برنامه های عاشق موزه | گیفت کارتسفر روزانه به موزه سرگرمی عالی ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل فرصتی برای گسترش دانش خود ساخت اپل آیدی، اما گاهی اوقات همه می توانند احساس خستگی کنند. شما بخش بزرگی خرید گیفت کارت اپل روز را با یک نقشه کاغذ راه می اندازید خرید گیفت کارت اپل تلاش می کنید بهترین مسیر را انجام دهید تا یک نمایشگاه مهم را خرید گیفت کارت اپل دست ندهید. سپس تلاش برای دیدن یک نقاشی معروف یا دسترسی به یک رویداد خاص وجود دارد. این دیگر مشکل نیست چون اکثر موزه ها اکنون برنامه هایی را ارائه می دهند که شما را با راهنمایی شخصی شخصی خود خرید گیفت کارت اپل طریق تلفن خود ارائه می دهند.

در زیر مجموعه ای خرید گیفت کارت اپل بهترین برنامه ها برای بهبود تجربه موزه خود ساخت اپل آیدی:

MoMA Audio (iOS)

برنامه MoMA یک راه عالی برای تجربه یکی خرید گیفت کارت اپل معروف ترین موزه های هنر در جهان ساخت اپل آیدی. این برنامه تورهای صوتی را برای بزرگسالان خرید گیفت کارت اپل کودکان ارائه می دهد خرید گیفت کارت اپل راه تازه ای برای کودکان برای تجربه مما می دهد. برنامه MoMA نیز می تواند به عنوان نقشه خرید گیفت کارت اپل راهنمای کلی به موزه مورد استفاده قرار گیرد خرید گیفت کارت اپل به شما در یافتن وقایع خاص با چند شیپور خاموشی کمک می کند. این برنامه همچنین پادکست های صوتی خرید گیفت کارت اپل تصویری را ارائه می دهد که حتی می توانند خرید گیفت کارت اپل آن لذت ببرند.

گالری ملی (iOS، Android)

برنامه ملی گالری، همراهی کامل برای یک روز برای کاوش در موزه ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل همچنین به عنوان یک ابزار یادگیری دو برابر شده ساخت اپل آیدی، زیرا که مجموعه ای خرید گیفت کارت اپل آثار آنها را در نمایشگاه همراه با شرح خرید گیفت کارت اپل اطلاعات مربوط به هنرمندان ارائه می دهد. این برنامه شامل نقشه هایی ساخت اپل آیدی که به شما کمک می کند تا مسیر خود را در اطراف موزه خرید گیفت کارت اپل اطلاعات مربوط به همه رویدادهای کنونی که در حال وقوع ساخت اپل آیدی، برنامه ریزی کنید. یک ویژگی واقعا عالی در مورد این برنامه این ساخت اپل آیدی که حاوی نسخه ای خرید گیفت کارت اپل نقاشی های روی صفحه نمایش ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل کاربران را قادر می سازد تا تصاویر را با زوم خرید گیفت کارت اپل دیدن دقیق تر مشاهده کنند.

AMNH NYC – Explorer (iOS، Android)

AMNH یک برنامه طراحی شده ساخت اپل آیدی تا روز شما را در موزه تاریخ طبیعی آمریکا هموار کند. این برنامه به شما کمک می کند تا روزتان را سازماندهی کنید، به شما اجازه می دهد بلیط های خود را رزرو کنید، یک مسیر مطلوب را در اطراف موزه برنامه ریزی کرده خرید گیفت کارت اپل حتی روزهای روز را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. این برنامه همچنین طیف وسیعی خرید گیفت کارت اپل آزمونها را برای کسانی که می خواهند دانش خود را در پایان روز آزمایش کنند، ارائه می دهد.

برنامه جدید اپل خرید گیفت کارت اپل AMNH

اجازه دهید اکسپلورر راهنمای شما برای موزه تاریخ طبیعی آمریکا ساخت اپل آیدی! بازدید خرید گیفت کارت اپل موزه؟ اکسپلورر جهت حرکت به نوبه خود خرید گیفت کارت اپل لبه جهان تا سن دایناسورها را فراهم می کند، به علاوه کوتاهترین مسیر به دستشویی، مغازه ها، کافه ها خرید گیفت کارت اپل خروجی ها. مرور خرید گیفت کارت اپل خانه؟

موزه ارمیتاژ (iOS، آندروید)

برنامه خارجه هرمیتاژ اجازه می دهد تا برنامه سفر خود را خرید گیفت کارت اپل تلفن خود را قبل خرید گیفت کارت اپل اینکه شما حتی خانه را ترک، برنامه ریزی مسیر خود خرید گیفت کارت اپل یادگیری بیشتر در مورد همه آنچه که در پیشنهاد ساخت اپل آیدی. شما می توانید نقاشی های مختلف را جستجو کنید خرید گیفت کارت اپل همه هنرمندان را خرید گیفت کارت اپل تلفن خود یاد بگیرید. هنگامی که وارد موزه می شوید، می توانید خرید گیفت کارت اپل تلفن خود به عنوان یک راهنمای تور مجازی استفاده کنید، به شما این امکان را می دهد که سرعت خود را برای روز تعیین کنید. این برنامه حتی به کاربران اجازه می دهد تا تصاویری را که در طول روز مشاهده کرده اند ذخیره کنند خرید گیفت کارت اپل خرید گیفت کارت اپل آنها برای ارسال کارت های الکترونیکی خرید گیفت کارت اپل به اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی استفاده کنند.

بازدید من به لوور (iOS، Android)

لوور در پاریس اخیرا با یک برنامه جدید "دیدار من به لوور" که به عنوان راهنمای تور خرید گیفت کارت اپل گوشی شما طراحی شده ساخت اپل آیدی، منتشر شد. برنامه کمک می کند تا شما را در اطراف موزه با استفاده خرید گیفت کارت اپل یک نقشه ۳D ساخت آن را بسیار ساده تر خرید گیفت کارت اپل استفاده خرید گیفت کارت اپل یک کارت قدیمی ۲D کاغذ خسته کننده خرید گیفت کارت اپل حتی پیشنهادات برنامه سفر ارائه می دهد. ۶۰۰ اثر صوتی در مورد آثار هنری موزه خرید گیفت کارت اپل اتاق های نمایشگاهی وجود دارد.


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*