برنامه های پرطرفدار و افسانه برای عکاسان آماتور | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ�با توجه به پیشرفت های تکنولوژی دوربین که تقریبا هر کاربر تلفن را به توانایی ضبط تصاویر خیره کننده داده ساخت اپل آیدی، معرفی برنامه های تلفن همراه دامنه ای را که عکاسان می توانند عکس بگیرند، گسترش داده ساخت اپل آیدی. همانطور که دوربین در کیفیت تصویر خرید گیفت کارت اپل عملکرد کلی افزایش می یابد، ویژگی های بیشتری را می توان با تلفن به دست آورد که شامل فیلم های حرکتی کند به تصاویری هستند که در دوربین های حرفه ای قرار دارند. خرید گیفت کارت اپل آن دسته که عکاسان آماتور به دنبال بهبود مهارت های خود را به کسانی که بیشتر با تکنولوژی دوربین آشنا هستند، برنامه های ذکر شده در این مقاله قادر به ارائه مقدار قابل توجهی خرید گیفت کارت اپل لحاظ گرفتن بهترین تصاویر ممکن ساخت اپل آیدی.

دوربین + (iOS)

یکی خرید گیفت کارت اپل محبوب ترین برنامه های دوربین برای آیفون، Camera + ساخت اپل آیدی که برای گزینه های مختلفی که به عکاسان می دهد، ساخت اپل آیدی. به عنوان مثال، در حالی که دوربین سهام عکس های ساده با تعداد محدودی خرید گیفت کارت اپل گزینه های ویرایش خرید گیفت کارت اپل جمله روشنایی خرید گیفت کارت اپل کنتراست، برنامه معرفی عناصر جدید مانند فیلتر، مرز، جلوه، صحنه، قرار گرفتن در معرض، خرید گیفت کارت اپل تمرکز. با این کار، عکاسان می توانند عکس کامل را به عنوان بسیاری خرید گیفت کارت اپل عوامل مختلف را می توان تنظیم کرد. علاوه بر این، عکس ها نیز پس خرید گیفت کارت اپل گرفتن عکس می توانند ویرایش شوند به طوری که اگر یک تصویر در شرایط مطلوب گرفته شود، می تواند پس خرید گیفت کارت اپل آن در عرض چند ثانیه ثابت شود. یکی خرید گیفت کارت اپل ویژگی های متمایز دوربین + Clarity ساخت اپل آیدی که بخش بزرگی خرید گیفت کارت اپل فرآیند پس خرید گیفت کارت اپل ویرایش را به عهده دارد. با توانایی شناسایی عکس هایی که می توان بهبود یافت، برنامه به طور خودکار تنظیمات لازم را برای افزایش آن بدون نیاز به ورودی کاربر ایجاد می کند. این تضمین می کند که حتی برای کسانی که با شرایط عکاسی آشنا مانند اشباع خرید گیفت کارت اپل کنتراست آشنا نیستند، عکس ها هنوز هم می توانند بهبود پیدا کنند، بنابراین عکس های بد را می توان به موارد عالی تبدیل کرد، خرید گیفت کارت اپل آن را یکی خرید گیفت کارت اپل بهترین برنامه ها در فضای عکاسی می کند.

Camera +، بهترین برنامه عکس برای آی فون شما

یافتن پست های بیشتر: http://campl.us Camera + به شما عشق می بخشد عکس گرفتن

Facetune (Android، iOS)

استفاده خرید گیفت کارت اپل خودیها یک روند ساخت اپل آیدی که در بسیاری خرید گیفت کارت اپل نقاط جهان شاهد آن هستیم. تمایل به گرفتن پرتره های خود را برای بهبود دوربین جلویی که بسیاری خرید گیفت کارت اپل آنها فقط برای گرفتن عکس خرید گیفت کارت اپل خود خرید گیفت کارت اپل یا با دیگران استفاده می شود. به همین دلیل، Facetune یک برنامه بسیار توصیه شده برای کسانی ساخت اپل آیدی که به دنبال بهبود این نوع عکس ها هستند. این نرم افزار مجموعه ای خرید گیفت کارت اپل ویژگی های ارائه شده را ارائه می دهد که تنها به منظور بهبود چگونگی نمایش تصاویر افراد مانند ارائه توانایی سفید کردن دندان ها، روشن کردن پوست خرید گیفت کارت اپل تغییر رنگ چشم ساخت اپل آیدی. با استفاده خرید گیفت کارت اپل این ویژگی، کاربران نیازی به خدمات حرفه ای خدمات حرفه ای برای انجام لمس کردن ندارند، اما می توانند بر روی دستگاه تلفن همراه خود درست عمل کنند. Facetune باعث می شود که تغییرات لازم را با دقت انجام دهید خرید گیفت کارت اپل امکان زوم کردن قابلیت ها را فراهم کنید، به طوری که حتی کسانی که در فرایند جدید هستند می توانند این کار را راحت انجام دهند. با بسیاری خرید گیفت کارت اپل چیزهای مختلف که می توانند با توجه به عکس های صورت خرید گیفت کارت اپل میزان قابلیت استفاده بهبود یافته اند، Facetune یک ابزار عالی برای کسانی ساخت اپل آیدی که قصد دارند خودشان را کامل کنند.

مقدماتی: مبانی اصلاح

امروز ما بر اساس مبانی ابزار Reshape برویم. تغییر شکل یک ابزار واقعا قدرتمند ساخت اپل آیدی که وقتی درست استفاده می شود می تواند نتایج بسیار برجسته ای ایجاد کند. تصویر نسخه ی نمایشی را دانلود کنید: http://goo.gl/sNgrI سعی کنید خودتان را درک کنید: http://georiot.co/IRw برای تماشای این آموزش در صفحه ی ما: http://www.facetuneapp.com/tutorial_page.html؟ tutorial_name = reshape_basics برای آموزش های بیشتر، به http://www.facetuneapp.com/tutorials.html

مراجعه کنید.

Afterlight (iOS)

با ارائه فرم های ابتدایی تر ویرایش که انحراف خرید گیفت کارت اپل شرایط خرید گیفت کارت اپل ویژگی های پیچیده ساخت اپل آیدی، Afterlight یک ابزار ویرایش ایده آل برای کسانی ساخت اپل آیدی که نسبتا جدید به عکاسی هستند. خرید گیفت کارت اپل طریق فریم ها، فیلتر ها خرید گیفت کارت اپل برش ها، کاربران می توانند عکس های خود را دقیقا همانطور که می خواهند بدون اختلاط ابزارهای پیچیده دیگر ویرایش کنند. به عنوان مثال، اگر یک کاربر فقط نیاز به اضافه کردن یک فیلتر یا حذف بخش خاصی خرید گیفت کارت اپل عکس خود داشته باشد، برنامه یکی خرید گیفت کارت اپل ساده ترین استفاده هاست. ابعاد فریم ها خرید گیفت کارت اپل فیلترها آن را یکی خرید گیفت کارت اپل جامع ترین فضای عکاسی می کند، زیرا برنامه های دیگر این گزینه را ارائه نمی دهند. فراتر خرید گیفت کارت اپل این، Afterlight یکی خرید گیفت کارت اپل سریعترین برنامه ها برای ویرایش پست ها ساخت اپل آیدی، زیرا عکس نهایی می تواند به صورت کامل در عرض چند ثانیه ویرایش شود خرید گیفت کارت اپل سپس به سایت های مختلف رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شود. این تضمین می کند که فرآیند گرفتن یک عکس، ویرایش آن خرید گیفت کارت اپل سپس آپلود آن بسیار ساده ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل می تواند سریعتر خرید گیفت کارت اپل هر برنامه دیگر انجام شود.

Enlight (iOS)

یکی خرید گیفت کارت اپل برنامه های خلاقانه ای که برای عکس های منحصر به فرد اختصاص داده شده ساخت اپل آیدی، Enlight ساخت اپل آیدی که فیلترهای زیادی برای عکس ها ندارد، بلکه عکس ها را به شکل هنر تبدیل می کند. به عنوان مثال، تصاویر را می توان به بخشی خرید گیفت کارت اپل درخت ها تبدیل کرد یا به یک اثر گرافیتی تبدیل شد، چیزی که برنامه های دیگر قادر به تکثیر نیستند. فراتر خرید گیفت کارت اپل این، تصاویر را می توان با دیگر تصاویر یا متن ترکیب کرد تا یک تصویر منحصر به فرد به طور کامل ایجاد شود. مقایسه با یک ویرایشگر حرفه ای فتوشاپ تصویر، توانایی هر کسی برای ایجاد قطعات جدید خرید گیفت کارت اپل خلاقانه خرید گیفت کارت اپل تصاویر گرفته شده باعث می شود Englight یکی خرید گیفت کارت اپل بهترین برنامه ها در فضا باشد. روند واقعی ویرایش تصویر نیز بسیار آسان ساخت اپل آیدی، حتی اگر نتایج بسیار پیچیده باشد. این خرید گیفت کارت اپل طریق داشتن ابزارهای بسیار اساسی مانند ارائه ایستگاه خرید گیفت کارت اپل پیش تنظیم، ابزار خرید گیفت کارت اپل ماسک به عنوان گزینه هایی برای انجام بسیاری خرید گیفت کارت اپل توابع به دست می آید. علیرغم ماهیت ساده این ابزارها، ترکیبی خرید گیفت کارت اپل استفاده خرید گیفت کارت اپل ابزارهای مختلف می تواند یک نتیجه بسیار دقیق خرید گیفت کارت اپل پیچیده را اضافه کند که خلاقیت را در حالی که دارای درجه بالایی خرید گیفت کارت اپل قابلیت استفاده ساخت اپل آیدی ترکیب می کند.

Enlight برای آیفون

آپلود شده توسط Enlight Photofox در تاریخ ۲۰۱۵-۱۱-۱۸

فونتمانی – اضافه کردن آثار هنری خرید گیفت کارت اپل متن به عکس های شما! (iOS)

برای شخصی سازی بیشتر خرید گیفت کارت اپل نظر ویرایش عکس ها، بسیاری خرید گیفت کارت اپل افراد می خواهند متن خود را به تصویر اضافه کنند، اگرچه ابزارهای کمی خرید گیفت کارت اپل این نوع سفارشی سازی استفاده می کنند. یکی خرید گیفت کارت اپل ابزارهایی که به کاربران اجازه می دهد متن را به شیوه ای ساده اضافه کند، Fontmania ساخت اپل آیدی که عمدتا با هدف اضافه کردن متن به شیوه های مختلف خرید گیفت کارت اپل منحصر به فرد ساخت اپل آیدی. به عنوان مثال، پس خرید گیفت کارت اپل افزایش عکس با ابزارهای پایه ای که شامل کنتراست خرید گیفت کارت اپل برش می شوند، کاربران می توانند متن را در عکس های خود اضافه کنند خرید گیفت کارت اپل توانایی انتخاب فونت، رنگ خرید گیفت کارت اپل سبک متن را بر روی عکس قرار دهند. با استفاده خرید گیفت کارت اپل بسیاری خرید گیفت کارت اپل قالب های مختلف برای انتخاب، کاربران می توانند سبک خود را ایجاد کرده خرید گیفت کارت اپل یا خرید گیفت کارت اپل یک موجود پیشین را انتخاب کنند تا فرآیند ساده تر شود. این برنامه در افزودن متن خلاق خرید گیفت کارت اپل زیبای بسیار مفید ساخت اپل آیدی که حتی می تواند برای ایجاد دعوت نامه ها خرید گیفت کارت اپل کارت های تبریک استفاده شود. با توانایی صرفه جویی در طرح ها، کاربران می توانند به سرعت تغییرات خرید گیفت کارت اپل متن را به عکس های مختلف اعمال کنند تا سرعت آن را افزایش دهند.

Splurge رنگ (Android، iOS)

آیا شما فقط عکس های سیاه خرید گیفت کارت اپل سفید نوزادان را دوست ندارید که یک مورد در رنگ باشد؟ برنامه Color Spelge را آزاد کنید خرید گیفت کارت اپل این اثر عکاسی را خودتان ایجاد کنید. این نرم افزار Snazzy به طور کامل با فیس بوک ادغام می شود، بنابراین شما می توانید عکس های آلبوم خود را بکشید خرید گیفت کارت اپل با رنگ هنری بگیرید. سپس، یک تصویر پروفایل جدید پر جنب خرید گیفت کارت اپل جوش خرید گیفت کارت اپل یا به اشتراک گذاری تصاویر جدید رنگی خرید گیفت کارت اپل خانواده خود را آپلود کنید. شما مطمئنا دوستان خود را با تصاویری که خرید گیفت کارت اپل این برنامه ساخته اید، تحت تاثیر قرار می دهید.

Hipstamatic (iOS)

آیا شما نگاه خرید گیفت کارت اپل احساس عکس های خانوادگی قدیمی خود را خرید گیفت کارت اپل دست می دهید؟ سپس شما کاملا خرید گیفت کارت اپل برنامه Hipstamatic برای آیفون دلسرد خواهید شد. خرید گیفت کارت اپل نه، لازم نیست که خرید گیفت کارت اپل آن استفاده کنید. این برنامه عکاسی پرنعمت به شما امکان می دهد لنزها، فلاش ها خرید گیفت کارت اپل فیلم ها را برای تنهایی خرید گیفت کارت اپل اثرات مختلف که عکاسی دیجیتال خود را ادویه می کنند، مبادله کنید. شما حتی می توانید عکس های آنالوگ را با این برنامه سفارش دهید یا فقط کار جدید مدرسه را انجام دهید خرید گیفت کارت اپل آنها را در سایت های رسانه های اجتماعی آپلود کنید.

"چیزهایی که نباید جعلی" – Hipstamatic Promo

ویدیو تبلیغاتی برای Hipstamatic برای آیفون

PocketBooth (Android، iOS)

غرفه های عکس همیشه افراد بی نظیر را در هر سنی می بینند. حالا شما می توانید عکس غرفه عکس خرید گیفت کارت اپل خانواده خرید گیفت کارت اپل دوستان خود را در هر جایی که شما با برنامه آیفون PocketBooth بروید ضربه محکم خرید گیفت کارت اپل ناگهانی. اگر می خواهید چاپگر خود را چاپ کنید، حتی می توانید نسخه پشتیبان خرید گیفت کارت اپل عکس ها را سفارش دهید. برای رسیدن به نتیجه مورد نظر خود، خرید گیفت کارت اپل قبیل سپیدی، سال ۱۹۷۵، عتیقه خرید گیفت کارت اپل غیره، شما می توانید اثرات مختلفی داشته باشید. این برنامه مناسب برای جشن تولد کودکان خرید گیفت کارت اپل احوال خانواده ساخت اپل آیدی.

Pocketbooth: photobooth که در جیب شما قرار دارد

Pocketbooth برنامه برای آی فون خرید گیفت کارت اپل آی پاد لمسی. Photobooth که در جیب شما قرار دارد.

آینه شاتر کم (iOS)

خرید گیفت کارت اپل برنامه آهسته شاتر کم برای آی فون برای ایجاد تصاویر شبح خرید گیفت کارت اپل آبشار به تصاویر انتخابی خود استفاده کنید. این برنامه هوشمند به شما یک پیش نمایش در زمان واقعی می دهد، به شما اجازه می دهد تا "یخ زده"، سرعت شاتر را انتخاب کنید، خرید گیفت کارت اپل حتی یک تایمر دستی داشته باشید، به نام فقط چند ویژگی آن. برای بازیابی انتخابات، بازی کمی در اطراف وجود دارد، اما این کاملا ارزش سرمایه گذاری زمان ساخت اپل آیدی.

آهسته آهسته شاتر کمپ Walk-Through

مارک سادوفسکی خرید گیفت کارت اپل طریق استفاده خرید گیفت کارت اپل دوربین عکاسی آهسته برای عکسبرداری خرید گیفت کارت اپل آبشارها راه می رود. شاتر کم چاق: https://goo.gl/LVNg77 TinyShutter URL: www.TinyShutter.com

به عنوان عکاسی بخش بزرگی خرید گیفت کارت اپل برنامه ها در فروشگاه App ساخت اپل آیدی، پیدا کردن بهترین برای یک عملکرد خاص خرید گیفت کارت اپل یا طاقچه می تواند دشوار ساخت اپل آیدی. با توجه به اینکه فناوری دوربین بر روی آیفون با افزایش قدرت همراه ساخت اپل آیدی، احتمال دارد که برنامه های بیشتر به فروشگاه اضافه شوند تا خرید گیفت کارت اپل امکانات خرید گیفت کارت اپل توابع جدید استفاده کنند. به همین دلیل، این مقاله بهترین موارد را برای توابع خاصی مانند برنامه های مختلف برای ویرایش، selfies خرید گیفت کارت اپل اضافه کردن یک عنصر جدید خلاقیت را خرید گیفت کارت اپل بین می برد.


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*