بهترین نرم افزار برای علاقه مندان به یوگا | گیفت کارتدر زیر پنج برنامه بسیار جذاب برای کمک به شما برای تبدیل شدن به یوگا طرفدار:

Yoga.com (iOS، Android)

Yoga.com به ارمغان می آورد مربی شخصی یوگا خود را بدون نیاز به ترک خانه خرید گیفت کارت اپل یا مقابله با فشار یادگیری یک مهارت جدید در یک محیط کلاس درس. این برنامه ویدیوهای هر روال را در شش زبان مختلف ارائه می دهد که به شما امکان می دهد با سرعت خود یاد بگیرند. این برنامه ۴۵ برنامه مختلف در سطوح مختلف ارائه می دهد، بنابراین چیزی برای همه خرید گیفت کارت اپل مبتدی تا طرفداران یوگا وجود دارد. حتی تصاویر عضلانی سهبعدی که تصویر دقیق هر یک خرید گیفت کارت اپل آنها را نشان می دهد وجود دارد. یک تقویم دستی ساخته شده در برنامه وجود دارد که به شما امکان می دهد تا به راحتی پیگیری روزهایی را که کار می کنید را انجام دهید، خرید گیفت کارت اپل این امر فوق العاده آسان ساخت اپل آیدی که بتوانید به یک روال یوگا بروید.

Yoga.com Studio

دانلود: https://play.google.com/store/apps/details؟id=com.yoga.pro.google.paid تمرین یوگا با بهترین برنامه در Google Play!

آکادمی یوگا جهانی (iOS، Android)

آکادمی جهانی یوگا یک کلاس برای همه ساخت اپل آیدی، خرید گیفت کارت اپل افرادی که به دنبال یک روال سریع پنج دقیقه ای در صبح برای افرادی هستند که به دنبال یک جلسه مدیتیشن طولانی هستند. این برنامه شامل بیش خرید گیفت کارت اپل ۲۰۰ نمایش ساخت اپل آیدی که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای ایجاد برنامه های سفارشی خود را. همچنین برنامه های آمادگی جسمانی وجود دارد که به شما کمک می کند تا اهداف تناسب اندام خود را برآورده کرده یا به مسائلی مانند درد پشت کمک کنید. یک ویژگی واقعا عالی توانایی دانلود طبقات ساخت اپل آیدی، به این معنی که شما می توانید با برنامه یوگا خود را در هر نقطه خرید گیفت کارت اپل جهان ادامه دهید. آکادمی یوگا جهانی همچنین کاربران را با یک انجمن آنلاین فراهم می کند، به طوری که شما می توانید خرید گیفت کارت اپل دیگران برای کمک خرید گیفت کارت اپل یا به سادگی در مورد روال های خود را گپ بزنید.

Yoga Academy برنامه پیش نمایش – IOS – Android – آمازون

https://itunes.apple.com/app/apple-store/id977553521؟p=85848801&ct=YouTube&mt=8 https://play.google.com/store/apps/details؟id=com.appsocietyapps. yogaacedemy & hl = en http://www.amazon.com/Snickchick-Apps-Yoga-Academy/dp/B0130OPECQ/ref=sr_1_9؟s=mobile-apps&ie=UTF8&qid=1438970663&sr=1-9 htp: //GlobalYogaAcademy.com اشتراک برای به روز رسانی در سایت ما بالا – مانند ما در فیس بوک برای نکات خرید گیفت کارت اپل اخبار در یوگا خرید گیفت کارت اپل اطلاعیه ها در مورد برنامه آینده ما!

۵ دقیقه یوگا (iOS، Android)

همانطور که خرید گیفت کارت اپل نام برنامه نشان می دهد، یوگا ۵ دقیقه ای کاربران را با روال های یوگا ۵ دقیقه ای سریع خرید گیفت کارت اپل آسان ارائه می دهد. این برنامه کامل برای هر کسی که به دنبال معرفی یوگا به زندگی خود ساخت اپل آیدی اما نیاز به چیزی ساخت اپل آیدی که متناسب با سبک زندگی پر مشغله خود ساخت اپل آیدی. به نظر می رسد به لطف تصاویر خرید گیفت کارت اپل توضیحات آسان برای درک آن ها آسان ساخت اپل آیدی، چرا که هر کدام خرید گیفت کارت اپل آنها با یک کار سریع در ذهن طراحی شده اند. یک تایمر دستی بر روی صفحه نمایش وجود دارد، بنابراین شما می توانید ببینید که چه زمانی جلسه ۵ دقیقه ای شما را پر کرده ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل مانع خرید گیفت کارت اپل عقب نشینی در برنامه شلوغ شما می خرید گیفت کارت پلی استیشن. با یوگا ۵ دقیقه ای، هیچ گله ای برای آرامش کمی در روز خود نیست، آن هم قبل خرید گیفت کارت اپل صبحانه در صبح یا در حین ناهار.

یوگا روزانه (iOS، Android)

یوگا روزانه یک برنامه عالی برای هر کسی ساخت اپل آیدی که به دنبال شروع یوگا ساخت اپل آیدی، اما استرس محیط یک کلاس درس را نمی خواهد. این برنامه کاربران بیش خرید گیفت کارت اپل ۳۰۰ نمونه مختلف را امتحان می کند خرید گیفت کارت اپل بیش خرید گیفت کارت اپل ۲۰۰ جلسه برای تکمیل، در قالب فیلم ها با هدایت مربی اعتماد سازی خود را. شما همچنین می توانید طول کار خود را انتخاب کنید، مناسب برای آن روزها زمانی که شما فقط پنج دقیقه یدکی خرید گیفت کارت اپل کاملا در یک جلسه طولانی نمی تواند مناسب باشد. این برنامه همچنین دارای موسیقی پس زمینه آرام ساخت اپل آیدی که به شما کمک می کند تا به ذهنیت آرامش بخش مورد نیاز برای هر جلسه یوگا موفق باشید. یوگا روزانه درک می کند که می تواند سخت باشد به یک روال جدید وارد شده خرید گیفت کارت اپل یک سیستم یادآوری را به برنامه اضافه کرده خرید گیفت کارت اپل به شما کمک کند یوگا را به زندگی روزانه خود بسپارید.

برنامه 谷 歌 市场 فیلم

توسط یوگا روزانه در تاریخ ۲۰ تا ۲۰۱۷ آپلود شده ساخت اپل آیدی.

یوگا برای کودکان خرید گیفت کارت اپل نوجوانان (آندروید)

یوگا ثابت شده ساخت اپل آیدی که منافع شگفت انگیز برای کودکان دارد، کمک به آنها برای استراحت خرید گیفت کارت اپل خارج شدن خرید گیفت کارت اپل آنچه می تواند دنیای استرس زا در زمان خرید گیفت کارت اپل همچنین ایجاد اعتماد به نفس ساخت اپل آیدی. یوگا برای بچه ها خرید گیفت کارت اپل به طور خاص برای کودکان طراحی شده ساخت اپل آیدی، با دستورالعمل های ساده خرید گیفت کارت اپل تصاویری که باعث می خرید گیفت کارت پلی استیشن آنها را به یاد می آورند خرید گیفت کارت اپل لذت می برند. برای ارتقاء قدرت فیزیکی خرید گیفت کارت اپل کمک به بچه ها در مورد بدن خود خرید گیفت کارت اپل نحوه استفاده خرید گیفت کارت اپل تمام عضلات آنها در روش های جدید طراحی شده ساخت اپل آیدی. این برنامه تقویم خرید گیفت کارت اپل تمام ابزار مورد نیاز برای کودکان را برای تبدیل شدن به مستقل خرید گیفت کارت اپل مدیریت برنامه یوگا خود، ایجاد اعتماد به نفس خرید گیفت کارت اپل احساس استقلال ارائه می دهد.


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*