برنامه های ویدئویی شما برنامه های کاربردی | گیفت کارتفیلم های تیراندازی بر روی گوشی شما بیش خرید گیفت کارت اپل فیلم های کلیپ زندگی روزمره شما خرید گیفت کارت اپل سپس فراموش کردن آنها در مورد آنها تا زمانی که شما نیاز به یک فضای کمی اضافی در تلفن خود دارید. فیلم ها در مورد خلاقیت خود را خنثی می کنند خرید گیفت کارت اپل حتی لحظات معشوقه را به چیزی خاص تبدیل می کنند که می خواهید با سایر نقاط جهان به اشتراک بگذارید.

در زیر پنج برنامه برای افزودن خلاقیت به ویدیوهای شما وجود دارد:

۱ دوم روزانه: خاطرات ویدئویی (iOS، Android)

۱ دوم روزانه روزنامه را به یک سطح کاملا جدید می رساند خرید گیفت کارت اپل به شما اجازه می دهد یک ثانیه خرید گیفت کارت اپل هر روز که می توانید در قالب تقویم مشاهده کنید خرید گیفت کارت اپل حتی یک ویدیو پیوسته را ذخیره کنید تا بتوانید به خاطرات سال خود نگاهی بیندازید. شما حتی می توانید خرید گیفت کارت اپل فیلم هایی که در طول روز گرفته اید بدون در نظر گرفتن طول آنها استفاده کنید. ۱ Second Secondday شما را قادر می سازد تمام ابزارهای خود را به راحتی فیلم های خود را تا ۱ ثانیه کاهش دهید. یکی خرید گیفت کارت اپل ویژگی های فوق العاده این ساخت اپل آیدی که شما می توانید بیش خرید گیفت کارت اپل یک تقویم ویدئویی ایجاد کنید، بنابراین شما می توانید کلیپ شام خود را هر شب شلیک کنید خرید گیفت کارت اپل رفت خرید گیفت کارت اپل آمد روزانه خود را بدون هر دو تحت تاثیر یکدیگر قرار دهید.

Glimpse (iOS)

Glimpse طراحی شده ساخت اپل آیدی تا ویدئوی خود را ویرایش کنید داستان های خود را راحت تر خرید گیفت کارت اپل همیشه، به شما اجازه ایجاد فیلم های زیبا که می تواند کمک کند اما با دوستان به اشتراک گذاشته خرید گیفت کارت پلی استیشن. لحظه های ضبط خرید گیفت کارت اپل مرتب سازی مجدد را با سهولت با کشیدن لحظات به محل در جدول زمانی فیلم ها خود، به داستان های خود را در راه منحصر به فرد خرید گیفت کارت اپل شخصی بگویید. برای ضبط یک لحظه در انفجارهای ۱،۲ خرید گیفت کارت اپل ۳ ثانیه که می توانید با هم ترکیب کنید، انتخاب کنید. یک لمس خوب این ساخت اپل آیدی که توانایی یادآوری ها را به "چشم انداز" برنامه ریزی کنید تا هرگز فراموش نکنید لحظه ای را جذب کنید.

بومرنگ (iOS، Android)

بومرنگ نرم افزار ویرایش ویدئو مورد علاقه Instagram ساخت اپل آیدی که در آن شما می توانید ویدیو را تنها با یک ضربه بزنید خرید گیفت کارت اپل خرید گیفت کارت اپل آنها برای ایجاد ویدیوهای کوچک که حلقه عقب خرید گیفت کارت اپل جلو هستند استفاده کنید. این مینی فیلم ها به طور کامل با Instagram کار می کنند خرید گیفت کارت اپل جرقه کمی برای Insta-feed شما اضافه می کنند، اما سرگرم کننده به Instagram محدود نمی خرید گیفت کارت پلی استیشن. خلاقیت شما می تواند در اکثر اشکال رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته خرید گیفت کارت پلی استیشن. بومرنگ با گرفتن ۱۰ عکس تقریبا بلافاصله کار می کند خرید گیفت کارت اپل سپس آنها را با هم می سوزاند، یک سرعت کوچک، یک حلقه را می افزاید، سپس منتشر می کند، خرید گیفت کارت اپل شما ویدیو ویدئویی بومرنگ را می بینید که بیشتر دوست دارد خرید گیفت کارت اپل شما فکر می کنید!

لحظه ۲ (iOS)

هرگز فرصتی برای ضبط لحظه ای خرید گیفت کارت اپل دست ندهید با تشکر خرید گیفت کارت اپل برنامه فوق العاده لحظه ۲، آیا شما در یک مسابقه ورزشی هستید یا اینکه یک پرنده را در آسمان تماشا کنید لحظه ۲ تضمین می کند که شما لحظه ای کامل را در ویدیو ضبط کنید. به ۲ لحظه بگویید که چه مدت می خواهید ویدیو نهایی خود را داشته باشید خرید گیفت کارت اپل روی ضبط کلیک کنید، نگران نباشید اگر فقط یک کلیپ ۱۰ ثانیه ای بخواهید زیرا می توانید تا زمانی که بخواهید مطمئن شوید که لحظه ای مناسب را خرید گیفت کارت اپل دست ندهید، ضبط کنید. لحظات ۲ پس خرید گیفت کارت اپل گذشت ۱۰ یا ۵ ثانیه، بسته به اولویت شما، ویدیو شما را بدون در نظر گرفتن طول آن بدون نیاز به پرکردن هارد دیسک گوشی خود، با توجه به موارد خاص خود، برطرف می کند.

Musemage (iOS، Android)

Musemage خلاقیت ویدیویی شما را به یک زمان تمام وقت می برد، به شما این امکان را می دهد تا در هنگام تیراندازی فیلتر ها را تنظیم کنید خرید گیفت کارت اپل تنظیمات خود را تنظیم کنید، نه اینکه منتظر بمانید تا تغییر در ویدیو در مرحله ویرایش خیلی دیر خرید گیفت کارت پلی استیشن. با استفاده خرید گیفت کارت اپل فیلترها در حالی که فیلمبرداری به معنی آن ساخت اپل آیدی که شما واقعا می توانید ببینید که چه ویدئویی شما شبیه به نظر می رسد خرید گیفت کارت اپل تنظیم محتوای خود بر این اساس. با صفحه آبی شما می توانید پس زمینه ویدئو خود را تغییر دهید، دیگر لازم نیست که در ساحل باشید تا بتوانید یک ویدیو در ساحل فیلم بسازید. شما همچنین می توانید فریم بر فریم را بچرخانید خرید گیفت کارت اپل نرخ فریم را کنترل کنید تا ویدیوهای منحصر به فردی ایجاد کنید که دوستانتان را وارونه کنند.

عکس توسط مارتین لوپز خرید گیفت کارت اپل Pexels

نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*