بهترین برنامه ردیاب پرواز برای گوشی شما | گیفت کارتاکنون می توانید بدانید زمانی که یک هواپیما فرود می خرید گیفت کارت پلی استیشن، دوم آن را لمس می کند، با کمک برنامه های ردیابی پرواز شما خودتان را بیشتر دانستن در مورد پرواز خرید گیفت کارت اپل مردم آن را.

در زیر پنج برنامه برای تمام ردیابی پرواز شما وجود دارد:

Flight Aware ردیاب پرواز (iOS، آندروید)

یک برنامه مبارزه با مبارزه با مبارزه با پرواز، Flight Aware به شما امکان می دهد پرواز در زمان واقعی را برای پروازهای تجاری در سراسر جهان، خرید گیفت کارت اپل نیز هواپیماهای خصوصی در ایالات متحده خرید گیفت کارت اپل کانادا، پیگیری کنید. این که آیا شما دنبال پرواز یک دوست هستید یا نه، به منظور اجتناب خرید گیفت کارت اپل انتظار بلند در فرودگاه خرید گیفت کارت اپل یا فقط اتفاق می افتد به کسی که پرشور در مورد حمل خرید گیفت کارت اپل نقل هوایی، شما این برنامه مفید را پیدا کنید. شما می توانید به راحتی با استفاده خرید گیفت کارت اپل تعدادی خرید گیفت کارت اپل گزینه های مختلف، خرید گیفت کارت اپل جمله مسیر، خطوط هوایی خرید گیفت کارت اپل شماره پرواز، جستجو کنید. همچنین یک نمای نقشه منظم وجود دارد که در آن شما می توانید تمام هواپیماها را که در حال حاضر در حال پرواز بیش خرید گیفت کارت اپل مکان فعلی شما هستند را مشاهده کنید، فقط در صورتی که تا به حال فکر کرده اید که ۳۰،۰۰۰ فوت بالاتر خرید گیفت کارت اپل سر شما اتفاق می افتد.

هواپیما زنده (iOS)

هواپیما زنده یک برنامه رایگان دیگر ساخت اپل آیدی که باعث می خرید گیفت کارت پلی استیشن تا پرواز در نقشه های زمان واقعی راحت تر خرید گیفت کارت اپل همیشه باشد. با Planes Live شما می توانید وضعیت فعلی پرواز در سراسر جهان را ببینید خرید گیفت کارت اپل حتی تماشا کنید که پرواز دوست شما به زمین می رسد. هواپیما زنده دارای چند ویژگی اضافی ساخت اپل آیدی که شما خرید گیفت کارت اپل یک برنامه رایگان انتظار ندارید، که واقعا آن را ایستادگی کنید. در ابتدا شما می توانید اطلاعات دقیق در مورد پرواز های آینده خرید گیفت کارت اپل هواپیما، خرید گیفت کارت اپل جمله عکس ها خرید گیفت کارت اپل ویژگی های اصلی هواپیماها، دسترسی پیدا کنید. این چیزی ساخت اپل آیدی که هنگام انتخاب یک صندلی می تواند بسیار مفید باشد. در مرحله دوم، هواپیماهای بدون سرنشین شامل پیش بینی های آب خرید گیفت کارت اپل هوایی می شوند، خرید گیفت کارت اپل آن را آسان تر خرید گیفت کارت اپل همیشه قبل خرید گیفت کارت اپل بررسی آب خرید گیفت کارت اپل هوا در مقصد خود را.

آمار پرواز (iOS، Android)

آمار پرواز یک برنامه درخشان ساخت اپل آیدی که کار خود را به خوبی خرید گیفت کارت اپل بسیار آسان برای استفاده ساخت اپل آیدی. سریع خرید گیفت کارت اپل ساده ساخت اپل آیدی که پرواز را جستجو کنید، حتی در مورد موارد مزاحم که خرید گیفت کارت اپل شما خواسته شده ساخت اپل آیدی تا کسی را خرید گیفت کارت اپل فرودگاه انتخاب کنید، اما تقریبا هیچ اطلاعات پروازی به شما داده نمی خرید گیفت کارت پلی استیشن، تا زمانی که می دانید که دو شهر بین شما پرواز می کنند قادر به پیدا کردن پرواز شما به دنبال آن هستید. اطلاعات ردیابی شامل حتی کوچکترین جزئیات، مانند سرعت خرید گیفت کارت اپل ارتفاع فعلی هواپیما ساخت اپل آیدی. آمار پرواز نیز بیشتر خرید گیفت کارت اپل برخی خرید گیفت کارت اپل ویژگی های اخیر اپل خرید گیفت کارت اپل جمله قابلیت جستجو برای پرواز مستقیم خرید گیفت کارت اپل صفحه اصلی خود را با لمس ۳D خرید گیفت کارت اپل سازگاری با ساعت اپل، به این معنی ساخت اپل آیدی که شما می توانید وضعیت پرواز خود را خرید گیفت کارت اپل مچ دست خود را بررسی کنید.

Flightradar 24 (iOS، Android)

با Flightradar24 شما می توانید اپل خود را به یک نقشه ردیابی پرواز در زمان واقعی تبدیل کنید که به شما امکان می دهد تا هر هواپیمایی که در حال حاضر در آسمان ساخت اپل آیدی را مشاهده کنید. این برنامه عالی برای دوستداران هواپیمایی ساخت اپل آیدی که خرید گیفت کارت اپل ردیابی پرواز های مختلف لذت می برند خرید گیفت کارت اپل همیشه می دانند که در آسمان بالای سرشان چه می گذرد. با اشاره به iPad خود خرید گیفت کارت اپل یا حتی تلفن در آسمان Flightradar24 به شما دقیقا همان چیزی ساخت اپل آیدی که در آن آسمان در بالای شما ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل شما را با تمام اطلاعات شما می توانید رویای مربوط به هواپیما، خرید گیفت کارت اپل جمله تصاویر را به شما ارائه. Flightradar24 در آنجا متوقف نمی خرید گیفت کارت پلی استیشن، شما می توانید مشاهده فعلی خلبان را مشاهده کنید، اطلاعات تاریخی مربوط به پرواز را مشاهده کرده خرید گیفت کارت اپل پخش پرواز های گذشته تماشا کنید.

برنامه Android Flightradar24

تماشای ترافیک هوایی زنده بر روی دستگاه تلفن همراه خود را مشاهده کنید. اطلاعات مربوط به پرواز خرید گیفت کارت اپل هواپیما را دریافت کنید خرید گیفت کارت اپل یا خروج خرید گیفت کارت اپل ورود فرودگاه را بررسی کنید. خرید گیفت کارت اپل ویژگی واقعیت افزوده ما برای دیدن پرواز های سربار زمانی که تلفن خود را نسبت به آسمان می بینید استفاده کنید.

پرواز ردیاب رایگان (آندروید)

Flight Tracker Free یک برنامه ساخت اپل آیدی که همه چیز را به نام آن ادعا می کند، به شما اجازه می دهد به اطلاعات عمیق در مورد پرواز های آینده خود خرید گیفت کارت اپل توانایی دریافت اعلان های فوری خرید گیفت کارت اپل هر گونه تغییر دسترسی داشته باشید. این که آیا شما فرد را خرید گیفت کارت اپل فرودگاه گرفته یا پرواز میکنید، این یک برنامه مفید برای داشتن گوشی شماست، شما را با تمام اطلاعاتی که باید خرید گیفت کارت اپل طریق فرودگاه تهیه کنید، خرید گیفت کارت اپل جمله به روز رسانی دروازه خرید گیفت کارت اپل محاسبات فضایی خودکار.


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*