برنامه های خبری برای به روز نگه داشتن | گیفت کارتتلفن شما: دستگاه جادویی کوچکی که همیشه در دست شماست. این ارتباط شما را با جهان ارتباط برقرار می کند خرید گیفت کارت اپل ساده ترین خرید گیفت کارت اپل سریع ترین راه برای به روز کردن اخبار خرید گیفت کارت اپل سراسر جهان ساخت اپل آیدی ، اما هنگامی که با بسیاری خرید گیفت کارت اپل برنامه های مختلف مبتنی بر اخبار ارائه می خرید گیفت کارت پلی استیشن ، می تواند به سرعت گیج کننده خرید گیفت کارت پلی استیشن. هر برنامه روشی متفاوت برای به روز ماندن با آخرین اخبار ، خرید گیفت کارت اپل گزارشات فیلم ها گرفته تا برنامه های سبک براق مجله ارائه می دهد.

با برنامه های جدید ذکر شده در زیر به روز باشید:

Inkl (iOS ، Android)

Inkl یک برنامه خبری ساخت اپل آیدی که خود را در ارائه جدیدترین خرید گیفت کارت اپل مهمترین اخبار در اختیار کاربران قرار می دهد ، بر خلاف مطالب clickbait که درآمد تبلیغی آنها را بالا می برد. چیدمان برنامه دارای احساسی تمیز خرید گیفت کارت اپل مدرن خرید گیفت کارت اپل تمیز نسبت به آن ساخت اپل آیدی که باعث می خرید گیفت کارت پلی استیشن مرور برنامه آسان خرید گیفت کارت پلی استیشن خرید گیفت کارت اپل تمرکز اصلی را روی مقالات واقعی قرار دهد. می توانید موضوعات مورد علاقه خود را انتخاب کنید ، فید خبری خود را تمیز نگه دارید خرید گیفت کارت اپل ماندن در بالای خبرهایی که برای شما مهم هستند را آسان می کنید. یکی خرید گیفت کارت اپل ویژگی های بسیار خوب این برنامه این ساخت اپل آیدی که گزینه ذخیره مقالات برای بعداً را دارد تا بتوان آنها را بصورت آفلاین خواند.

Flipboard (iOS، Android)

Flipboard مقالاتی را خرید گیفت کارت اپل تعدادی خرید گیفت کارت اپل سایت های خبری مهم ، خرید گیفت کارت اپل جمله نیویورک تایمز ، در یک برنامه با یک مجله دیجیتال همراه می کند. شما بر روی فید خود کنترل کاملی دارید ، موضوعاتی را که برای شما مهم ساخت اپل آیدی انتخاب می کنید ، سپس برنامه همه کارهای سخت خرید گیفت کارت اپل جلب اطلاعات را خرید گیفت کارت اپل منابع مختلف انجام می دهد ، به روز ماندن در موضوعات برای شما مهم ساخت اپل آیدی Flipboard مقالاتی را به سبک مجله با تصاویر بزرگ خرید گیفت کارت اپل رنگ های روشن ارائه می دهد ، این امر باعث می خرید گیفت کارت پلی استیشن سریع عناوین بپیچید خرید گیفت کارت اپل مقالاتی را که مورد علاقه شماست انتخاب کنید. در حقیقت ، شما حتی می توانید Approcious را در Flipboard دنبال کنید ، درست همین جا!

اخبار BBC (iOS ، Android)

برنامه خبری بی بی سی دارای یک طراحی ساده ساخت اپل آیدی که مستقیماً به هم می پیوندد ، اخبار برتر خرید گیفت کارت اپل سراسر جهان را در قالب های نوشتاری خرید گیفت کارت اپل ویدیویی به شما ارائه می دهد. پس خرید گیفت کارت اپل راه‌اندازی برنامه ، شما با بهترین داستانهای فعلی BBC به شما ارائه می خرید گیفت کارت پلی استیشن خرید گیفت کارت اپل به شما امکان می دهد مهمترین رویدادهای خبری خرید گیفت کارت اپل سراسر جهان را ببینید. برگه "اخبار من" به شما امکان می دهد با توجه به مباحثی که برای شما مهم بوده ساخت اپل آیدی ، به فید خبری شخصی خود دسترسی پیدا کنید. این یک روش عالی برای به روز ماندن در موضوعات کمتر محبوب در عناوین اخبار مانند آموزش خرید گیفت کارت اپل علم ساخت اپل آیدی. با استفاده خرید گیفت کارت اپل برگه های دیگر ، می توانید به خواندن مقالات بیشتر دسترسی داشته باشید ، تا ببینید افراد دیگر در حال حاضر به چه چیزهایی علاقه مند هستند خرید گیفت کارت اپل فیلم ها ، راهی سریع خرید گیفت کارت اپل آسان برای جلب توجه در عناوین خبری ارائه می دهند.

Smart News (iOS ، Android)

مشابه Flipboard ، Smart News مباحث مورد علاقه شما را می گیرد خرید گیفت کارت اپل خرید گیفت کارت اپل طریق تعدادی خرید گیفت کارت اپل سایت های مختلف خبری جستجو می کند تا داستانهای مهم را برای شما به ارمغان آورد. Smart News با سایر برنامه ها تفاوت دارد زیرا تمرکز کمتری روی تصاویر دارد خرید گیفت کارت اپل در عوض یک طراحی ساده که همه عناوین را در یک صفحه نمایش شما به ارمغان می آورد ، مناسب برای کاربرانی ساخت اپل آیدی که می خواهند یک تجربه متنی بیشتر داشته باشند. در نتیجه اخباری که خرید گیفت کارت اپل تعداد زیادی سایت به دست می آید ، می توانید به Smart News اعتماد کنید تا همیشه تازه ترین خرید گیفت کارت اپل مهمترین اخبار را خرید گیفت کارت اپل سراسر دنیا برای شما به ارمغان بیاورد.

اخبار جمهوری (iOS ، Android)

News جمهوری برنامه ای ساخت اپل آیدی که تمام اخبار مهم برای شما را در یک مکان قرار می دهد ، طیف گسترده ای خرید گیفت کارت اپل دسته بندی ها را برای کاربران انتخاب می کند ، خرید گیفت کارت اپل سیاست جهانی گرفته تا فیلم های ویروسی خنده دار. اخبار جمهوری می فهمد که همه نمی خواهند آخرین اخبار را به همان روش جلب کنند خرید گیفت کارت اپل بخش را فقط برای فیلمهای مبتنی بر اخبار ارائه می دهند. یکی دیگر خرید گیفت کارت اپل ویژگیهای عالی که با News جمهوری وجود دارد ، حالت آفلاین ساخت اپل آیدی که می تواند قبل خرید گیفت کارت اپل خروج خرید گیفت کارت اپل خانه در صبح روشن خرید گیفت کارت پلی استیشن ، این امکان را به شما می دهد که حتی در آن مسیرهای طولانی قطار با سیگنال تلفن بد ادامه داشته باشید.

عکس توسط rawpixel.com خرید گیفت کارت اپل Pexels

نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*