بهترین برنامه های شکار شگفت انگیز | گیفت کارتزیر پنج برنامه برای کمک به شما در صرفه جویی در پول ساخت اپل آیدی:

ارنی

Earny یک روش آسان برای کسب درآمد کمی در هنگام خرید ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل حتی هیچ کاری انجام نداده ساخت اپل آیدی، اما تقریبا به نظر می رسد خیلی خوب ساخت اپل آیدی که درست باشد اما به لطف Earny اینطور نیست. همه شما باید انجام دهید این ساخت اپل آیدی که یک حساب کاربری را با Earny تنظیم کنید خرید گیفت کارت اپل هر زمان که شما آنلاین را خریداری می کنید، همه کارهای سخت را برای شما انجام می دهد، خرید گیفت کارت اپل طریق ایمیل های خود برای پیدا کردن رسید خرید گیفت کارت اپل ردیابی قیمت هر محصول در یک دوره ۹۰ روزه

اگر قیمت در هر نقطه در مدت ۹۰ روز خرید گیفت کارت اپل خرید کاهش یابد، Earny برای شما ادعا می کند خرید گیفت کارت اپل تفاوت قیمت را به حساب شما بازگردانده ساخت اپل آیدی. Earny دستیار شخصی ساخت اپل آیدی که همه ما آرزو می کردیم، صرفه جویی در پول ما در پس زمینه.

Earny: اتوماتیک نقدی برگشت (رایگان، فروشگاه App) →


سود: بازپرداخت خرید گیفت کارت اپل بازپرداخت خرید آنلاین (رایگان، Google Play) →

کوچه ابر

Voucher Cloud باعث می خرید گیفت کارت پلی استیشن کوپن های مورد علاقه برای فروشگاه ها خرید گیفت کارت اپل رستوران های شما را راحت تر خرید گیفت کارت اپل قبل پیدا کنید، با لیست گسترده ای خرید گیفت کارت اپل کوپن های موجود که می توانید به طور مستقیم به تلفن خود دانلود کنید خرید گیفت کارت اپل خرید گیفت کارت اپل آن استفاده کنید. Voucher Cloud دارای کوپن برای همه چیز خرید گیفت کارت اپل جمله رستوران ها، فروشگاه های پوشاک، خرید گیفت کارت اپل هتل ها ساخت اپل آیدی.

شما می توانید به راحتی خرید گیفت کارت اپل طریق دسته بندی های مختلف برای پیدا کردن کوپن، آنها را ذخیره کنید خرید گیفت کارت اپل سازماندهی آنها را به طوری که آنها آماده برای خرید بعدی ماجراجویی خرید.

vouchercloud: کوپن های ارائه شده (رایگان، فروشگاه App) →


vouchercloud: معاملات خرید گیفت کارت اپل پیشنهادات (رایگان، Google Play) →

UNiDAYS

UNiDays برنامه ای ساخت اپل آیدی که هر دانش آموز باید داشته باشد، این فوق العاده آسان ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل شما می توانید به تن خرید گیفت کارت اپل تخفیف خرید گیفت کارت اپل معاملات در فروشگاه خرید گیفت کارت اپل آنلاین دسترسی پیدا کنید. فروشگاه های خاصی وجود دارند که دائما خرید گیفت کارت اپل طریق UNiDAYS مانند Outfitters شهری پیشنهاد تخفیف می دهند، در حالی که شرکت های دیگری نیز پیشنهادات خرید گیفت کارت اپل مسابقات محدودی را ارائه می دهند، بنابراین همیشه قبل خرید گیفت کارت اپل خرید هر یک خرید گیفت کارت اپل این برنامه ها باید برنامه را بررسی کنید.

یکی دیگر خرید گیفت کارت اپل چیزهای عالی در مورد UNiDAYS این ساخت اپل آیدی که بیشتر فروشگاه هایی که تخفیف دانشجویی را ارائه می دهند، صفحه نمایش شما را در برنامه می پذیرند بدین معنی که شما مجبور نیستید که کارت دانشجویی خود را با شما در میان بگذارید خرید گیفت کارت اپل احتمالا آن را خرید گیفت کارت اپل دست بدهید.

UNiDAYS: تخفیف دانشجویی (رایگان، فروشگاه App) →


UNiDAYS: تخفیف دانشجویی (رایگان، Google Play) →

استوکارد

Stocard یک مکان سریع خرید گیفت کارت اپل راحت برای نگهداری تمام کارت های فروشگاه خود را فراهم می کند، به این معنی که هرگز خود را در وضعیت مزاحم خرید گیفت کارت اپل دست دادن کارت خود در خانه خرید گیفت کارت اپل خرید گیفت کارت اپل دست دادن نقاط ارزشمند خرید گیفت کارت اپل پاداش ها نخواهید یافت. Stocard همچنین بدان معنی ساخت اپل آیدی که شما مجبور نیستید با یک کیف پول پر خرید گیفت کارت اپل کارت های وزن کردن شما مقابله کنید. برنامه بسیار ساده ساخت اپل آیدی برای استفاده، اضافه کردن یک کارت به برنامه در عرض چند ثانیه خرید گیفت کارت اپل به سادگی تلفن خود را خرید گیفت کارت اپل دست داده خرید گیفت کارت اپل بارکد او را در پرداخت برای نقاط ضعیف ساخت اپل آیدی. به عنوان یک ویژگی اضافی، این برنامه همچنین شما را برای فروشگاههایی که ذخیره کرده اید پیشنهاد می دهد، به علاوه آنهایی که فکر می کنید شما ممکن ساخت اپل آیدی علاقه مند باشید.

Stocard – کیف پول پاداش (فروشگاه برنامه رایگان) →


Stocard – کیف پول پاداش (رایگان، Google Play) →

بالا بردن

Raise به شما فرصتی برای خرید کارت هدیه تخفیف میدهد که دیگران تصمیم گرفته اند که خرید گیفت کارت اپل آن استفاده نکنند خرید گیفت کارت اپل فروخته شوند، این یک راه عالی برای صرفه جویی در هنگام خرید ساخت اپل آیدی، به خصوص در فروشگاه هایی که مطمئن هستید که پول آنها را صرف کنید. به شما اجازه می دهد تا به آسانی خرید گیفت کارت اپل طریق کارت های موجود جستجو کنید خرید گیفت کارت اپل آنها را با قیمت تخفیف خریداری کنید. بعدا می توانید آنها را به تلفن خود ذخیره کنید تا خرید گیفت کارت اپل دفعه بعد که خرید می کنید استفاده کنید.

علاوه بر صرفه جویی در هزینه شما افزایش می یابد که هزاران دلار هر سال در کارت های هدیه ناخواسته هدر می خرید گیفت کارت پلی استیشن.

Raise – Discount گیفت Cards (Free، App Store) →


Raise – کارتهای هدیه با تخفیف (رایگان، Google Play) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*