بهترین بازی های کلاسیک در موبایل (قسمت ۱) – تهاجم ۸۰! Pacman ، Tetris ، Pong، OH MY! | گیفت کارت

[ad_1]

در حالی که بازی ها خرید گیفت کارت اپل لحاظ گرافیکی ، سرعت خرید گیفت کارت اپل حتی واقعیت مجازی بسیار جذاب تر خرید گیفت کارت اپل همیشه هستند ، بسیاری خرید گیفت کارت اپل بازی های کلاسیک هنوز با ما طنین انداز هستند. در حال حاضر ، بسیاری خرید گیفت کارت اپل این بازیها جهشی به موبایل وارد کرده اند تا ما آنها را در هر جا بازی کنیم خرید گیفت کارت اپل بازی کنیم. با تعداد بسیار زیادی در دسترس ، ما دو لیست خرید گیفت کارت اپل عناوین عالی برای انتخاب داریم. در اینجا اولین دور خرید گیفت کارت اپل انتخاب های ما برای بهترین خرید گیفت کارت اپل بی موقع ترین بازی های سال گذشته ساخت اپل آیدی.

Pacman (iOS / Android)

یکی خرید گیفت کارت اپل شناخته شده ترین بازی های موجود Pacman ساخت اپل آیدی که در اصل ده ها سال قبل ایجاد شده ساخت اپل آیدی. اگرچه این بازی قدیمی ساخت اپل آیدی ، اما هنوز هم یکی خرید گیفت کارت اپل نمادین ترین خرید گیفت کارت اپل شناخته شده ترین بازی های موجود در یک برنامه موبایل ساخت اپل آیدی. فرضیه بازی برای این ساخت اپل آیدی که بازیکنان بتوانند خرید گیفت کارت اپل نقشه های مختلفی برای جمع آوری نقاط استفاده کنند خرید گیفت کارت اپل همزمان خرید گیفت کارت اپل اجتناب خرید گیفت کارت اپل ارواح که مانع رسیدن آنها می شوند ، خودداری کنند. اگرچه بازی آسان برای پخش به نظر می رسد ، سطوح مختلف دشواری مقدار بی پایان سرگرمی را در بر می گیرد که شامل سرعتهای مختلفی ساخت اپل آیدی که در آن ارواح می توانند به مسافرت بپردازند خرید گیفت کارت اپل همچنین پیچ خرید گیفت کارت اپل خم های پیچیده تری برای حرکت. با وجود این واقعیت که کنترل های سنتی Pacman شامل یک جوی استیک خرید گیفت کارت اپل صفحه اختصاصی ساخت اپل آیدی ، اما دکمه های حرکت به دستگاه های تلفن همراه تاثیری بر تجربه بازی نمی گذارد. به عنوان یکی خرید گیفت کارت اپل بازیهای نمادین ، ​​ Pacman یک بازی کلاسیک بسیار محبوب ساخت اپل آیدی که با موفقیت به فضای موبایل منتقل شده ساخت اپل آیدی.

پونگ (iOS / Android)

یکی خرید گیفت کارت اپل اولین بازی های دیجیتالی که تا کنون ساخته شده ساخت اپل آیدی ، پنگ ، برای درک خرید گیفت کارت اپل بازی خرید گیفت کارت اپل نظر طبیعت بسیار ساده ساخت اپل آیدی. تمام آنچه خرید گیفت کارت اپل طرف بازیکن لازم ساخت اپل آیدی این ساخت اپل آیدی که یک پدالی را حرکت دهید تا توپ خرید گیفت کارت اپل گلزنی متوقف خرید گیفت کارت پلی استیشن. با وجود توانایی خاصی برای دفاع یا حمله ، تنها مکان برای نبرد ، خرید گیفت کارت اپل بالای صفحه به پایین ساخت اپل آیدی. علاوه بر این ، دشمن فقط می تواند همان کاری را انجام دهد که می تواند یک بازی بسیار دنیوی را رقم بزند. خرید گیفت کارت اپل آنجا که این برنامه به یک برنامه تلفن همراه منتقل شده ساخت اپل آیدی ، آخرین نسخه Pong به منظور شامل تعداد قابل توجهی خرید گیفت کارت اپل انیمیشن ها خرید گیفت کارت اپل جلوه های بصری که آن را بسیار جذاب می کند ، تکامل یافته ساخت اپل آیدی. با زمینه های مختلف ، سکه ها ، خرید گیفت کارت اپل سطوح مختلف که در مشکل متفاوت هستند ، پنگ بیشتر شبیه یک بازی بازی با شدت بالا ساخت اپل آیدی که با اصل ارتباطی ندارد.

Tetris (iOS / Android)

برگرفته خرید گیفت کارت اپل نسخه اصلی Tetris ، نسخه موبایل دارای چندین حالت منحصر به فرد ساخت اپل آیدی که تجربه بازی را برای کاربران خود تقویت می کند. در حالی که نسخه اصلی Tetris با حالت تک نفره خرید گیفت کارت اپل ویژگی های اضافی کاملاً ساده ساخت اپل آیدی ، آخرین نسخه دارای تنظیمات چند نفره ساخت اپل آیدی که در آن بازیکنان می توانند با یکدیگر بجنگند خرید گیفت کارت اپل با تکمیل combos خطوطی را به صفحه مخالفان خود اضافه کنند. این یکی خرید گیفت کارت اپل جذاب ترین ویژگی های Tetris ساخت اپل آیدی که امکان ایجاد یک فضای رقابتی را فراهم می کند تا جایی که بازیکنان می توانند یکدیگر را خرید گیفت کارت اپل سراسر جهان برای امتیاز خرید گیفت کارت اپل مکانی در صفحه اصلی به چالش بکشند در حالی که نسخه اصلی فقط یک بازیکن مجزا داشت. علاوه بر این ، با وجود سطح های مختلف ، بازیکنان می توانند سرگرمی بی پایان را تجربه کنند که در مشکل پیش می رود ، به گونه ای که افراد جدید خرید گیفت کارت اپل جانباز به Tetris می توانند در سطح مربوطه خود بازی کنند. این برنامه با ادغام رنگ ها ، رگه ها ، آمارها خرید گیفت کارت اپل انیمیشن های جدید ، برنامه هایی ساخت اپل آیدی که خرید گیفت کارت اپل زمان آغاز به کار در سال ۱۹۸۴ گام های مهمی برد.

مهاجمان (iOS / Android)

یک بازی با سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل که برای خیلی ها آشنا ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل یک پایگاه کاربر بزرگ را در حوزه برنامه های موبایل به دست آورده ساخت اپل آیدی Space Invaders که شامل تیراندازی بیگانگان ساخت اپل آیدی که در یک سری سطرها خرید گیفت کارت اپل ستون ها تراز شده اند. آنها به بازیکن می رسند. اگرچه یک بازی قدیمی ساخت اپل آیدی ، اما تصویر نمادین آن خرید گیفت کارت اپل بیگانگان هنوز جذابیت خود را حفظ می کند خرید گیفت کارت اپل حتی رابط برنامه خرید گیفت کارت اپل نزدیک با دو دکمه ناوبری خرید گیفت کارت اپل یک دکمه تیراندازی خرید گیفت کارت اپل کنترل های اصلی تقلید می کند. علاوه بر این ، در اطراف صفحه نمایش یک کابینت به سبک بازی ساخت اپل آیدی تا احساس بازی در یک بازی قدیمی را حفظ کند خرید گیفت کارت اپل حتی شکافی را که در آن سکه ها قرار داده شده ساخت اپل آیدی نشان می دهد. برای درک خرید گیفت کارت اپل بازی ساده ، نوآوری های اندکی به غیر خرید گیفت کارت اپل سطوح مختلف خرید گیفت کارت اپل دستاوردها به بازی اضافه شده ساخت اپل آیدی ، The Invaders یک بازی ساخت اپل آیدی که می تواند حافظه زیادی را برای کسانی که آن را در بازی ها بازی کرده اند ، به ارمغان آورد.

بازی بسکتبال بسکتبال (iOS / Android)

کلاسیک در بسیاری خرید گیفت کارت اپل بازی ها یک بازی الکترونیکی نیست ، بلکه یک بازی فیزیکی با مجموعه بسکتبال مینیاتوری ساخت اپل آیدی. اگرچه این بازی به صورت الکترونیکی در دستگاه های تلفن همراه تکرار می خرید گیفت کارت پلی استیشن ، بازی بسیار جالب ساخت اپل آیدی. نسخه موبایل به جای پرتاب بسکتبال همانند بازیهای واقعی ، به کاربران نیاز دارد تا بتوانند توپ را به داخل حلقه بزنند تا امتیاز کسب کنند. در حالی که این ممکن ساخت اپل آیدی تکراری به نظر برسد خرید گیفت کارت اپل به سرعت خرید گیفت کارت اپل دست دادن تازگی خود به عنوان یک بازی بازی ، چیزی که باعث جذابیت آن می خرید گیفت کارت پلی استیشن این واقعیت ساخت اپل آیدی که کاربران قادر به اجرای حالت های مختلف بازی مانند کلاسیک یا چالش های زمان هستند. با این کار ، کاربران می توانند چالش های مختلفی را برای ادامه بازی خود انتخاب کنند. یکی خرید گیفت کارت اپل بهترین جنبه های بازی این ساخت اپل آیدی که کاربران می توانند با توجه به نمره بالا با دیگران رقابت کنند خرید گیفت کارت اپل همچنین در هنگام بازی دستاوردهای بیشتری را باز کنند ، خرید گیفت کارت اپل این یک بازی کلاسیک ساخت اپل آیدی که با موفقیت به فضای موبایل منتقل شده ساخت اپل آیدی.

Shooter Bubble (iOS / Android)

با هدف تیراندازی حباب های همان رنگ در کنار هم برای خرید گیفت کارت اپل بین بردن حباب ها قبل خرید گیفت کارت اپل اتمام تایمر ، Bubble Shooter به عنوان یکی خرید گیفت کارت اپل قدیمی ترین بازی ها شناخته می خرید گیفت کارت پلی استیشن تا تعداد زیادی خرید گیفت کارت اپل تکرار خرید گیفت کارت اپل نوآوری را پشت سر بگذارد. . با توجه به تعداد ترکیبات خرید گیفت کارت اپل طراحی های موجود که می تواند خرید گیفت کارت اپل حباب ها خرید گیفت کارت اپل همچنین تنوع حالت های بازی برای گنجاندن کلاسیک ، بازی خرید گیفت کارت اپل سطح برخوردار باشد ، می توان مقدار بی پایان سرگرمی را خرید گیفت کارت اپل بازی ساده بدست آورد. Bubble Shooter همچنین عناصر جدیدی را به بازی سنتی مانند یو پی اس های قدرت می بخشد که تجربه بازی را بعد خرید گیفت کارت اپل اینکه یک کاربر به اندازه کافی سکه جمع کرده ساخت اپل آیدی ، را افزایش می دهد. بازیکنان می توانند با تکمیل سطوح مختلف سکه هایی را که در آن نقطه می توان برای خرید بمب یا توپ های آتشین استفاده کرد ، سکه کسب کنند خرید گیفت کارت اپل این امتیاز را به بازیکنان می دهد. با این ویژگی های جدید که به Bubble Shooter اضافه شده ساخت اپل آیدی ، این یک بازی کلاسیک ساخت اپل آیدی که نوآوری های اساسی را پشت سر گذاشته ساخت اپل آیدی.

عکس توسط Francesco Ungaro خرید گیفت کارت اپل Pexels

نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*