برنامه های برتر برای مدیریت عکس | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ�
PhotoScan توسط Google Photos (iOS / Android)

همانطور که بسیاری خرید گیفت کارت اپل خانواده ها به طور معمول چند صد عکس فیزیکی دارند که به ندرت نگاه می کنند، ارزش قابل توجهی دارند، اما کارآمدترین شکل حافظه با توجه به ماهیت محدود آنها نیست. در مرحله اول، آنها دچار تکثیر می شوند، زیرا آنها مجبور به فتوکپی می شوند که چندین عکس می تواند داشته باشد. علاوه بر این، تلاش برای گرفتن تصویر خرید گیفت کارت اپل عکس با دوربین تلفن به عنوان راهی برای ذخیره آن به صورت دیجیتال نتایج کپی های غیرقطعی ساخت اپل آیدی. با توجه به این محدودیت ها، برنامه ای که می تواند کارایی تکرار تصاویر خرید گیفت کارت اپل همچنین اطمینان خرید گیفت کارت اپل بالاترین کیفیت را افزایش دهد، PhotoScan ساخت اپل آیدی که فقط نیاز کاربر به گرفتن عکس خرید گیفت کارت اپل هر گوشه ای خرید گیفت کارت اپل عکس برای ایجاد یک نسخه دیجیتال ساخت اپل آیدی. در گرفتن ۴ عکس خرید گیفت کارت اپل تصویر خرید گیفت کارت اپل طریق برنامه، انعکاس خرید گیفت کارت اپل نواقص حذف می شوند به طوری که تصویر کپی شده با تصویر اصلی فیزیکی یکسان ساخت اپل آیدی. در مقایسه با روشهای فتوکپی سنتی، این فرایند بسیار کارآمد ساخت اپل آیدی، زیرا کاربران به سادگی چند عکس برای هر تصویر می دهند. PhotoScan به عنوان یک ابزار که می تواند انتقال عکس های فیزیکی به عناصر دیجیتال را حفظ کند در عین حال حفظ کیفیت اصلی، PhotoScan یک برنامه بسیار توصیه شده برای مدیریت تصاویر فیزیکی ساخت اپل آیدی.

معرفی PhotoScan توسط Google Photos

عکس خرید گیفت کارت اپل گذشته، اسکنر را خرید گیفت کارت اپل آینده ملاقات کنید. PhotoScan جدید توسط Google Photos، در حال حاضر در Android خرید گیفت کارت اپل به زودی در iOS در دسترس ساخت اپل آیدی. آن را در فروشگاه Play دریافت کنید: (https://goo.gl/ObgMwd) خرید گیفت کارت اپل App Store: (https://goo.gl/mbrGpA) در http://g.co/PhotoScan[19459004بیشتربدانید]

FreePrints – Photos Delivered (iOS / Android)

بر خلاف PhotoScan که با هدف تبدیل تصاویر فیزیکی به یک نسخه دیجیتال، FreePrints برنامه ای ساخت اپل آیدی که عکس هایی را که در تلفن های همراه ذخیره شده اند به کپی های فیزیکی می رساند. همانطور که تصاویر دیجیتال اغلب با توجه به صدها نفر که در گالری هستند نادیده گرفته می شوند، این برنامه به کاربران اجازه می دهد تا تصاویری را که می خواهند چاپ کنند را انتخاب کنند خرید گیفت کارت اپل در آن زمان آنها چاپ خرید گیفت کارت اپل تحویل خواهند شد. برای کسانی که ترجیح می دهند عکس های فیزیکی داشته باشند، FreePrints فرایند چاپ را یکپارچه خرید گیفت کارت اپل بسیار راحت می کند زیرا کاربران فقط باید عکس هایی را که می خواهند چاپ کنند انتخاب کنند خرید گیفت کارت اپل سپس منتظر تحویل باشند. علاوه بر این، انتخاب عکس ها فقط برای استاندارد ۴ × ۶ نیست، بلکه می تواند برای اهداف مختلف با کلیک یک دکمه نیز بزرگ شود. چاپ با کیفیت بالا با قیمت های ارزان، FreePrints به دنبال نگاه سنتی خرید گیفت کارت اپل احساس عکس ها به شیوه ای ساخت اپل آیدی که اغلب در هنگام مشاهده در برنامه های گالری نادیده گرفته می شود.

برنامه FreePrints برای گوشی های آندروید

دانلود رایگان در Google Play: play.google.com/store/apps/details؟id=com.photoaffections.freeprints خرید گیفت کارت اپل چاپ ۱،۰۰۰ عکس رایگان با کیفیت عالی خرید گیفت کارت اپل گوشی آندروید خود را!

Slidebox – سازماندهی عکس (iOS / Android)

به عنوان عکس هایی که معمولا بر روی گوشی انباشته می شوند خرید گیفت کارت اپل به ندرت نگاه می کنند که می توانند مقدار قابل توجهی خرید گیفت کارت اپل فضای ذخیره سازی را بپوشند، Slidebox برنامه ای ساخت اپل آیدی که باعث مدیریت عکس های بصری خرید گیفت کارت اپل جالب می شود. با استفاده خرید گیفت کارت اپل مکانیک Tinder که در آن تصاویر به عنوان یک عرشه ارائه می شوند که کاربران می توانند به صورت چپ یا راست به نگه داشتن یا پاک کردن ضربه بزنند، کاربران برنامه می توانند خرید گیفت کارت اپل طریق صدها عکس در عرض چند دقیقه دریافت کنند. به جای اینکه هر عکس فردی را خرید گیفت کارت اپل گالری انتخاب کنید، رابط کشیدن Slidebox باعث می شود تا گالری به طور کامل تغییر کند خرید گیفت کارت اپل فضای آزاد را بر روی گوشی باز کند. فراتر خرید گیفت کارت اپل این که قادر به تصمیم گیری سریع در مورد تصاویری که می بایست نگه داشته شوند خرید گیفت کارت اپل کدام یک خرید گیفت کارت اپل آنها حذف شود، دیگر ویژگی های مدیریت عکس که ممکن ساخت اپل آیدی با برنامه شامل امکان مقایسه تصاویر با کنار هم باشند به طوری که تصاویر تکراری کمتر خرید گیفت کارت اپل فضای ذخیره سازی وجود دارد. به عنوان یک راه برای سازماندهی خرید گیفت کارت اپل مدیریت عکس ها با استفاده خرید گیفت کارت اپل مکانیزم بصری که توسط Tinder الهام گرفته شده ساخت اپل آیدی، Slidebox یک ابزار عالی ساخت اپل آیدی که می تواند مورد استفاده قرار گیرد تا تعیین کند که عکس ها باید نگهداری شوند خرید گیفت کارت اپل کدام یک خرید گیفت کارت اپل آنها باید حذف شود.

تمیزکننده سحرآمیز سیلتر (iOS / Android)

همانند Slidebox در این ساخت اپل آیدی که برنامه با هدف خرید گیفت کارت اپل بین بردن عکس هایی که اغلب مورد توجه آنها نیست، Siftr Magic Cleaner خرید گیفت کارت اپل هوش مصنوعی استفاده می کند تا مشخص شود کدام عکس ها حذف می شوند خرید گیفت کارت اپل کدام یک برای کاربر مهم ساخت اپل آیدی تا روند مدیریت عکس را ساده کند. با به طور خودکار ارائه عکس هایی که در اغلب موارد به نظر نمی رسد، کاربران می توانند تمام تصاویر انتخاب شده را در یک زمان حذف کنند یا انتخاب تصاویر خاصی را خرید گیفت کارت اپل لیست حذف کنند. با استفاده خرید گیفت کارت اپل این، تمیز کننده سحرآمیز سیلتر به کاربران کمک می کند عکس های غیر ضروری را خرید گیفت کارت اپل طریق تلفن خود در عرض چند ثانیه با حداقل تعاملات دستی پاک کنید. با استفاده خرید گیفت کارت اپل یک سیستم بسیار هوشمند برای عکس های غیر ضروری، عکس های مدیریتی در یک گالری را می توان در عرض چند ثانیه انجام داد، نه زمان صرف وقت برای تصمیم گیری بر روی تصاویر که ارزش آن را دارند خرید گیفت کارت اپل چه کسانی در نظر گرفته می شوند. به عنوان یک ابزار که به طور مستقیم تصاویری را ارائه می دهد که مورد توجه قرار نگرفته ساخت اپل آیدی، نرم افزار Siftr Magic Cleaner یک برنامه لازم برای مدیریت عکس ساخت اپل آیدی.

در حالیکه بسیاری خرید گیفت کارت اپل اپلیکیشن های عکاسی که در حال حاضر در دسترس هستند بر روند عکسبرداری تأکید دارند، برنامه های ذکر شده در این مقاله برای مدیریت عکس ها پس خرید گیفت کارت اپل انجام آنها طراحی شده اند. خرید گیفت کارت اپل آنهایی که قادر به تبدیل تصاویر به نسخه های فیزیکی یا دیجیتال به دیگران هستند که برای کمک به سازماندهی گالری عکس طراحی شده اند، برنامه های ذکر شده در این مقاله باید برای ذخیره سازی تصاویر با ارزش بسیار بهتر خرید گیفت کارت اپل سازماندهی شود.


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*