برنامه برای کسانی که فضایی را دوست دارند | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ�
ناسا (iOS، Android)

به عنوان یک سازمان که در سراسر جهان به عنوان یکی خرید گیفت کارت اپل آژانس های اکتشاف فضایی پیشرو شناخته شده ساخت اپل آیدی، اغلب مترادف با همه چیز مربوط به فضا ساخت اپل آیدی. به همین دلیل، ناسا برنامه ای ساخت اپل آیدی که تمام فعالیت های سازمان را به یک پلت فرم واحد جمع آوری می کند. در این راستا کاربران می توانند به راحتی پیگیری آنچه ناسا انجام می دهد خرید گیفت کارت اپل همچنین ماموریت های خود را بدون نیاز به رفتن به مکان های مختلف مانند وب سایت خرید گیفت کارت اپل رسانه های اجتماعی خود. به عنوان مثال، کاربران می توانند تصاویر خرید گیفت کارت اپل فیلم هایی که ارسال شده اند، رویدادهای زنده مانند راه اندازی، خرید گیفت کارت اپل حتی ردیاب های ماهواره ای را در زمان واقعی ببینند. با تمام این اطلاعات در دسترس خرید گیفت کارت اپل طریق برنامه، آن را پوشش می دهد طیف گسترده ای خرید گیفت کارت اپل فعالیت های اکتشاف فضا که علاقه مندان به همه نجوم علاقه مند ساخت اپل آیدی. به عنوان برنامه به طور مداوم با تصاویر، برنامه ها، حوادث خرید گیفت کارت اپل اخبار به روز شد، کاربران می توانند به زودی اطلاع به عنوان آنها رخ می دهد به طوری که حوادث عمده هرگز خرید گیفت کارت اپل دست رفته، خرید گیفت کارت اپل آن را یک برنامه بسیار توصیه شده برای همه چیز فضای مرتبط ساخت اپل آیدی.

برنامه ناسا جهان را در دستان شما قرار می دهد

آیا با تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود در حال حرکت هستید؟ میخواهید بیشتر بدانید که چه چیزی در ناسا اتفاق میافتد خرید گیفت کارت اپل چگونه بر شما تأثیر میگذارد؟ سپس اطمینان حاصل کنید که آخرین برنامه ناسا را ​​خرید گیفت کارت اپل Google Play یا App Store Apple به دستگاه تلفن همراه خود آپدیت کنید یا نصب کنید زیرا در زندگی شما "فضای" بیشتر خرید گیفت کارت اپل آنچه که می دانید وجود دارد.

آسمان شب (iOS)

با تمام آلودگی های نور که آسمان را به وضوح می بینند، آسمان شب برنامه ای ساخت اپل آیدی که می تواند صورت های مختلف خرید گیفت کارت اپل اجسام آسمانی را حتی در شرایط مشاهده مطلوب مشاهده نماید. بسیار آسان برای استفاده، همه آنچه که کاربر باید انجام دهد، برنامه را باز کرده خرید گیفت کارت اپل دوربین را در آسمان قرار داده تا سازنده های مختلف را ببیند. این برنامه حتی در روز نیز کار می کند خرید گیفت کارت اپل همچنین نیازی به اتصال به اینترنت یا GPS برای کار کردن ندارد خرید گیفت کارت اپل برای سفرهای دورتر خرید گیفت کارت اپل خانه مناسب ساخت اپل آیدی. به غیر خرید گیفت کارت اپل اینکه قادر به کشف سیارات خرید گیفت کارت اپل منظومه شمسی مختلف در منظومه شمسی در زمان واقعی ساخت اپل آیدی، Sky Sky اجازه می دهد تا شکل های تاریخی را مشاهده کنند، زیرا کاربران می توانند نقطه ای را در زمان انتخاب کنند که دوست دارند ببینند چگونه آسمان را نگاه می کنند خرید گیفت کارت اپل سپس برنامه به کاربران اجازه می دهد تا آسمان را در این زمان کشف کنند. با یک مکانیزم ناوبری که فقط نیاز به استفاده خرید گیفت کارت اپل مانور دوربین برای دیدن اشیاء مختلف در آسمان را دارد، Sky Sky برای کسانی که قادر به دیدن آسمان نیستند یا می خواهند اشیاء آسمانی را شناسایی کنند، باید باشد.

Night Sky ™ Stargazing Apps – بیشتر خرید گیفت کارت اپل این تعجب نکنید ™

خرید گیفت کارت اپل سازندگان برنامه محبوب Night Sky ™ که بسیار محبوب ساخت اپل آیدی، تجربه ای کاملا مجذوب دارد. با نگاهی جذاب جدید آسمان، یک حالت جهانی جدید مسافر، شرایط گرافیکی جدید ستاره دار خرید گیفت کارت اپل واضح خرید گیفت کارت اپل گرافیکی جدید، ۳D گرافیک زرق خرید گیفت کارت اپل برق دار خرید گیفت کارت اپل بسیاری خرید گیفت کارت اپل ویژگی های جدید، آماده شدن برای دیدن آسمان به روش کاملا جدید با همه جدید Night Sky ™، Night Sky Lite ™ خرید گیفت کارت اپل Night Sky Pro ™ فوق العاده!

SpaceXNow – یک برنامه فانوس SpaceX (iOS، Android)

یکی خرید گیفت کارت اپل گرمترین شرکت ها در زمینه اکتشاف فضا، SpaceX ساخت اپل آیدی. با داشتن موشک های قابل استفاده مجدد خرید گیفت کارت اپل با چشم انداز گرفتن انسان ها به مریخ، این شرکت ساخت اپل آیدی که محدودیت های فن آوری فضایی را تحمل کرده ساخت اپل آیدی. اگر چه یک برنامه رسمی توسط SpaceX نیست، SpaceXNow برنامه ای ساخت اپل آیدی که کاربران را قادر می سازد فعالیت های SpaceX را دنبال کند تا نقاط قوت یا پیشرفت های اصلی خرید گیفت کارت اپل دست نرود. همانطور که بسیاری خرید گیفت کارت اپل پرواز های SpaceX زنده پخش می شوند، تماشای راه اندازی خرید گیفت کارت اپل هر نقطه خرید گیفت کارت اپل جهان ممکن ساخت اپل آیدی تا زمانی که کاربران می دانند چه زمانی رخ می دهد. با استفاده خرید گیفت کارت اپل این برنامه، اطلاعیه ها هنگام راه اندازی خرید گیفت کارت اپل همچنین تمام اخبار منتشر شده شرکت منتشر می شوند تا کاربران خرید گیفت کارت اپل دستش برسد. به عنوان داغترین شرکت در صنعت فضا، در حالی که هنوز نسبتا جدید ساخت اپل آیدی، SpaceX به دنبال پیروزی فوق العاده ای ساخت اپل آیدی که می تواند به طور قابل توجهی خرید گیفت کارت اپل برنامه بهره مند شود.

با توجه به محبوبیت فزاینده ای خرید گیفت کارت اپل فضا خرید گیفت کارت اپل نوآوری هایی که در صنعت انجام می شود، این برنامه ها به کاربران اجازه می دهد عناصر فضایی را با روش کاملا متفاوت آشنا کنند. خرید گیفت کارت اپل این که قادر به دیدن اشیاء در آسمان شب با دقت زیاد به دنبال مهمترین شرکت های مبتنی بر فضا، برنامه های ذکر شده در این مقاله برای علاقه مندان نجوم باید باشد.


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*