بهترین نرم افزارهایی که می توانند به صورت ایمن در اتومبیل استفاده شوند | گیفت کارت
Android Auto

برای استفاده خرید گیفت کارت اپل برنامه ها خرید گیفت کارت اپل محتویات خرید گیفت کارت اپل یک گوشی در یک درایو ساده تر خرید گیفت کارت اپل کمتر مانع خرید گیفت کارت اپل آن می خرید گیفت کارت پلی استیشن. برای استفاده خرید گیفت کارت اپل Android Auto به طور مستقیم خرید گیفت کارت اپل تلفن یا ماشین سازگار، کاربران می توانند صفحه را به یک اسکله سوار کنند خرید گیفت کارت اپل سپس برنامه را باز کنند. خرید گیفت کارت اپل آنجا، برنامه به کاربران چیزهای مختلفی را نشان می دهد که کاربر در طول سوار شدن آنها نیاز دارد. به عنوان مثال، نقشه های گوگل به کاربران کمک می کند تا به مقصد خود سفر کنند، در حالی که آنها همچنین می توانند به بسیاری خرید گیفت کارت اپل برنامه هایی که قبلا خرید گیفت کارت اپل تلفن خود استفاده می کنند گوش دهند. با تمام برنامه های سازگار نمایش داده شده در یک رابط کاربری ساده، کاربران می توانند بین برنامه ها با یک کلیک ساده به جای صرف وقت بیشتری خرید گیفت کارت اپل برنامه های تعویض توجه با روش سنتی استفاده کنند.

دستیار گوگل شما در Android Auto: برنامه روز خود را

دستیار گوگل شما اکنون در Android Auto در دسترس ساخت اپل آیدی. بنابراین، آیا شما دارای یک ماشین سازگار هستید یا برنامه Android Auto، میتوانید در هنگام رانندگی کمکهای hands-free بدهید.

برای کسانی که مدل های جدیدتری خرید گیفت کارت اپل خودروهایی دارند که روی صفحه نمایش دارند، کاربران می توانند دستگاه خود را با یک کلید USB برای اتصال رابط دستگاه به صفحه نمایش خودرو نصب کنند. یکی خرید گیفت کارت اپل بهترین ویژگی های این برنامه این ساخت اپل آیدی که کاربران می توانند خرید گیفت کارت اپل سخنرانی برای کنترل بسیاری خرید گیفت کارت اپل توابع استفاده کنند که در غیر این صورت نیازمند تایپ کردن مانند برقراری تماس، ارسال متن یا پخش موسیقی ساخت اپل آیدی. به عنوان یک برنامه که برای افزایش ایمنی جاده با استفاده خرید گیفت کارت اپل تعاملات صوتی خرید گیفت کارت اپل گفتاری به جای فیزیکی استفاده خرید گیفت کارت اپل تلفن طراحی شده ساخت اپل آیدی، Android Auto ابزار ساخت اپل آیدی که برای کسانی که می خواهند خرید گیفت کارت اپل دستگاه خود در حین رانندگی استفاده کنند، ضروری ساخت اپل آیدی.

Android Auto – نقشه ها، رسانه ها، پیام ها خرید گیفت کارت اپل صدای (رایگان، Google Play) →

Torque Pro (OBD 2 & Car)

برای کسانی که اطلاعات بیشتری در مورد عملکرد وسایل نقلیه خود می خواهند، گشتاور برنامه ای ساخت اپل آیدی که می تواند در زمان واقعی یک سری خرید گیفت کارت اپل شاخص ها را نمایش دهد. به عنوان مثال، برخی خرید گیفت کارت اپل معیارهای نمایش داده شده عبارتند خرید گیفت کارت اپل: سرعت، سرعت، خنک کننده، خلاء، دریچه گاز، خرید گیفت کارت اپل شتاب در یک داشبورد تک آسان که قابل درک ساخت اپل آیدی. فراتر خرید گیفت کارت اپل نشان دادن معیارهای عملکرد متفاوت، برنامه می تواند یک سری خرید گیفت کارت اپل آزمایشات را با یک کلیک خرید گیفت کارت اپل یک تست موتور خرید گیفت کارت اپل سیستم سوخت انجام دهد تا اطمینان حاصل خرید گیفت کارت پلی استیشن که ماشین در حال اجرا ساخت اپل آیدی.

گشتاور OBD2 / خودرو

یک ویدیو کوتاه نشان دادن بعضی خرید گیفت کارت اپل توابع برنامه Torque OBD2

همانطور که تمام این معیارها بر روی یک صفحه نمایش داده می خرید گیفت کارت پلی استیشن بدون نیاز به تعاملات دستی، یکی خرید گیفت کارت اپل آن ها می تواند توسط تمام کاربران ذکر خرید گیفت کارت پلی استیشن. تنها راه اندازی که خرید گیفت کارت اپل دیدگاه کاربران مورد نیاز ساخت اپل آیدی، یک واحد کنترل موتور ساخت اپل آیدی که پس خرید گیفت کارت اپل آن اطلاعات را به برنامه منتقل می کند. برای دریافت اطلاعاتی که خرید گیفت کارت اپل طریق شاخص های سنتی به آسانی قابل دسترسی نیستند

Torque Pro (OBD 2 خرید گیفت کارت اپل Car) ($ 4.95، Google Play) →

DVR ماشین خرید گیفت کارت اپل GPS ناوبر

خرید گیفت کارت اپل نظر ناوبری، بسیاری خرید گیفت کارت اپل رانندگان دارای سیستم های GPS داخلی یا دستگاه GPS کاملا جداگانه ای هستند. با این حال، DVR خرید گیفت کارت اپل GPS خودرو جنبه های ناوبری دستگاه را به یک سطح کاملا جدید با معرفی عناصر واقعیت تقویت می کند. به عنوان مثال، به جای نشان دادن این که کاربران مسیر باید وارد شوند، نصب گوشی نیز کاربران را قادر می سازد تا جاده ها را ضبط کنند تا بتوانند مانند یک داشبوک کار کنند. با استفاده خرید گیفت کارت اپل این نماد داشک، برنامه سپس مسیری را که کاربر به عنوان یک پوشش در طول تغذیه دوربین انجام می دهد، نمایش می دهد. با این کار، جادهیی که کاربر باید آن را در نظر بگیرد، در مقایسه با نقشههای سنتی، رنگی خرید گیفت کارت اپل بسیار شهودی ساخت اپل آیدی.

آموزش ویدیویی CamOnRoad

نحوه استفاده خرید گیفت کارت اپل برنامه CamOnRoad (طب مکمل خرید گیفت کارت اپل جایگزین داش خرید گیفت کارت اپل ناوبری واقعیت افزوده)

علاوه بر این، کاربران می توانند چندین نشانگر واقعی واقعیت افزوده را انتخاب کنند که به عنوان یک پوشش مانند دوربین های سرعت، ایستگاه های گاز خرید گیفت کارت اپل رستوران ها ظاهر می خرید گیفت کارت پلی استیشن. با یک رویکرد جدید برای ناوبری که به مراتب بصریتر خرید گیفت کارت اپل نقشههای منظم ساخت اپل آیدی، Car DVR خرید گیفت کارت اپل GPS ناوبر ابزار ضروری ساخت اپل آیدی که میتواند در حین رانندگی استفاده خرید گیفت کارت پلی استیشن.

DVR خرید گیفت کارت اپل جیپیاس جیپیاس خودرو (رایگان + ، Google Play) →


CamOnRoad – ضبط ویدئو اتومبیل (رایگان + ، فروشگاه App) →

Drivesafe.ly (آندروید)

بهترین سناریو برای برنامه های مبتنی بر ماشین، اگر کاربر تعاملات کمتری داشته باشد، با دست زدن به آن یا نگاه کردن به آن، در حالی که قادر به انجام هر کاری ساخت اپل آیدی که لازم ساخت اپل آیدی. با این هدف، Drivesafe.ly برنامه ای ساخت اپل آیدی که بزرگترین انتخاب خرید گیفت کارت اپل استفاده خرید گیفت کارت اپل دست آزاد را خرید گیفت کارت اپل نظر برنامه های تلفن همراه ارائه می دهد. همه چیز که خرید گیفت کارت اپل کاربر مورد نیاز ساخت اپل آیدی این ساخت اپل آیدی که آن را روشن کنید تا متن، ایمیل خرید گیفت کارت اپل شناسه تماس گیرنده را بخوانید، به طوری که کاربران مجبور نیستند به دستگاه یا متن خود پاسخ دهند.

در عوض، همه چیز خرید گیفت کارت اپل طریق گفتار انجام می خرید گیفت کارت پلی استیشن، به طوری که کاربران می توانند به جای دستگاه خود چشم هایشان را در جاده نگه دارند. علاوه بر این، Drivesafe.ly خرید گیفت کارت اپل ۲۸ زبان پشتیبانی می کند تا کاربران خرید گیفت کارت اپل تقریبا هر منطقه بتوانند خرید گیفت کارت اپل این ابزار بهره مند شوند. به عنوان یک برنامه که می تواند به طور خودکار به بلوتوث متصل خرید گیفت کارت پلی استیشن به طوری که وسایل نقلیه با قابلیت های بلوتوث می توانند پیام های خود را خرید گیفت کارت اپل طریق بلندگو گوش دهند، آن را به طور موثری نزدیک به ۳ میلیارد پیام برای جلوگیری خرید گیفت کارت اپل حوادث رانندگی خواند، خرید گیفت کارت اپل این ابزار بسیار توصیه شده برای همه رانندگان ساخت اپل آیدی.

اعلام کرد که چه کسی تماس می گیرد

برای کسانی که هنگام رانندگی تماس می گیرند یا برای اهداف تجاری یا حرفه ای، Annouce Who's Calling برنامه ای ساخت اپل آیدی که نام هرکسی را که خواستار ساخت اپل آیدی اعلام می کند تا رانندگان بتوانند به جای تلفن خود چشم هایشان را در جایی نگه دارند. در حال داشتن نام با صدای بلند، کاربران می توانند به سرعت تعیین اینکه آیا تماس به اندازه کافی مهم ساخت اپل آیدی را بدون لمس دستگاه خود را لمس کنید. به عنوان یک برنامه ساده، فراخوانی اغلب یکی خرید گیفت کارت اپل بیشترین استفاده خرید گیفت کارت اپل تلفن در حالی ساخت اپل آیدی که کاربر در حال رانندگی ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل خرید گیفت کارت اپل این رو اعلامیه Who's Calling یک ابزار بسیار کاربردی برای کاهش تلفات جاده ساخت اپل آیدی.

اعلام می کند چه کسی تماس می گیرد (رایگان، Google Play) →

اگر چه برنامه های ذکر شده در این مقاله برای کمک به کاربران برای دسترسی بهتر به تلفن های خود در حین رانندگی طراحی شده ساخت اپل آیدی، اما مهارت رانندگی را بهبود نمی دهد خرید گیفت کارت اپل بنابراین توجه رانندگان همیشه باید بر روی جاده تمرکز خرید گیفت کارت پلی استیشن. با استفاده خرید گیفت کارت اپل برنامه های ذکر شده در این مقاله، کاربران قادر به استفاده خرید گیفت کارت اپل عملکردهای مختلف در تلفن خود بدون نیاز به مصالحه با ایمنی جاده هستند؛ مسئله ای که در حال حاضر باعث افزایش تعداد حوادث می خرید گیفت کارت پلی استیشن.


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*