بهترین بازی های کلاسیک در موبایل (قسمت ۲) – It A Me ، Super Mario and Friends! | گیفت کارت

[ad_1]

در حالی که بازی ها خرید گیفت کارت اپل نظر گرافیک ، سرعت خرید گیفت کارت اپل حتی واقعیت مجازی بسیار جذاب تر خرید گیفت کارت اپل همیشه هستند ، بسیاری خرید گیفت کارت اپل بازی های کلاسیک هنوز طنین انداز هستند. با ما. در حال حاضر ، بسیاری خرید گیفت کارت اپل این بازیها جهشی به موبایل وارد کرده اند تا ما آنها را در هر جا بازی کنیم خرید گیفت کارت اپل بازی کنیم. با تعداد بسیار زیادی در دسترس ، ما دو لیست خرید گیفت کارت اپل عناوین عالی برای انتخاب داریم. در اینجا دومین دور انتخاب ما برای بهترین ، بی موقع ترین بازی های سال گذشته ساخت اپل آیدی.

Classic Kong (iOS / Android)

یکی خرید گیفت کارت اپل نمادین ترین خرید گیفت کارت اپل کلاسیک ترین بازی ها Classic Kong ساخت اپل آیدی که کاربران در آن خرید گیفت کارت اپل نردبان های صعود برای نجات شاهزاده خانم در حالی که همزمان موانع طغیان ساخت اپل آیدی ، استفاده می کنند. اگرچه این بازی در ابتدا بسیار آسان ساخت اپل آیدی به گونه ای که بازیکنان می توانند در مورد چگونگی بازی درک کاملی داشته باشند ، Classic Kong به تدریج با هر سطحی که کاربر عبور می کند سخت تر می خرید گیفت کارت پلی استیشن تا چالش بیشتری وجود داشته باشد. در حالی که نسخه اصلی بازی روی Nintendo Game Boy گیفت کارت اپل ، سادگی کنترل ها نیز روی نسخه های موبایل تکرار می خرید گیفت کارت پلی استیشن زیرا فقط چندین دکمه روی صفحه وجود دارد تا عناصر بصری پوشانده نشوند. دکمه ها به عنوان یک بازی ساده که خرید گیفت کارت اپل نزدیک شبیه نسخه اصلی ساخت اپل آیدی که بسیاری خرید گیفت کارت اپل افراد با آن آشنا هستند ، این بازی برای کسانی که مایل به بازی یکی خرید گیفت کارت اپل کلاسیک های اصلی در یک دستگاه تلفن همراه هستند ، بسیار توصیه می خرید گیفت کارت پلی استیشن.

Super Mario (iOS / Android)

به عنوان یکی خرید گیفت کارت اپل محبوب ترین بازیهای شناخته شده در سرتاسر جهان ، Super Mario طی سالها تکرارهای مختلفی را انجام داده ساخت اپل آیدی تا شامل بازی های موبایل ، کنسول خرید گیفت کارت اپل حتی دسک تاپ خرید گیفت کارت پلی استیشن. در حالی که هر نسخه ترفندهای مختلف خود را دارد ، نسخه موبایل یکی خرید گیفت کارت اپل بهترین نسخه ها ساخت اپل آیدی زیرا کاربران می توانند خرید گیفت کارت اپل ژیروسکوپ برای minigames های مختلف استفاده کنند. با وجود کنترل های ساده خرید گیفت کارت اپل امکان بازی کردن به عنوان دیگر شخصیت های محبوب در دنیای Mario ، یکی خرید گیفت کارت اپل بهترین ویژگی های نسخه موبایل Super Mario این ساخت اپل آیدی که یک جنبه چند نفره برای بازی وجود دارد تا یک جزء اجتماعی به جای اینکه فقط یک بازی تک نفره مانند نسخه های قبلی باشد. این بدان معناست که بازیکنان قادر به رقابت با یکدیگر در سراسر جهان برای جمع کردن امتیاز خرید گیفت کارت اپل رسیدن به صدر جدول هستند. با وجود تمام این ویژگی هایی که نسخه قدیمی Super Mario خرید گیفت کارت اپل همچنین معرفی اجزای جدیدی مانند جنبه چند نفره را با هم هماهنگ می کنیم ، این بازی به لطف سالها تکرار کامل آن ، برای هر گیمری عالی ساخت اپل آیدی.

Pinball (iOS / Android)

بازی ای که بدون نیاز به دستورالعمل های بسیار آسان برای درک خرید گیفت کارت اپل بازی بسیار آسان ساخت اپل آیدی ، Pinball ساخت اپل آیدی که به کاربر نیاز دارد تا خرید گیفت کارت اپل دو بالشتک استفاده کند تا توپ را خرید گیفت کارت اپل بین فاصله بین شکاف به منظور جمع آوری امتیاز استفاده کند. هرچند بازی ساده ساخت اپل آیدی ، اما بازی بسیار مهیج ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل می تواند بسیار جذاب باشد. کاربران با داشتن تابلوهای تبلیغاتی ، نمرات بالا خرید گیفت کارت اپل مضامین مختلفی که می توانند انتخاب کنند ، می توانند همان بازی را در حالت های مختلف تجربه کنند تا آن را جالب نگه دارند. علاوه بر این ، اگرچه کنترل های Pinball معمولاً بسیار تکراری هستند ، اما انیمیشن ها خرید گیفت کارت اپل گرافیک هایی که روی صفحه نمایش داده می شوند ، بازی برای مدت زمان طولانی جذاب تر می شوند. برای کسانی که طرفداران شدید Pinball Pinball هستند ، می توان افزونه ای را برای iPad ها خریداری کرد که دکمه های جانبی را به سمت iPad اضافه می کند که بیشتر به احساس واقعی ماشین [Pin] Pinball می افزاید. برای کسانی که به دنبال یک سرگرمی بصری تحریک کننده هستند ، Pinball بازی ای ساخت اپل آیدی که با موفقیت خرید گیفت کارت اپل بازی به دستگاه تلفن همراه منتقل شده ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل عناصر بصری دیگری را برای جذابیت آن معرفی می کند.

مار یکپارچهسازی با سیستمعامل مار (iOS / Android)

یکی خرید گیفت کارت اپل قدیمی ترین بازی های الکترونیکی که در کنسول ها خرید گیفت کارت اپل نسل های اولیه تلفن های همراه پخش شده ساخت اپل آیدی ، مار ساخت اپل آیدی که به کاربران نیاز دارد تا برای رسیدن به یک نقطه خاص ، "مار" را روی یک صفحه کنترل کنند. پس خرید گیفت کارت اپل رسیدن این نقطه ، یک مورد دیگر به طور تصادفی روی صفحه نمایش داده می خرید گیفت کارت پلی استیشن خرید گیفت کارت اپل کاربران باید همچنان به دنبال این نقاط ادامه دهند تا جایی که فضای بیشتری روی صفحه نمایش باقی نماند بدون اینکه خود را با هم بپوشانید. اگرچه یک بازی ساده که در ابتدا آسان ساخت اپل آیدی ، به محض اینکه مار طولانی تر شد ، پیمایش بدون همپوشانی روی خود بسیار دشوار ساخت اپل آیدی. برای کسانی که به دنبال یک دوز نوستالژی هستند خرید گیفت کارت اپل زمانی که تلفن ها هنوز دکمه های ۱۲ رقمی برای شماره گیری را به عنوان وسیله ای برای تایپ کردن داشتند ، Retro Snake یک ضروری ساخت اپل آیدی که ترکیبی خرید گیفت کارت اپل سادگی یک صفحه نمایش با تراکم پیکسلی کم را به عصر دیجیتال جدید تبدیل کرده ساخت اپل آیدی. . بازیکنان می توانند با نمرات بالا ، مشکلات خرید گیفت کارت اپل کنترل های مختلف ، لرزش ها ، تم ها خرید گیفت کارت اپل صداها ، خرید گیفت کارت اپل نزدیک دلتنگی مار کلاسیک را خرید گیفت کارت اپل دستگاه های همراه "قدیمی" تکرار کنند.

Arcade Racing (iOS / Android)

یک بازی محبوب ساخت اپل آیدی که در بسیاری خرید گیفت کارت اپل بازی ها بسیار محبوب ساخت اپل آیدی ، بازی های مبتنی بر مسابقه ساخت اپل آیدی که کاربر دارای یک فرمان خرید گیفت کارت اپل پدال را کنترل می کند تا احساس مسابقه را تکرار کند. در حوزه بازی های موبایل ، کاربران قادرند بسیاری خرید گیفت کارت اپل حرکات مشابه را که در یک بازی مسابقه ای بازی تجربه کرده اند ، خرید گیفت کارت اپل نو بسازند. به عنوان مثال ، فرمان خودرو می تواند با استفاده خرید گیفت کارت اپل ژیروسکوپ تلفن انجام خرید گیفت کارت پلی استیشن تا فرمان را احساس کنید. علاوه بر این ، اتصال دستگاه تلفن همراه با یک فرمان فیزیکی می تواند تجربه گرفتن یک فرمان واقعی را بیشتر کند. با استفاده خرید گیفت کارت اپل گزینه چند برابر کننده ، حالت های مختلف ، گرافیک بهتر خرید گیفت کارت اپل زمان پاسخ سریع تر ، نسخه موبایل یک بازی مسابقه ای بازی به طور قابل توجهی بیشتر شده ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل به دلیل اینکه کاربران حالت های بازی بیشتری را انتخاب می کنند ، مدت زمان طولانی تری خرید گیفت کارت اپل سرگرمی را ارائه می دهد. برای کسانی که به دنبال یک نگاه خرید گیفت کارت اپل ظاهر کلاسیک خرید گیفت کارت اپل بازی های مسابقه ای سبک بازی هستند ، مواردی که در این مقاله ذکر شده ساخت اپل آیدی ، می توانند بسیار شبیه کلاسیک هایی باشند که خرید گیفت کارت اپل طریق بسیاری خرید گیفت کارت اپل بازی ها ارائه می شوند.

با حرکت به سمت رئالیسم افراطی در بازی هایی که به زندگی واقعی شباهت دارند ، این مقاله برنامه هایی را نشان می دهد که در اصل مسن تر هستند اما به فضای موبایل منتقل شده اند. با وجود قدیمی بودن این بازی ها خرید گیفت کارت اپل کلاسیک به حساب می آیند ، نوآوری ها خرید گیفت کارت اپل افزودنی های خلاقانه ای خرید گیفت کارت اپل آنها باعث شده تا این بازی ها دوباره سرگرم کننده تر شوند خرید گیفت کارت اپل در عین حال همچنان ظاهر خرید گیفت کارت اپل ظاهر سنتی نسخه های اصلی را حفظ کنند. با معرفی عناصر جدید خرید گیفت کارت اپل همچنین مؤلفه های اصلی نسخه اصلی ، این بازی ها پیشرفت بزرگی را پشت سر گذاشته اند که علی رغم پیر بودن در مقایسه با بازی های جدید ، آنها را لذت بخش می کند.

عکس توسط Element5 Digital خرید گیفت کارت اپل Pexels

نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*