کارتدر زیر پنج برنامه برای کمک به شما به ارمغان آورده ساخت اپل آیدی:

پاک کردن خانه من (آندروید)

به جای تمرکز توجه خود را بر روی یک چشمه ی بزرگ سالانه تمیز، بهار تمیز راه که به خانه شما با تمیز کردن خانه تمیز من، به راحتی فهرست اسامی تمیز کردن خرید گیفت کارت اپل چک لیست که شما می توانید با خانواده خرید گیفت کارت اپل یا مشاوره ازدواج خرید گیفت کارت اپل خود به اشتراک بگذارید ایجاد کنید. خانه من پاک ساخت اپل آیدی بسیار آسان برای استفاده خرید گیفت کارت اپل طراحی تمیز خرید گیفت کارت اپل ساده ساخت اپل آیدی، خرید گیفت کارت اپل آن را برای سازماندهی که مسئول هر کار خرید گیفت کارت اپل زمانی که باید آن را کامل تکمیل. شما می توانید وظایف را به دسته ها یا اتاق های مختلف مرتب کنید، هر کار فردی را اضافه کنید خرید گیفت کارت اپل تاریخ ها را تعیین کنید خرید گیفت کارت اپل فرکانس کار را کامل کنید. با تمیز کردن خانه من هرگز آسان تر نبوده ساخت اپل آیدی که هر کسی بتواند به آن دسترسی پیدا کند خرید گیفت کارت اپل با یادآوری های دستی، شما هرگز نباید بهانه ای را بشنوید "متاسفم دوباره فراموش کردم"

گنجه هوشمند (iOS، Android)

بهار زمان بسیار خوبی برای خرید گیفت کارت اپل طریق گنجه خود را مرتب سازی بر اساس ساخت اپل آیدی، حرکت تمام ژاکت کش باف پشمی زمستان ضخیم به پشت خرید گیفت کارت اپل اتاق را برای کمد لباس تابستان جدید خود را اما همه ما می دانیم که در عرض چند هفته گنجه خود را دوباره به خوب آن قدیمی کثیف خرید گیفت کارت پلی استیشن خود. به عنوان بخشی خرید گیفت کارت اپل جوجه های دیجیتال خود را پاک کنید چرا که گنجه خود را با کمک قفسه هوشمند سازماندهی نکنید، یک برنامه براق خرید گیفت کارت اپل ساده که به کاربران اجازه می دهد تا هر دو لباس خرید گیفت کارت اپل اقلام خاص خود را خرید گیفت کارت اپل مارک های محبوب خیابانی بالا برای ساخت لباس های خود اضافه کنید. با Closet Smart آن مهم نیست که چگونه کثیف صندلی واقعی خود را می خرید گیفت کارت پلی استیشن شما به راحتی می توانید خرید گیفت کارت اپل طریق لباس های خود را نگاه کنید خرید گیفت کارت اپل لباس را خرید گیفت کارت اپل گوشی خود ایجاد کنید. شما می توانید لباس را به یک تقویم نجات دهید، این بسیار مفید ساخت اپل آیدی هنگام بسته بندی برای سفر، اما همچنین یک راه عالی برای سازماندهی لباس های خود را برای یک هفته آینده خرید گیفت کارت اپل خود را صاف خرید گیفت کارت اپل زمان هر روز صبح.

هوشمند گنجه آندروید نسخه ی نمایشی نرم افزار

ویدئو نسخه ی نمایشی برای https://play.google.com/store/apps/details؟id=com.rkk.closet&hl=en SmartCloset نرم افزار آندروید صفحه خانگی: https://smartcloset.me/

Dollar Bird (iOS، Android)

آغاز بهار زمان مناسب برای سازماندهی امور مالی خود را، با تعطیلات تابستان ساخت اپل آیدی قصد دارد در جریان ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل بدهی کریسمس پشت سر ما، بهار یک شروع تازه ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل با دلار پرنده آن را آسان تر خرید گیفت کارت اپل همیشه ساخت اپل آیدی برای ردیابی هزینه های خود را خرید گیفت کارت اپل شروع به صرفه جویی . Dollar Bird اجازه می دهد تا هر زمان که پول می گیرید به سیستم وارد شوید خرید گیفت کارت اپل به سرعت ببینید که هزینه های کوچک اضافه شده خرید گیفت کارت اپل ارزیابی می خرید گیفت کارت پلی استیشن که کدام کاهش می تواند باشد. دلار پرنده همه کارهای سخت را برای شما انجام می دهد، کل هزینه های خود را در یک روز، هفته یا ماه خرید گیفت کارت اپل با استفاده خرید گیفت کارت اپل درآمد خود برای محاسبه پولی که خرید گیفت کارت اپل آن استفاده می کنید، اضافه می کند. شما همچنین می توانید رویدادها خرید گیفت کارت اپل صورتحساب ها را به تقویم برنامه اضافه کنید تا بتوانید برنامه ریزی کنید خرید گیفت کارت اپل پول خود را مدیریت کنید، بنابراین نباید نگران یک هفته قبل خرید گیفت کارت اپل روز پرداخت باشید.

روشن ToDo (آندروید)

زندگی خود را سازماندهی کنید خرید گیفت کارت اپل فهرست کارهای خود را با Light ToDo مدیریت کنید. اگر شما خود را پیدا کنید یادداشت های چسبنده در اطراف خانه خرید گیفت کارت اپل نوشتن یادداشت بر روی دست خود را به تلاش بیهوده برای به خاطر سپردن تمام وظایف کوچک که زندگی شما را پر کنید، Bright ToDo برنامه باید بر روی گوشی خود داشته باشد. این برنامه به شما اجازه می دهد لیست های مختلفی ایجاد کنید تا بتوانید وظایف خود را در پروژه های مختلف به شیوه زندگی خود تنظیم کنید. هر لیست شامل یک نمایه سبک چک لیست ساخت اپل آیدی، به طوری که آسان می خرید گیفت کارت پلی استیشن تا وظایف را خرید گیفت کارت اپل لیست به عنوان آنها را تکمیل کنید. همچنین یک گزینه نمایش ماهانه دستی وجود دارد، ترکیب همه لیست های مختلف خود را به طوری که شما ca چک کنید که شما دو بار رزرو خودتان نیست. روشن ToDo با استفاده خرید گیفت کارت اپل یک طراحی زیبا که برنامه را آسان برای استفاده، بلکه انگیزه، با استفاده خرید گیفت کارت اپل رنگ های روشن خرید گیفت کارت اپل شاد ساخت اپل آیدی.

Stocard (iOS، Android)

همه ما یک کیف پول داریم که خرید گیفت کارت اپل کارت های فروشگاهی استفاده می کنیم، برخی دیگر خرید گیفت کارت اپل آنها استفاده می کنیم، دیگران که احتمالا خرید گیفت کارت اپل تاریخ بوده اند تا مدت زیادی وجود داشته خرید گیفت کارت اپل آزار دهنده ساخت اپل آیدی که شما ممکن ساخت اپل آیدی یک یا دو بار در سال استفاده کنید. با Stocard وقت آن رسیده ساخت اپل آیدی که کیف پول خود را پاک کنید خرید گیفت کارت اپل خرید گیفت کارت اپل تمام کارت های اضافی که استفاده نمی کنید خلاص شوید. Stocard به شما یک مکان را برای نگهداری تمام کارت های فروشگاه خود می دهد، به این معنی که نه تنها شما را در موقعیت مزاحم قرار نمی دهد که کارت خود را در خانه تحویل دهید، بلکه شما نیز مجبور نیستید با کیف پول پر خرید گیفت کارت اپل کارت ها مقابله کنید. هنگامی که شما به یک فروشگاه بروید همه چیزهایی که باید انجام دهید این ساخت اپل آیدی که برنامه را بالا ببرید خرید گیفت کارت اپل بارکد را اسکن کنید. این ساده ساخت اپل آیدی.

به عنوان یک ویژگی اضافی، این برنامه همچنین نشان می دهد که شما برای فروشگاه هایی که ذخیره کرده اید، پیشنهادات خود را اضافه می کنید، به علاوه کسانی که فکر می کنند شما ممکن ساخت اپل آیدی علاقه مند باشید.


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*