بهترین نرم افزار برای مشاهده فیلم ها آنلاین | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ�
پخش ویدئو

VLC (iOS، Android)

اگر چه تعدادی خرید گیفت کارت اپل فرمت های ویدیویی که می توانند بر روی دستگاه های iOS خرید گیفت کارت اپل اندروید پخش شوند، محدود ساخت اپل آیدی، VLC برنامه ای ساخت اپل آیدی که به کاربران اجازه می دهد تا تقریبا تمامی انواع ویدیوها را خرید گیفت کارت اپل دستگاه خود تماشا کند، مهم نیست که چه فرمت هایی وجود دارد. قابل اجرا برای کسانی که به دنبال همگام سازی محتوای ویدئوی خود را به دستگاه تلفن همراه خود را در راه آسان خرید گیفت کارت اپل قابل اعتماد. به عنوان مثال، iTunes معمولا به عنوان آهسته خرید گیفت کارت اپل ناخوشایند در نظر گرفته می شود در حالی که VLC به کاربران اجازه می دهد که ویدیوهای خود را خرید گیفت کارت اپل Dropbox، Over Wi-Fi یا Direct download همگام سازی کنند. در ارائه این روش انتقال ویدیوها بسیار راحت ساخت اپل آیدی، VLC یک جایگزین عالی برای استفاده خرید گیفت کارت اپل پخش کننده های پیش فرض ویدئو در دستگاه های تلفن همراه ساخت اپل آیدی. علاوه بر این، کنترل هایی که در پخش کننده ویدیو یافت می شوند، شامل تنظیمات پیشرفته مانند سرعت پخش، زیرنویس ها خرید گیفت کارت اپل صوتی چند آهنگ می باشند. با توجه به طیف وسیعی خرید گیفت کارت اپل توابع موجود در برنامه VLC، این یک ابزار عالی برای همگام سازی خرید گیفت کارت اپل تماشای ویدئو ساخت اپل آیدی.

XPlayer (آندروید)

گاهی اوقات فرمت یا کدگذاری ویدئو با VLC سازگار نیست. XPlayer تمامی فرمت های ویدیویی خرید گیفت کارت اپل کدک هایی را که می توانید تصور کنید، خرید گیفت کارت اپل جمله MKV، MP4، M4V، AVI، MOV، ۳GP، FLV، WMV، ۴K خرید گیفت کارت اپل غیره پخش کنید. همچنین برنامه شگفت آور سبک وزن ساخت اپل آیدی، نسخه فعلی طول می کشد کمتر خرید گیفت کارت اپل ۱۰ MB

ویدیو دلفین (آندروید)

Dolphin Video یک پخش کننده ویدیویی ساخت اپل آیدی که می تواند تقریبا هر فرمت ای که در دسترس ساخت اپل آیدی، خرید گیفت کارت اپل جمله فلش باشد. اگرچه چندین مرورگر نمیتوانند به صورت پیش فرض فلش را بازی کنند، برنامه یکی ساخت اپل آیدی که برای آن امکان پذیر ساخت اپل آیدی، به طوری که می توانید ویدیوهای آنلاین را مشاهده کنید خرید گیفت کارت اپل همچنین آنهایی که در دستگاه یافت می شوند. به عنوان مثال، کاربران می توانند ویدیوها، فیلم ها، نمایش ها خرید گیفت کارت اپل موسیقی را به سمت برنامه پخش کنند. علاوه بر این، کنترل در برنامه بسیار بصری ساخت اپل آیدی به طوری که مرور تنظیمات ساده مانند روشنایی، حجم خرید گیفت کارت اپل پیشرفت فیلم ساخت اپل آیدی. همانند VLC خرید گیفت کارت اپل XPlayer در این که برنامه می تواند تعداد زیادی خرید گیفت کارت اپل فایل های ویدئویی را بازی کند، آنچه که Dolphin Video را متفاوت می کند این ساخت اپل آیدی که آن را نیز برای فلش بازی می کند.

برنامه های به اشتراک گذاری ویدیو

YouTube (iOS، Android)

برای بزرگترین منبع محتوای تولید شده توسط کاربر، YouTube به طور مداوم در هر روز صدها هزار ویدیو را اضافه می کند. با فیلم هایی که در تقریبا هر دسته قابل تصور ساخت اپل آیدی، بهترین منبع برای فیلم های کوتاه خرید گیفت کارت اپل بلند ساخت اپل آیدی که موضوعاتی مانند آموزش، موسیقی خرید گیفت کارت اپل حتی فیلم ها را پوشش می دهد. اخیرا، فراتر خرید گیفت کارت اپل محتوای تولید شده توسط کاربر، برنامه شروع به شامل فیلم های رسمی خرید گیفت کارت اپل نشان می دهد که کاربران می توانند برای پرداخت هزینه هایی که بیننده ها بهترین کیفیت ویدیو را دریافت می کنند، آغاز شود. با توجه به وسعت فیلم ها در دسترس، برنامه به خوراک، توصیه ها خرید گیفت کارت اپل اشتراک ها تقسیم می شود، به طوری که ویدیو های مرتبط خرید گیفت کارت اپل مطبوع ارائه می شود. علاوه بر این، محتوای زنده را می توان توسط streamers تماشا کنید تا رویدادهای ورزشی، بازی ها خرید گیفت کارت اپل مصاحبه ها بتوانند در زمان واقعی تماشا کنند. یکی خرید گیفت کارت اپل بهترین ویژگی های یوتیوب این ساخت اپل آیدی که ویدیوهای خاصی را می توان به برنامه دانلود کرد خرید گیفت کارت اپل بعدا ذخیره کرد تا ویدیوها بتوانند حتی وقتی بدون اتصال به اینترنت در دسترس باشند تماشا کنید. به عنوان یک منبع بسیار توصیه شده خرید گیفت کارت اپل فیلم های ساخته شده توسط کاربر در دسترس آنلاین، یوتیوب برای افرادی که علاقه مند به تماشای فیلم های اینترنتی هستند، باید باشد.

YouTube Rewind: اکنون من را تماشا کنید ۲۰۱۵ | #YouTubeRewind

YouTube Rewind 2015. جشن فیلمها، افراد، موسیقی خرید گیفت کارت اپل حرکتهایی که ۲۰۱۵ را انجام دادند.

Dailymotion: ویدیوها در حال حاضر برای شما انتخاب شده اند (iOS، Android)

همانند یوتیوب، Dailymotion برنامه ای ساخت اپل آیدی که محتوا را در قالب فیلم ها به نمایشگر ارائه می کند. با ترکیبی خرید گیفت کارت اپل فیلم های تولید شده توسط کاربر خرید گیفت کارت اپل همچنین فیلم ها توسط مارک های مختلف. آنچه که برنامه دارد، توانایی ایجاد توصیه های بسیار شخصی ساخت اپل آیدی که دقیقا همان چیزی را که تماشاگران علاقه مندند، مناسب می دانند. هرچند که محتوای زیادی وجود دارد، فیلم های بیشتری که کاربر تماشا می کند، بهتر ساخت اپل آیدی که الگوریتم در درک آنچه بیننده علاقمند ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل می تواند پیشنهادات بهتر ارائه دهد. به عنوان یک برنامه بسیار مقایسهای با یوتیوب، گرفتن هر یک خرید گیفت کارت اپل این برنامهها برای به حداکثر رساندن فیلمهای آنلاین توصیه میشود.

Vine (iOS، Android)

یکی خرید گیفت کارت اپل ساده ترین برنامه های مربوط به فیلم های موبایل، وین ساخت اپل آیدی که اجازه می دهد تا فیلم های ۶ ثانیه ای که به آنها شلیک شده خرید گیفت کارت اپل آپلود می شوند، باشد. به عنوان نسخه ویدئویی توییتر توصیف شده ساخت اپل آیدی، فیلم های ۶ بعدی آسان ساخت اپل آیدی برای ایجاد خرید گیفت کارت اپل مشاهده. با فیلم هایی که گرفته شده اند، کاربران می توانند آن را توییتر آپلود کنند یا آن را به رول دوربین خود ذخیره کنند. آپلود کنندگان می توانند چندین پیشرفت مختلف مانند ایجاد حلقه ها، برش چند منظوره خرید گیفت کارت اپل پوشش شبکه انجام دهند. اگر چه بسیار طبیعی ساخت اپل آیدی، برنامه یکی ساخت اپل آیدی که به طور قابل توجهی رشد کرده ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل برای آپلود خرید گیفت کارت اپل تماشای فیلم ها بسیار محبوب ساخت اپل آیدی. به منظور سرگرمی، ارزش اطلاعاتی بسیار کمی وجود دارد که می تواند خرید گیفت کارت اپل ویدیوها به عنوان دسته بندی های خاص در YouTube خرید گیفت کارت اپل Vimeo باشد اما منبع عالی سرگرمی ساخت اپل آیدی.

Vimeo (iOS، Android)

یکی دیگر خرید گیفت کارت اپل جایگزین ها برای یوتیوب، Vimeo برنامه ای ساخت اپل آیدی که به کاربران اجازه می دهد که ویدیوها را با یکدیگر خرید گیفت کارت اپل سراسر جهان به اشتراک بگذارند. با قابلیت تماشای، کشف خرید گیفت کارت اپل آپلود فیلم ها به صورت برنامه مناسب، Vimeo ارائه می دهد بسیاری خرید گیفت کارت اپل ویژگی های تطبیقی ​​مانند توانایی جریان با کیفیت بالا، ذخیره فیلم ها برای تماشای بعد خرید گیفت کارت اپل دانلود فیلم ها برای مشاهده آفلاین. یکی خرید گیفت کارت اپل بهترین ویژگی های Vimeo این ساخت اپل آیدی که یک بخش کامل ساخت اپل آیدی که به بهترین محتوا اختصاص داده شده ساخت اپل آیدی که توسط کارکنان انتخاب شده ساخت اپل آیدی. در این بخش Picks Staff، بیننده ها بهترین ویدیوهای با کیفیت را در مقایسه با توصیه های تنها بر اساس آنچه که پیش خرید گیفت کارت اپل این دیده شده ساخت اپل آیدی، دریافت می کنند. برای کسانی که به دنبال یک منبع دیگر خرید گیفت کارت اپل محتوای تولید شده توسط کاربر هستند، Vimeo یک جایگزین ارزشمند ساخت اپل آیدی که مجموعه ای خرید گیفت کارت اپل توابع را فراهم می کند.

Vimeo – خانه برای بهترین سازندگان ویدیوی جهان

یک دقیقه خرید گیفت کارت اپل افتخار توسط تیم تولید Vimeo، توسط سازندگان با استعداد ترین در جهان ساخته شد – فیلم سازان Vimeo

برنامه های فیلم

Netflix (iOS، Android)

اگر چه این یک سرویس پرداخت می شود، Netflix برنامه ای ساخت اپل آیدی که ویدیوهای با کیفیت بالا را به هر وسیله ای که دارای اتصال به اینترنت خرید گیفت کارت اپل جمله iPhone می باشد، ارائه می دهد. در حالی که محتوا در برنامه را می توان با استفاده خرید گیفت کارت اپل سایت ها خرید گیفت کارت اپل خدمات مختلف پخش کرد، Netflix ویدیوهای با کیفیت بالا را برای به حداکثر رساندن تجربه مشاهده تضمین می کند. علاوه بر این، بسیاری خرید گیفت کارت اپل محتوا تنها به Netflix منحصر به فرد ساخت اپل آیدی، به طوری که اگر یک کاربر می خواهد تماشای نمایش های خاص مانند خانه کارت یا Narcos را تماشا کند، برنامه این ساخت اپل آیدی که می تواند آخرین قسمت ها را به عنوان آنها منتشر کند. علاوه بر این، کاربران می توانند با حداکثر ۵ کاربر دیگر حساب کاربری را به اشتراک بگذارند تا هزینه ها را در میان چندین نفر تقسیم کنند. اگر چه فقط محتوای خاص خرید گیفت کارت اپل طریق Netflix ارائه می شود، در مقایسه با تقریبا تمام فیلم ها خرید گیفت کارت اپل نشان می دهد، این برنامه تنها بهترین خرید گیفت کارت اپل مناسب ترین فیلم ها را در اختیار شما قرار می دهد زیرا همه آنها قبل خرید گیفت کارت اپل اینکه در دسترس قرار گیرند. با یک محاکمه رایگان ۱ ماهه برای کاربران جدید، برای آزمایش Netflix، یکی خرید گیفت کارت اپل بهترین برنامه ها برای تماشای فیلم های اینترنتی، بسیار خطرناک ساخت اپل آیدی.

Tubi TV – نمایش فیلم ها خرید گیفت کارت اپل تلویزیون (iOS، Android)

منبع دیگری برای آخرین نمایش ها خرید گیفت کارت اپل فیلم های تلویزیونی Tubi TV ساخت اپل آیدی که میلیون ها ویدیو را نیز خرید گیفت کارت اپل برنامه پخش می کند. همه چیزهایی که یک کاربر باید انجام دهد ایجاد یک حساب کاربری ساخت اپل آیدی که در آن نقطه تمام فیلم ها خرید گیفت کارت اپل نمایش های تلویزیونی در دسترس خواهد گیفت کارت اپل. خرید گیفت کارت اپل طریق این حساب رایگان، محتویات ذخیره شده را می توان در دستگاه های مختلف همگام سازی کرد، به طوری که اگر کاربر یک ویدئو را بر روی آی فون خود ذخیره کرده ساخت اپل آیدی، می تواند خرید گیفت کارت اپل طریق iPad خود با همان اعتبار ورودی دسترسی داشته باشد. با استفاده خرید گیفت کارت اپل بسیاری خرید گیفت کارت اپل مقادیر مختلف موجود خرید گیفت کارت اپل همچنین محتوای خارجی، تلویزیون Tubi در آنچه که ارائه می دهد تا آنچه را که علاقه بیننده دارد، بسیار جامع ساخت اپل آیدی. با توجه به گستره ای خرید گیفت کارت اپل فیلم هایی که در دسترس هستند، کاربران همچنین می توانند آنچه را که می خواهند به یک دسته صف به تماشا بپردازند اضافه کنند. به عنوان تماشاگران توانایی جستجو برای فیلم های خاص توسط بازیگران، ژانرها خرید گیفت کارت اپل یا عناوین، Tubi TV یکی خرید گیفت کارت اپل برنامه های جامع ترین برای تماشای فیلم ها آنلاین ساخت اپل آیدی.

با توجه به محبوبیت روزافزون فیلم های آنلاین، بسیاری خرید گیفت کارت اپل برنامه های تلفن همراه به ارائه خدمات خرید گیفت کارت اپل پخش تلویزیونی خرید گیفت کارت اپل تلویزیون تلفن همراه خود برمی خورند. خرید گیفت کارت اپل برنامه هایی که محتوای منحصر به فرد را به دیگران ارائه می کنند که میلیون ها ویدیو را برای تقریبا هر دسته در نظر می گیرند، این برنامه ها می توانند برای تماشای تقریبا هر فیلم یا نمایش در هنگام حرکت استفاده شوند.


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*