بهترین برنامه های آیفون برای عاشقان سگ | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ�فراتر خرید گیفت کارت اپل یک اسباب بازی گران قیمت برای سگ شما، گوشی های هوشمند نیز یک درمان خوب برای صاحبان حیوانات خانگی هستند. این که آیا شما به دنبال مکان های جدید خرید گیفت کارت اپل هیجان انگیز برای به دست آوردن سگ خود، نیاز به یک دامپزشک در نزدیکی قرار داده خرید گیفت کارت اپل یا دوست دارید ارسال عکس خرید گیفت کارت اپل توله سگ خود را به دوستان خرید گیفت کارت اپل خانواده، برنامه های بزرگ تلفن همراه وجود دارد که شما دم دم شما

در اینجا برنامه هایی برای ساخت یک سگ بسیار ساده تر ساخت اپل آیدی.

iClicker – رایگان کیکر آموزش سگ (iOS)

آموزش سگ خود را هرگز آسان نیست. یکی خرید گیفت کارت اپل ابزارهای مفید تربیت کننده برای هر یک خرید گیفت کارت اپل مربیان نیاز به یک کیکر برای ایجاد یک سر خرید گیفت کارت اپل صدا برای سگ شما ساخت اپل آیدی. بدون آن، یک سگ می تواند درک کند زمانی که چیزی درست انجام می شود – کلیک کنید کلیک کنید زمانی که سگ در حال رفتن به درمان!

iClicker فراهم می کند همه چیز شما نیاز به آموزش سگ خود را بدون خرید هر چیزی غیر ضروری ساخت اپل آیدی. شما همواره این کلیک کننده را خرید گیفت کارت اپل دست نخواهید داد! این در گوشی شما درست ساخت اپل آیدی

سوت – پیگیری آسان Made (iOS، Android)

هر کسی که تا به حال یک سگ را دوست دارد که فرار کند، درد خاص شکار را خرید گیفت کارت اپل طریق خیابان ها درک می کند، خرید گیفت کارت اپل بدرفتاری برای خادم سرگردان شما را می بیند. با سوت، فوق العاده آسان ساخت اپل آیدی به هر دو محل محل سگ خود را ردیابی، خرید گیفت کارت اپل همچنین سلامت حیوان خانگی خود را سلامتی خود را.

قادر به پیگیری حیوانات خانگی خود را هنگامی که با dogwalker، خرید گیفت کارت اپل یا حتی اگر شما فقط گه دروازه خود را باز، به معنی خرید گیفت کارت اپل دست دادن حیوان خانگی خود را (امیدوارم) چیزی خرید گیفت کارت اپل گذشته

جی پی اس پی اس پی ردیاب

Whistle GPS Pet Tracker اجازه می دهد تا شما را خرید گیفت کارت اپل محل سکونت خرید گیفت کارت اپل فعالیت های حیوان خانگی خود را خرید گیفت کارت اپل گوشی هوشمند خود نگه دارید. حالا شما می توانید ماجراهای روزانه را به اشتراک بگذارید خرید گیفت کارت اپل حتی اگر دور هستید، به حیوان خانگی خود نزدیک شوید. برای دیدن بیشتر در مورد Whistle GPS Pet Tracker به Whistle.com بروید.

APCC توسط ASPCA – بررسی سلامت برای سگ شما (iOS، Android)

سگ موجودات معجزه آسایی ساخت اپل آیدی – آنها شما را آرام می کنند، آنها در مورد شما مراقبت می کنند خرید گیفت کارت اپل شما را دوست دارند. با این حال، آنها همچنین هر چیزی را بخورد خرید گیفت کارت اپل همه چیز را که می توانند دستان خود را بگیرند. هر صاحب حیوان خانگی به وحشت می اندیشید که سگ شما به طور ناگهانی می میرد.

با APCC توسط ASPCA، شما می توانید همه چیز را که می توانید تصور کنید که سگ شما ممکن ساخت اپل آیدی غذا خوردن را بررسی کرده خرید گیفت کارت اپل تاکسیتی را بررسی کنید تا اطمینان پیدا کنید که دوست پسر شما درست ساخت اپل آیدی. بهترین خرید گیفت کارت اپل همه، برنامه کاملا رایگان ساخت اپل آیدی، ساخته شده برای حفاظت خرید گیفت کارت اپل زندگی سگ.

چه چیزی بهتر می شود؟

روور – سگ خرید گیفت کارت اپل استراحت (iOS، Android)

هر کس یک پیاده روی خوب سگ را دوست دارد – این بهترین راه برای پیوند دادن با توهینآمیز شما ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل هر دو تمرین شما را میگیرد. با این حال، گاهی اوقات تعهدات قبلی در راه ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل شما نیاز به کسی برای کمک به شما ساخت اپل آیدی.

Rover اجازه می دهد تا شما یک واکر سگ خرید گیفت کارت اپل یا خواهر سگ را برای مراقبت خرید گیفت کارت اپل سگ خود را زمانی که به شدت به آن نیاز دارید، استخدام کنید. مانند uber، برنامه vets آن را واکر خرید گیفت کارت اپل تضمین می کند آن را همیشه آسان درخواست واکر خرید گیفت کارت اپل پرداخت آنها را به صورت الکترونیکی.

سگ شما امن خرید گیفت کارت اپل تمرین خواهد شد، خرید گیفت کارت اپل شما می توانید به جایی که شما نیاز دارید، گناه آزاد ساخت اپل آیدی

سگ پارک یاب (iOS)

شما سرانجام این کار را انجام دادید شما در حال تعطیلات خود را با سگگگا در جایی جدید ساخت اپل آیدی. شما با هم شهر کاوش می کنید! اقامت در یک BnB دوستانه حیوان خانگی؛ این همان چیزی ساخت اپل آیدی که زندگی باید باشد. اما، پسر کوچک یا دختر شما شروع به گرفتن antsy می کند؛ کجا می توانید سگ را برای پیاده روی ببرید؟

سگ پارک یاب به راحتی به شما اجازه می دهد یک پارک محلی برای پیاده روی سگ خود را پیدا کنید. درست ساخت اپل آیدی، این یک برنامه پرداخت شده ساخت اپل آیدی، اما UI خرید گیفت کارت اپل قابلیت آن را به طور گسترده ای تشکیل می دهند. هرگز برای پیدا کردن جایی برای پیاده روی سگ آسان تر نشد!

Dog Park Finder دارای پایگاه داده ای خرید گیفت کارت اپل بیش خرید گیفت کارت اپل ۶۰۰۰ پارک در سراسر کشور ساخت اپل آیدی. این نرم افزار با توجه به موقعیت مکانی شما پارک ها را در نزدیکی شما قرار می دهد خرید گیفت کارت اپل به شما امکان می دهد تا ساعت ها خرید گیفت کارت اپل امکانات مختلفی را که ممکن ساخت اپل آیدی قبل خرید گیفت کارت اپل بازدید خرید گیفت کارت اپل آنها مشاهده کنید را مشاهده کنید. حتی بهتر خرید گیفت کارت اپل این، برنامه بیش خرید گیفت کارت اپل ۱۲،۰۰۰ رستوران سگ دوستانه را می سازد، بنابراین اگر قرار باشد Fido را در طول این راهپیمایی طولانی در تابستان امتحان کنید، می خواهید برای یک گربه یا یک نوشیدنی سرد بمانید. Dog Park Finder، برنامه رسمی doggoes.com، خرید گیفت کارت اپل Google Maps برای ردیابی مکان شما استفاده می کند خرید گیفت کارت اپل نشان می دهد که در آن شما می توانید پارک های جدید خرید گیفت کارت اپل امکانات دوستانه برای دیدار پیدا کنید. آیا برخی خرید گیفت کارت اپل بازخورد در مورد یک پارک بازدید کردید؟ نوشتن نظر در برنامه خرید گیفت کارت اپل به اشتراک گذاری توصیه با دوستان.

مترجم انسان به سگ (iOS)

این برنامه نوآورانه سرگرم کننده به منظور ترجمه آنچه که سگ شما در حال لرز شدن به زبان انگلیسی خرید گیفت کارت اپل یا هر زبان شما را تعیین می کند. این تکنولوژی تا حدی خرید گیفت کارت اپل لحاظ علمی تایید شده ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل دقیقا مطابق با سطح پیچیدگی دستیار دفتر سیری یا یک سرویس کشف موسیقی مانند شازام نیست. مترجم سگ بیشتر یا کمتر مانند اسباب بازی سحر خرید گیفت کارت اپل جادو ۸ توپ کار می کند. گوشی خود را در کنار یک سگ لرزان نگه دارید خرید گیفت کارت اپل بعد خرید گیفت کارت اپل ۱۰ ثانیه یک پاسخ زبان به چهره ظاهر خواهد شد.


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*