بهترین نرم افزار برای معلمان و معلمان | گیفت کارت
Notability (iOS)

به عنوان یکی خرید گیفت کارت اپل بهترین برنامه های یادداشت برداری، نوآوری در آنچه که آن را قادر می سازد بسیار جامع ساخت اپل آیدی. کاربران این برنامه می توانند یادداشت های تایپ شده یا دست نوشته را ایجاد کنند خرید گیفت کارت اپل سپس آنها را با هر کسی به اشتراک بگذارند یا آنها را به ابر همگام سازی کنند. با توجه به اینکه بسیاری خرید گیفت کارت اپل دانشآموزان گوشی های هوشمند در دسترس دارند، این ابزار ساخت اپل آیدی که می تواند مورد استفاده قرار گیرد تا سریعا یادداشت ها را به جای اینکه هر دانش آموز آن را بنویسد، استفاده کند. علاوه بر این، دیگر فایل ها را می توان به آن وارد کرد خرید گیفت کارت اپل سپس مانند اضافه کردن یادداشت های اضافی، ثبت نام اسناد خرید گیفت کارت اپل یا حاشیه نویسی ویرایش انجام شد. یکی خرید گیفت کارت اپل بهترین ویژگی های یادگیری این ساخت اپل آیدی که برای دانش آموزان، همچنین می توانید سخنرانی ها را ضبط کنید در حالی که کاربر توجه داشته باشد. هنگامی که آنها بر روی یک بخش خرید گیفت کارت اپل یادداشت ها که آنها را می گیرند کلیک کنید، آنها را به بخش ضبط صوتی می برد. با این کار، بسیار آسان ساخت اپل آیدی که به مقالات قبلی سخنرانی مراجعه کنید. خرید گیفت کارت اپل طریق تمام این ویژگی ها، Notability یک برنامه بسیار توصیه شده برای ساخت یادداشت خرید گیفت کارت اپل یادداشت برداری ساخت اپل آیدی.

Google Classroom (iOS / Android)

در یک دوره دیجیتال، Google Classroom یکی خرید گیفت کارت اپل بهترین برنامه ها برای تجربه متصل ساخت اپل آیدی. معلمان به سادگی نیاز به ایجاد کلاس های مجازی خود دارند خرید گیفت کارت اپل پس خرید گیفت کارت اپل آن دانش آموزان ملحق می شوند. هنگامی که در این کلاس درس، تمام منابع مانند اسناد، فایل ها خرید گیفت کارت اپل حتی فیلم ها در دسترس می شوند تا کلاس درس برای کسانی که ممکن ساخت اپل آیدی در کلاس فیزیکی حضور نداشته باشند، در دسترس باشند. برای بهبود ارتباط بین دانش آموزان خرید گیفت کارت اپل معلمان، Google Classroom برای چت خرید گیفت کارت اپل همچنین اعلان های مربوط به کل کلاس امکان پذیر ساخت اپل آیدی. به عنوان یک راه حل که فضای کلاس فیزیکی را به فضای دیجیتالی به ارمغان می آورد، این ابزار ساخت اپل آیدی که بسیار مناسب برای کسانی ساخت اپل آیدی که ممکن ساخت اپل آیدی هر روز در کلاس درس قرار نداشته باشند خرید گیفت کارت اپل یا مایل به اشتراک بیشتر مطالب خرید گیفت کارت اپل پیام ها باشند.

ClassDojo (iOS / آندروید)

به عنوان یک برنامه مدیریت ساده کلاس درس، دانش آموزان به صورت آواتار داده می شوند خرید گیفت کارت اپل می توانند برای نمایش رفتار خوب یا نقض رفتار بد در سیستم نقطه ای اهدا شوند. علاوه بر این، دانش آموزان نیز می توانند به صورت یکپارچه به گروه ها اختصاص داده شوند. یکی خرید گیفت کارت اپل بهترین جنبه های ClassDojo اینست که معلمان می توانند والدین را به گروه اضافه کنند خرید گیفت کارت اپل سپس در طول روز عکس ها خرید گیفت کارت اپل فیلم ها را به اشتراک بگذارند خرید گیفت کارت اپل همچنین پاداش خرید گیفت کارت اپل مجازات هایی که به دست آورده اند. خرید گیفت کارت اپل طریق این، والدین می توانند در فعالیت هایی که در کلاس درس اتفاق می افتد خرید گیفت کارت اپل نحوه انجام آنها فرزندانشان را به روز نگه دارند. ClassDojo به عنوان یکی خرید گیفت کارت اپل ابزارهای اجتماعی که می تواند برای برقراری ارتباط بهتر با دانش آموزان خرید گیفت کارت اپل معلمان مورد استفاده قرار گیرد، ابزار بسیار توصیه شده در هر کلاس ساخت اپل آیدی.

رفتن به مدارس گسترده با ClassDojo

نگاهی به داخل ادیسون Elementary، که در آن ۲۴ معلم، ۶۵۰ دانش آموز خرید گیفت کارت اپل بیش خرید گیفت کارت اپل ۱،۰۰۰ والدین خرید گیفت کارت اپل ClassDojo برای ایجاد جامعه مدرسه خود استفاده می کنند.

یادآوری: ارتباطات مدرسه (iOS / Android)

یکی خرید گیفت کارت اپل بزرگترین مسائل ارتباطی برای معلمان با دانش آموزان نیست، بلکه مربوط به والدین ساخت اپل آیدی. همانطور که تماس با معلمان اغلب تنها در زمان بازدید خرید گیفت کارت اپل برنامه ریزی چند بار در سال اتفاق می افتد، یادآوری یک ابزار چت ساخت اپل آیدی که این فرکانس را تا آنجا که اغلب به صورت آنلاین مورد نیاز ساخت اپل آیدی افزایش می دهد. در شرایطی که بتوانید با والدین به سرعت ارتباط برقرار کنید، وضعیت دانش آموزان می تواند روزانه داده خرید گیفت کارت پلی استیشن تا والدین بدانند که چگونه بچه های خود را انجام می دهند خرید گیفت کارت اپل در کجا می توانند بهبود پیدا کنند. فراتر خرید گیفت کارت اپل پیام ها، فرمت هایی مانند تصاویر خرید گیفت کارت اپل فایل ها می توانند به طور مستقیم به والدین نیز ارسال شوند. خرید گیفت کارت اپل طریق یادآوری، برقراری ارتباط برای هر دو والدین خرید گیفت کارت اپل معلمان آسان تر خرید گیفت کارت اپل کارآمد تر می خرید گیفت کارت پلی استیشن.

کوهوت! – بازی های آموزشی بازی (iOS / Android)

به عنوان یادگیری اغلب به عنوان یک فرایند خشک ساخت اپل آیدی که دانش آموزان را مشغول به کار می کند، به عنوان یک یادگیری، می توانند خرید گیفت کارت اپل Kahoot به عنوان یک ابزار برای یادگیری لذت ببرند. خرید گیفت کارت اپل طریق برنامه، معلمان می توانند سوالات را با چهار گزینه ایجاد کنید در حالی که دانش آموزان می توانند برای پاسخ به سوالات به بازی بپیوندند. دانش آموزی که پاسخ صحیح را سریعتر وارد می کند بیشترین امتیاز را به خود اختصاص می دهد. با استفاده خرید گیفت کارت اپل این سیستم رتبه بندی رقابتی، دانش آموزان تشویق می شوند تا در یادگیری خود برای پیروزی شرکت کنند خرید گیفت کارت اپل تهاجمی تر شوند. با توانایی سفارشی کردن بازی ها، دانش آموزان در معرض محتوای بسیار متضاد هستند به نحوی که در مقابل بازی هایی با سبک کوکی برش هستند که ممکن ساخت اپل آیدی به آنچه که در کلاس درس یاد می دهند، نباشد. خرید گیفت کارت اپل طریق این درس های بازی سبک، دانش آموزان قادر به فعالانه تر خرید گیفت کارت اپل یک فرایند تعاملی هستند که یکی خرید گیفت کارت اپل بهترین شیوه های آموزش را ایجاد می کند.

کاهوت! برای کسب خرید گیفت کارت اپل کار: آموزش خرید گیفت کارت اپل ارائه سخاوتمندانه خرید گیفت کارت اپل جذاب!

یادگیری کنجکاو در همه افراد، صرف نظر خرید گیفت کارت اپل سن یا حرفه آنهاست. این ویدیو نشان می دهد چگونه Kahoot! در تیم های شرکت های مختلف در تنظیمات کاری بازی می خرید گیفت کارت پلی استیشن. در Kahoot! شما می توانید بازی های تعاملی، سرگرم کننده خرید گیفت کارت اپل تعاملی یادگیری (مثلا آزمون های چند گزینه ای) را برای هر تنظیم ایجاد کنید. دیدار با Kahoot!

برای آموزگاران، برنامه های ذکر شده در این مقاله قادر به ارائه ابزارهایی هستند که می توانند به دانش آموزان خرید گیفت کارت اپل دیگران کمک کنند تا به نحو قابل توجهی جذاب تر خرید گیفت کارت اپل کارآمد تر یاد بگیرند. خرید گیفت کارت اپل برنامه هایی که تجربه متصل تر به دیگران را ایجاد می کنند که یک محیط جذاب را ایجاد می کنند، این ابزار ها باید برای بهبود فرآیند یادگیری مورد استفاده قرار گیرد. اگرچه بسیاری خرید گیفت کارت اپل مربیان ممکن ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل معرفی تکنولوژی در کلاس درس دور باشند چون به عنوان حواس پرتی محسوب می شوند، این ابزار می تواند محیط یادگیری سنتی را با توجه به افزایش دسترسی به گوشی های هوشمند، تکمیل کند.


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*