برنامه های بسیار معروف برای آبجو متعصب | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ�آبجو در سال های اخیر بیشتر اعتبار داده شده ساخت اپل آیدی به این معنی که شما می توانید یک اسباب آبجو نیز باشید. در اینجا برخی خرید گیفت کارت اپل برنامه های آبجو برای به دست آوردن دانش سوسوی برای فارغ التحصیلی خرید گیفت کارت اپل احزاب قبلی keg ساخت اپل آیدی.

آبجو دوست (iOS، Android)

Beer Buddy اساسا چیزی ساخت اپل آیدی که آن را به نام می گوید: این همدم کامل آبجو ساخت اپل آیدی. این برنامه به شما اجازه می دهد میلیون ها کاربر خرید گیفت کارت اپل آبجو را خرید گیفت کارت اپل سراسر جهان دریافت کنید. شما دیگر نیازی به ایستادن در فروشگاه برای سعی نکنید تصمیم بگیرید که کدام آبجو برای خرید، با استفاده خرید گیفت کارت اپل دوربین در تلفن شما می توانید بارکد هر آبجو را اسکن خرید گیفت کارت اپل آن را به شما بررسی خرید گیفت کارت اپل اطلاعات مربوط به این آبجو را نشان می دهد.

شما همچنین می توانید خرید گیفت کارت اپل این برنامه برای جستجوی یک آبجو خاص در منطقه خود استفاده کنید، به این معنی ساخت اپل آیدی که شما دیگر نیازی به جستجوی یک شهر به دنبال آن آبجو نیستید که در هفته گذشته در رستوران بودید خرید گیفت کارت اپل کاملا دوست داشتید. اگر همه اینها کافی نبود، شما همچنین می توانید لیست هایی خرید گیفت کارت اپل آبجو خرید گیفت کارت اپل آبجو مورد علاقه خود را که می خواهید در آینده امتحان کنید ایجاد کنید.

Untapped (iOS، Android)

نوشیدن فقط با کمک Untapped، یک پلتفرم اجتماعی فقط برای آبجو، حتی بهتر خرید گیفت کارت اپل آن ساخت اپل آیدی که اجتماعیتر شود. شما می توانید آبجو مورد علاقه خود را، آبجوسازی خرید گیفت کارت اپل میله های مورد علاقه خود را با دوستان به اشتراک بگذارید، خرید گیفت کارت اپل همچنین دریافت اطلاعیه زمانی که مکان های مورد علاقه خود را آبجو جدید در منو خود.

شما همچنین می توانید مدالها را جمع آوری کنید تا نشان دهید که آبجو را خرید گیفت کارت اپل کشورهای مختلف کشف کرده اید خرید گیفت کارت اپل سبک های مختلفی را نشان می دهد که واقعا یک خبرنگار آبجو هستید.

فیز: بازی مدیریت آب آشامیدنی (iOS، Android)

هر عاشق آبجو رویای خود را برای نوشیدن آبجو خود می بیند خرید گیفت کارت اپل اکنون می توانید با Fiz بازی کنید که اجازه می دهد تا آبجوسازی خود را اجرا کنید. شما در یک گاراژ خود با یک کیت ساخت آبجو شروع میکنید خرید گیفت کارت اپل به آرامی راه خود را برای اجرای یک نانوایی در سطح جهانی کار میکنید. این بازی شامل بسیاری خرید گیفت کارت اپل جزئیات خوب خرید گیفت کارت اپل جمله بیش خرید گیفت کارت اپل ۶۰ دستور العمل برای کشف؛ رویدادهای تصادفی خرید گیفت کارت اپل رقابت برای نشان دادن مهارت های آبجو آبجو.

فیز: بازی مدیریت آب آشامیدنی – تریلر راه اندازی

اگر تا به حال به داشتن یک آبجوسازی رویایید، این شانس شماست! در حال حاضر به عنوان یک برنامه جهانی برای iOS خرید گیفت کارت اپل Android در دسترس ساخت اپل آیدی. فروشگاه App: https://itunes.apple.com/us/app/fiz-brewery-management-game/id704524975؟ls=1&md=8 Google Play: https://play.google.com/store/apps/details ؟ id = com.bitbybitstudios.fiz آمازون Appstore: http://www.amazon.com/Fiz-The-Brewery-Management-Game/dp/B00H08K7LM/ خرید گیفت کارت اپل ابتدای گاراژ فروتن، کارخانه آبجوسازی خود را به یک نماد جهانی معروف عالی با بهترین آبجو در زمین.

BeerMenus (iOS، Android)

این یک برنامه ساده اما مفید برای کمک به پیدا کردن هر آبجو در منطقه محلی شما ساخت اپل آیدی. شما به راحتی می توانید آبجو مورد علاقه خود را جستجو کنید خرید گیفت کارت اپل برنامه شما را در همه جا در منطقه خود که در آن فروخته می شود را نشان می دهد. برای جستجوی حتی ساده تر شما می توانید لیست های آبجو مورد علاقه خود را ایجاد کنید. شما همچنین می توانید منوهای به روز برای میله ها خرید گیفت کارت اپل رستوران ها را مشاهده کنید زیرا هیچ چیز بدتر خرید گیفت کارت اپل راه رفتن به نوار وجود ندارد فقط برای پیدا کردن آن چیزی که در منوی مورد نظر برای نوشیدن وجود دارد خرید گیفت کارت اپل نیاز به بی حوصله کردن خرید گیفت کارت اپل آن وجود دارد.

گذرنامه آبجوسازی – آبجو سفارشی (iOS)

پاسپورت آبجوسازی برنامه ایده آل برای دوستداران آبجو ساخت اپل آیدی که دوست دارند سفر کنند. نه تنها شما می توانید به اطلاعات مربوط به آبجو خرید گیفت کارت اپل آبجو محلی دسترسی داشته باشید، بلکه می توانید گذرنامه مجازی خود را در هر جا که می نوشید، تمدید کنید، سپس می توانید خرید گیفت کارت اپل یادداشت های مزه خرید گیفت کارت اپل عکس ها به مجله آبجو خود اضافه کنید. هنگامی که تمام این کارها را انجام می دهید، می توانید مجله خود را در فیس بوک به اشتراک بگذارید تا بتوانید به خانه خود بازگردید، می توانید خرید گیفت کارت اپل ماجراهای آبجو پیروی کنید.

BrewGene (iOS، Android)

یکی دیگر خرید گیفت کارت اپل برنامه های آبجو تصمیم گیری که آموزنده، به خوبی طراحی شده خرید گیفت کارت اپل بهترین خرید گیفت کارت اپل همه رایگان ساخت اپل آیدی. با بیش خرید گیفت کارت اپل ۴۰،۰۰۰ نوع مختلف آبجو می توانید پس خرید گیفت کارت اپل تلاش آنها نرخ را حدس بزنید، شما نباید خرید گیفت کارت اپل بالای سرتان به خاطر داشته باشید که خرید گیفت کارت اپل نوار زمانی که آنجا هستید سفارش دهید، این برنامه آن را برای شما انجام خواهد داد!

iBeer (iOS، Android)

آیا می خواهید یک نوشیدنی بدون هیچ زحمتی در واقع نوشیدن؟ سعی کنید iBeer، یک برنامه آیفون. این عمل شبیه سازی گرفتن swig، foam sloshing خرید گیفت کارت اپل همه را شبیه سازی می کند. تنها مشکل این ساخت اپل آیدی که پس خرید گیفت کارت اپل چند دور، پیر می شود. برنامه درست مثل یک نوشیدنی عمل میکند. آی فون خود را در دست خود نگه دارید، آن را کج کنید خرید گیفت کارت اپل آن را خالی کنید. لرزش آی فون خود را به آبجو خود را بیشتر فوم. حتی زمانی که نوشیدنی خود را به پایان برساند، حتی یک جلوه صوتی نیز وجود دارد.

iBeer توسط هوتیکس

دیدار با مخترعان حواس پرتال لاس وگاس که با برنامه های کوچکی که به شما در زندگی حزب کمک می کنند، می آیند. iBeer برای Android خرید گیفت کارت اپل iPhone بیش خرید گیفت کارت اپل ۹۰ میلیون بار دانلود شده ساخت اپل آیدی. بله امروز برای دریافت freebies خرید گیفت کارت اپل پیش نمایش های ویژه، امروز مشترک شوید. Interwebs: http://www.hottrix.com

ویژگی های پاداش خرید گیفت کارت اپل خالق برنامه HotTrix عبارتند خرید گیفت کارت اپل gag دهانشویه، اثر شیشه ای کثیف، خرید گیفت کارت اپل فوم چند سطح. اما مگر اینکه شما چندین آبجو واقعی داشته باشید، نوآوری iBeer پس خرید گیفت کارت اپل مدتی می تواند خرید گیفت کارت اپل بین برود. به ذکر ساخت اپل آیدی، اکثر دوستان شما احتمالا این برنامه را بیش خرید گیفت کارت اپل زمان مورد قبول آنها را مشاهده کرد. برای به دست آوردن این واقعیت برطرف کننده، یکی خرید گیفت کارت اپل برنامه های HotTrix دیگر برای نوشیدن شیر یا نوشیدن پاپ کورن را امتحان کنید. توسعه دهنده HotTrix شور خرید گیفت کارت اپل شوق خود را برای این برنامه GAG کاهش یافته ساخت اپل آیدی، به عنوان آن را داد شرکت Coer آبجو برای ایجاد یک برنامه شبیه سازی مشابه.


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*