برنامه کارآگاه در مورد | گیفت کارتدر زیر پنج بازی رمز خرید گیفت کارت اپل راز ساخت اپل آیدی که مهارت های کارآگاهی شما را به آزمون می دهد:

کارآگاه Grimoire (iOS، Android)

به عنوان کارآگاه Grimoire به عنوان شما کار می کنید برای حل رمز خرید گیفت کارت اپل راز که کشته شد صاحب جاذبه های توریستی محلی، بدن خود را در عمق قلب در نزدیکی باتلاق کشف شد.

شایعه این ساخت اپل آیدی که این قتل عادی نیست، بلکه کار یک موجود اسطوره ای ساخت اپل آیدی. شغل شما این ساخت اپل آیدی که برای حل پازل، حفاری برای سرنخ ها خرید گیفت کارت اپل حل رمز خرید گیفت کارت اپل راز خرید گیفت کارت اپل باتلاق.

کارآگاه Grimoire ($ 2.99، فروشگاه App) →


کارآگاه Grimoire ($ 2.99، Google Play) →

پارک Thimbleweed (iOS، Android)

The Thimbleweed Park یک بازی رمز خرید گیفت کارت اپل راز یکپارچهسازی با سیستمعامل ساخت اپل آیدی که دارای گرافیک سبک پیکسل ۸۰ ساخت اپل آیدی که در آن شما پنج شخصیت را بازی میکنید که به طور اسرارآمیز به شهر نابود شده شهر Thimbleweed کشیده شدهاند. همه در حال تماشا هستند اما توسط چه کسی؟

آیا همه می توانند با هم کار کنند تا اسرار Thimbleweed را خرید گیفت کارت اپل هتل خالی خرید گیفت کارت اپل سکنه به مرده بدن زیر پل برسانند؟

پارک Thimbleweed ($ 9.99، فروشگاه App) →


پارک Thimbleweed ($ 9.99، Google Play) →

Enigma (iOS، Android)

Enigma یک بازی ماجراجویی کلاسیک خرید گیفت کارت اپل نقطه کلیک در جنگ جهانی دوم ساخت اپل آیدی. به عنوان کوچک جاسوسی کار کنید تا کتاب Code Enigma را به لندن ببرید، با پازل خرید گیفت کارت اپل معماهای که مهارت های ماجراجویانه را به حد خود برساند، همانطور که به کار خود ادامه می دهید حل رمز خرید گیفت کارت اپل راز ماشین Enigma خرید گیفت کارت اپل فرار خرید گیفت کارت اپل قلمرو اشغال شده

Enigma ویژگی های ترکیبی خرید گیفت کارت اپل پازل ساخت اپل آیدی که هر کدام خرید گیفت کارت اپل مهارت های جاسوسی خود را خرید گیفت کارت اپل راه فرار خرید گیفت کارت اپل پازل سبک اتاق، به اشیاء پنهان دور انجام هر مرحله خرید گیفت کارت اپل ماجراجویی احساس منحصر به فرد ساخت اپل آیدی. Enigma خرید گیفت کارت اپل گرافیک کارتونی ساده استفاده می کند که در نگاه اول چیزی شبیه کمیک آنلاین نیست، اما کار به طرز شگفت آور خوبی با داستان ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل به تجربه بازی اضافه می خرید گیفت کارت پلی استیشن.

Enigma: کوچک جاسوسی – Point & Click بازی ماجراجویی ($ ۰٫۹۹، فروشگاه App) →


Enigma: سوپر جاسوسی – نقطه خرید گیفت کارت اپل کلیک ماجراجویی بازی (رایگان، گوگل بازی) →

مورد جنایی: اسرار گذشته (iOS، Android)

مورد جنایی: اسرار گذشته یک بازی شیء پنهانی ساخت اپل آیدی که شما را به قرن ۱۹ هفتم منتقل می کند، زیرا شما برای حل یک سری قتل هایی که اخیرا اتفاق افتاده ساخت اپل آیدی، کار می کنید. هر صحنه به زیبایی با گرافیک خرید گیفت کارت اپل جزئیات واقعی طراحی شده ساخت اپل آیدی که چشمان شما را برای پیدا کردن اشیاء پنهان به چالش می کشد. جمع آوری سرنخ ها خرید گیفت کارت اپل هر صحنه، شواهد را تجزیه خرید گیفت کارت اپل تحلیل کنید خرید گیفت کارت اپل مظنونان را برای پرسش بیاورید که قبل خرید گیفت کارت اپل اینکه مجددا اعتصاب کند، قاتل را بکشید.

اسرار گذشته (رایگان + ، فروشگاه App) →


پرونده جنایی: اسرار گذشته (رایگان + ، Google Play) →

نگهدارنده (iOS، Android)

Beholder یک بازی رمز خرید گیفت کارت اپل راز با پیچ خرید گیفت کارت اپل تاب ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل نه بازی کردن به عنوان کارآگاه "خوب" شما به جای اینکه به عنوان "جاسوسی بد" بازی کنید گام به یک دودوی دنیایی که هر جنبه ای خرید گیفت کارت اپل زندگی شما توسط یک دولت توتالیتر تحت کنترل، سرکوبگر قوانین، نظارت کامل، تمام عناصر حفظ حریم خصوصی کاملا رها شده ساخت اپل آیدی. شما به عنوان مدیر دولتی نصب شده در یک ساختمان آپارتمان بازی می کنید که شغل آن جاسوسی بر مستاجران ساخت اپل آیدی، در حالی که تظاهر می کند که یک مدیر ساختمان در آنجا برای کمک به مستاجرین با تمام نیازهای ساختمان خود ساخت اپل آیدی.

Beholder یک بازی تمام در مورد انتخاب، آپارتمان اشکال خرید گیفت کارت اپل جمع آوری اطلاعات در مورد هر جنبه خرید گیفت کارت اپل مستاجران زندگی می کند بدون اینکه متوجه شد، اما آنچه شما با اطلاعات انجام می دهید به طور کامل به شما، خرید گیفت کارت اپل دولت اطاعت کنید خرید گیفت کارت اپل یا شما عمیق حفاری خرید گیفت کارت اپل اسرار زندگی مستاجران خود را کشف کنید.

Beholder ($ 4.99 + ، فروشگاه App) →


حسابرس ($ ۴٫۹۹ + ، Google Play) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*