برنامه های iOS برای Tesla Cars | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ�
Tesla Motors

یکی خرید گیفت کارت اپل جنبه های برجسته ترین خودروی تسلا این ساخت اپل آیدی که فراتر خرید گیفت کارت اپل یک وسیله نقلیه، یک تکه فن آوری ساخت اپل آیدی که محدودیت های مفاهیم سنتی خودرو را تحریک می کند. به عنوان مثال، وسیله نقلیه می تواند به طور خودکار در بسیاری خرید گیفت کارت اپل جاده ها عمل کند خرید گیفت کارت اپل به اینترنت دسترسی داشته باشد تا برنامه بتواند به آن وصل شود. با استفاده خرید گیفت کارت اپل برنامه Tesla Motors، کاربران قادر به دسترسی به جنبه های مختلف خودرو خرید گیفت کارت اپل وضعیت شارژ به توابع مختلف می باشند. برای تقلید خرید گیفت کارت اپل کلید های سنتی، برنامه می تواند قفل، باز کردن، خرید گیفت کارت اپل صدای بوق را بشنود. فراتر خرید گیفت کارت اپل این ویژگی های اساسی می تواند ماشین را نیز روشن یا خاموش کند تا گرما یا تهویه مطبوع بتواند حتی قبل خرید گیفت کارت اپل اینکه کاربر در خودرو باشد شروع کند. به عنوان یک ماشین تمام الکتریکی، هیچ انتشاری منتشر نمی شود، بنابراین این ویژگی حتی وقتی می تواند یک خودرو در یک گاراژ بسته شود انجام شود. با این حال، بهترین ویژگی این برنامه، استحکام وسیله نقلیه را افزایش می دهد زیرا می توان خرید گیفت کارت اپل برنامه مستقیما احضار کرد. با استفاده خرید گیفت کارت اپل این تابع، ماشین را می توان به طور خودکار برای خروج خرید گیفت کارت اپل نقطه پارکینگ یا گاراژ بدون نیاز به قدم زدن به وسیله نقلیه، خرید گیفت کارت اپل آن را برای فضاهای تنگ مناسب ساخت اپل آیدی. به عنوان افزایش تعداد ویژگی ها خرید گیفت کارت اپل به روز رسانی ها به ماشین ساخته شده ساخت اپل آیدی، برنامه Tesla موتورز توسعه یافته توسط این شرکت یکی خرید گیفت کارت اپل بهترین ساخت اپل آیدی که مالک می تواند.

Remote S برای تسلا

فراتر خرید گیفت کارت اپل برنامه توسعه یافته توسط Tesla، توسعه دهندگان شخص ثالث نیز قادر به کمک به ارائه تلفن همراه خرید گیفت کارت اپل وسیله نقلیه ساخت اپل آیدی. Remote S یک برنامه ساخت اپل آیدی که برای بالاترین درجه دسترسی خرید گیفت کارت اپل قبیل یکپارچه سازی به تلفن خرید گیفت کارت اپل ساعتهای هوشمند طراحی شده ساخت اپل آیدی. با ارائه ویژگی های حتی بیشتر خرید گیفت کارت اپل برنامه توسعه یافته توسط Tesla، Remote S می تواند به طیف وسیعی خرید گیفت کارت اپل وظایف مانند مدیریت الگوهای شارژ خرید گیفت کارت اپل امنیت کمک کند. به عنوان مثال، به جای بارگذاری بیش خرید گیفت کارت اپل حد باتری که می تواند به طول عمر آسیب برساند، برنامه به کاربران اجازه می دهد تا زنگ هشدار را تنظیم کنند که آنها را هنگامی که ماشین به طور کامل شارژ می شود یا در یک درصد خاص اعلام می کند. علاوه بر این، ماشین را می توان در عرض چند ثانیه با یک لمس ساده به عنوان یک اثر انگشت شروع شده ساخت اپل آیدی، همه چیز مورد نیاز برای شروع موتور خرید گیفت کارت اپل طریق گزینه Touch ID ساخت اپل آیدی. آمار پیشرفته را می توان خرید گیفت کارت اپل برنامه مانند محدوده ها، باقیمانده محدوده تخمینی، برنامه ها خرید گیفت کارت اپل حتی ردیابی موقعیت مکانی بازیابی کرد. با استفاده خرید گیفت کارت اپل تمامی این ابزار، Remote S برای Tesla یکی خرید گیفت کارت اپل بهترین برنامه ها برای افزایش تعداد توابع ساخت اپل آیدی که ممکن ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل گوشی درست باشد.

PlugShare

مسئله مهم در مورد وسایل نقلیه الکتریکی محدوده ای ساخت اپل آیدی که ممکن ساخت اپل آیدی با چنین خودرویی امکان پذیر باشد. در حالی که اتومبیل های بنزینی را می توان در دقیقه تقریبا در هر گوشه ای پر کرد، وسایل نقلیه الکتریکی هنوز در اوایل مرحله توسعه خود هستند، ایستگاه های شارژ معمولی نیستند خرید گیفت کارت اپل روند شارژ می تواند چند ساعت طول بکشد تا باتری کامل شود. با توجه به این موارد، PlugShare یک برنامه ضروری ساخت اپل آیدی که قادر به کاهش بسیاری خرید گیفت کارت اپل این موانع ساخت اپل آیدی. به عنوان مثال، برنامه نشان می دهد که هر ایستگاه شارژر الکتریکی به طوری که رانندگان دقیقا می دانند که در آن آنها قادر به پرداخت هزینه های خود را. با افزایش تعداد شارژرهایی که در هر روز به مسیرهای مختلف افزوده میشوند، برنامه به طور خودکار برای نشان دادن این تغییرات به روز می شود. علاوه بر این، PlugShare میتواند در فرآیند برنامه ریزی مسیر، به ویژه اگر سفر خاصی دور باشد، کمک کند. با توانایی شناسایی ایستگاه های شارژ وجود دارد، کاربران می توانند بر روی آن رانندگی کنند خرید گیفت کارت اپل برنامه های خود را برنامه ریزی کنند تا خودرو بتواند در آن لحظه شارژ شود. یک جنبه بسیار کاربردی خرید گیفت کارت اپل برنامه این ساخت اپل آیدی که همچنین می تواند بین پورت شارژر منظم خرید گیفت کارت اپل شارژر فوق العاده را که به طور قابل توجهی کاهش زمان مورد نیاز برای اتهام یک وسیله تسلا را تشخیص دهد. با انجام این کار، کاربران به شارژرهایی که بسیار سریعتر عمل می کنند، دسترسی به آنها را دارند خرید گیفت کارت اپل باعث می شود که آنها برای همه صاحبان خودروهای الکتریکی بسیار مفید باشند.

برنامه PlugShare برای iPhone، iPad خرید گیفت کارت اپل iPod Touch

ویدیو نسخه ی نمایشی برای PlugShare، یک شبکه شارژ EV EV با استفاده خرید گیفت کارت اپل انجمن. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت ما در http://www.plugshare.com مراجعه کنید یا ما را در توییتر دنبال کنید http://www.twitter.com/plugshare

KeyMote & # 8211؛ خرید گیفت کارت اپل راه دور برای تسلا مدل S خرید گیفت کارت اپل مدل X

برای به اشتراک گذاشتن تجربه استفاده خرید گیفت کارت اپل وسیله نقلیه تسلا، KeyMote برنامه ای ساخت اپل آیدی که به کاربران امکان می دهد تا به طور مستقیم خرید گیفت کارت اپل پانل ماشین به پانل خودرو دسترسی پیدا کنند. فراتر خرید گیفت کارت اپل عملکردهای اساسی مانند روشن یا خاموش کردن ماشین، دسترسی به چراغها خرید گیفت کارت اپل یا استفاده خرید گیفت کارت اپل ردیابی GPS، برنامه نشان دهنده تنظیمات مختلفی ساخت اپل آیدی که در صفحه ماشین بر روی گوشی یافت می شود، به طوری که کاربران می توانند به بسیاری خرید گیفت کارت اپل ویژگی های دیگر دسترسی پیدا کنند کنترل خرید گیفت کارت اپل داده های زنده با داشتن توانایی کنترل خودرو خرید گیفت کارت اپل طریق تلفن، کاربران نیازی به کنترل خودرو در اختیار ندارند. اگر چه عنوان نشان می دهد که برنامه فقط برای مدل S خرید گیفت کارت اپل مدل X طراحی شده ساخت اپل آیدی، انتشار مدل ۳ به احتمال زیاد برای به روز رسانی برای مدل های جدید فشرده می شود. علاوه بر این، به لطف به روز رسانی بیشتر به ماشین اضافه شده ساخت اپل آیدی، احتمال دارد که برنامه نیز در عملکردهایی که می تواند انجام دهد را افزایش دهد، خرید گیفت کارت اپل این باعث می شود که ابزار عالی برای صاحبان تسلا باشد.

به عنوان یک وسیله نقلیه ای که به طور مداوم نوآوری شده خرید گیفت کارت اپل هنجارهای سنتی خرید گیفت کارت اپل آنچه که ماشین قادر ساخت اپل آیدی، را فشار می دهد، وسایل نقلیه تسلا یکی خرید گیفت کارت اپل محبوب ترین اتومبیل ها در بازار امروز ساخت اپل آیدی. برنامه های ذکر شده در این مقاله به طور کامل مبتنی بر برق خرید گیفت کارت اپل تکنولوژی می توانند مقدار بسیار زیادی خرید گیفت کارت اپل لحاظ کنترل عناصر مختلف خرید گیفت کارت اپل همچنین آمار ردیابی خرید گیفت کارت اپل ایستگاه های شارژ را ارائه دهند.


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*