بهترین نرم افزار های iOS برای ایجاد محتوا و ویرایش ویدئو | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ�
iMovie به

طراحی خرید گیفت کارت اپل توسعه توسط اپل، iMovie به یکی خرید گیفت کارت اپل ویدئو برنامه های شناخته شده ترین ویرایش در دسترس برای دستگاه های iOS ساخت اپل آیدی. خرید گیفت کارت اپل لحظه ای که کاربر برنامه باز می شود، آن ساخت اپل آیدی که بسیار آسان برای انجام تعدادی خرید گیفت کارت اپل توابع مختلف ساخت اپل آیدی که دیگر برنامه های ویرایش فیلم به سادگی نمی تواند انجام دهد. به عنوان مثال افزودن اور صدای، آهنگ، تر خرید گیفت کارت اپل تمیز کردن کلیپ ها، کلیپ های تقسیم، خرید گیفت کارت اپل تنظیم مجدد توالی های مختلف تصویری همه ممکن ساخت اپل آیدی. خرید گیفت کارت اپل آنجا، آن تنها یک ماده خرید گیفت کارت اپل خلاق گرفتن خرید گیفت کارت اپل کار کردن آنچه را که کاربر می خواهد به انجام خرید گیفت کارت اپل زدن دکمه به اشتراک گذاری به اشتراک گذاشتن ویدئو به انواع سایت های رسانه های اجتماعی، ابر، خرید گیفت کارت اپل یا ذخیره به تلفن ساخت اپل آیدی. علاوه بر این، iMovie به را قادر می سازد برای انتقال بدون درز خرید گیفت کارت اپل فایل های فیلم خرید گیفت کارت اپل بین سایر محصولات دسکتاپ اپل به منظور ایجاد ویرایش یک ویدیو بین چند دستگاه آسان تر ساخت اپل آیدی. حتی برای کاربران که تازه به ویرایش ویدئو، برنامه فراهم می کند بسیاری خرید گیفت کارت اپل قالب های مختلف برای کمک به ایجاد فیلم به شیوه ای منطقی. یکی خرید گیفت کارت اپل ویژگی های این برنامه این ساخت اپل آیدی که بسیار مطلوب توانایی علامت گذاری کلیپ های ویدئویی به عنوان مورد علاقه به منظور دوباره بعد به عنوان جنبه فیلمبرداری خرید گیفت کارت اپل ایجاد ویدیو اغلب نیاز به گرفتن عکس های متعدد خرید گیفت کارت اپل همان صحنه، حذف نیاز به صحنه های نسخه های مختلف یکسان ساخت اپل آیدی صحنه را انتخاب کنید کلیپ راست. با تمام این ویژگی ها، iMovie به یکی خرید گیفت کارت اپل بالاترین ویدئو توصیه می شود نرم افزار ویرایش موجود در فروشگاه App ساخت اپل آیدی.

اوج استودیو

به عنوان یکی خرید گیفت کارت اپل برنامه های پیشرفته ترین ویرایش ویدئو ساخت اپل آیدی که برای iOS در دسترس ساخت اپل آیدی، اوج استودیو ارائه می دهد هر دو نسخه رایگان با ویژگی های اساسی خرید گیفت کارت اپل یک نسخه پرداخت شده برای توابع پیشرفته تر ساخت اپل آیدی. ویژگی های عمومی مانند اضافه کردن اور صدا، موسیقی، در داخل خرید گیفت کارت اپل خارج امتیاز، پیرایش کلیپ ها، خرید گیفت کارت اپل کلیپ های تقسیم همه ممکن ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل حتی اجازه می دهد تا کاربر را به انتقال ویدئو به یک برنامه دسکتاپ اختصاص داده شده به پایان ویرایش پروژه شبیه به iMovie به. با یک مجموعه کامل خرید گیفت کارت اپل ابزارهای ساخت اپل آیدی که به کاربر در دسترس هستند، اوج استودیو یک برنامه ساخت اپل آیدی که می کند به طور معمول برنامه های ویرایش فیلم سنتی شبیه ساخت اپل آیدی، اما بیشتر نماینده سردبیران دسکتاپ قدرتمند ساخت اپل آیدی که ارائه انتخاب زیادی خرید گیفت کارت اپل توابع برای ساخت محتوا کامل ساخت اپل آیدی. نسخه حرفه ای خرید گیفت کارت اپل اوج استودیو ساخت اپل آیدی که در ۱۷٫۹۹ $ USD قیمت ساخت اپل آیدی دیگر ویژگی های پیشرفته در نسخه رایگان یافت نشد. خرید گیفت کارت اپل آن پس با گران به ابزارهای دیگر که در دسترس هستند، این ویژگی ها عبارتند خرید گیفت کارت اپل توانایی پشتیبانی خرید گیفت کارت اپل نرخ فریم های مختلف، فایل های ویدئویی ۴K، صادرات این ویدئو به دیگر سیستم عامل ابر خرید گیفت کارت اپل پیرایش پیشرفته برای فریم به فریم ویرایش.

اوج استودیو برای اپل نقد خرید گیفت کارت اپل بررسی برنامه

استودیو اوج ما برای بررسی برنامه اپل به شما می دهد بینش به ویژگی ها، رابط، خرید گیفت کارت اپل قابلیت استفاده خرید گیفت کارت اپل این برنامه ویرایش ویدیو. این برای iPad خرید گیفت کارت اپل آی فون در فروشگاه آیتونز در دسترس ساخت اپل آیدی. این برنامه به شما امکان ویرایش، تر خرید گیفت کارت اپل تمیز، صادرات، خرید گیفت کارت اپل به اشتراک گذاری فیلم ها.

نرم افزار سینمایی

در طرف دیگر خرید گیفت کارت اپل فیلم ویرایش، آن ساخت اپل آیدی که به همان اندازه مهم به تصرف محتوای با کیفیت بالا ساخت اپل آیدی که قادر به ایجاد فرایند ویرایش بسیار ساده تر. در حالی که دوربین سهام همچنان به بهبود، آن را در تابع فاقد زمانی که به برنامه های دیگر که به سمت ساخت فیلم حرفه ای اختصاص داده شده مقایسه شده ساخت اپل آیدی. پس خرید گیفت کارت اپل باز کردن نرم افزار سینمایی، دوربین با قرار گرفتن در معرض فعال خرید گیفت کارت اپل تمرکز دکمه ساخت اپل آیدی که می تواند در اطراف صفحه نمایش با متر صوتی، وضعیت باتری خرید گیفت کارت اپل ظرفیت حافظه باقیمانده نقل مکان کرد. این اطلاعات زمانی که فیلمبرداری فیلم طولانی به عنوان دوربین را می توان تخلیه خرید گیفت کارت اپل وضعیت حافظه بسیار قابل اجرا ساخت اپل آیدی، اما فاقد در دیگر برنامه های دوربین مناسب ساخت اپل آیدی. انحراف خرید گیفت کارت اپل توابع اساسی خرید گیفت کارت اپل شاخص ها، نرم افزار سینمایی مظهر دیگر ویژگی های پیشرفته مانند کنترل صدا، حاکمیت راهنمای سوم برای ترکیب موثر خرید گیفت کارت اپل تثبیت کننده. علاوه بر این، این قطعنامه خرید گیفت کارت اپل ویدئو را می توان به عنوان نرخ فریم خرید گیفت کارت اپل کنترل صوتی برای افزایش کیفیت تغییر کرده ساخت اپل آیدی. با تمام این ابزار در نرم افزار سینمایی، آن را یکی خرید گیفت کارت اپل بهترین ابزار های موجود برای فیلم برداری با کیفیت بالا ساخت اپل آیدی که فرایند ویرایش بسیار ساده تر خرید گیفت کارت اپل با دوربین سهام ساخت اپل آیدی.

Magisto ویدئو ویرایشگر خرید گیفت کارت اپل فیلم ساز

برای ترکیب اشکال مختلف رسانه ها با هم در یک راه بصری، Magisto ویدئو ویرایشگر خرید گیفت کارت اپل فیلم ساز اجازه می دهد تا کاربران آن استفاده خرید گیفت کارت اپل هر دو تصاویر خرید گیفت کارت اپل فیلم ها به شکل یک فیلم جدید ساخت اپل آیدی. هنگامی که تمام فیلم ها خرید گیفت کارت اپل تصاویر انتخاب شده اند، برنامه را قادر می سازد برای انتخاب سبک که در آن برای ایجاد ویدیو، خرید گیفت کارت اپل "عشق" به "اخبار" خرید گیفت کارت اپل بسیاری دیگر. این باعث می شود آن را مناسب برای کسانی که این ایده را خرید گیفت کارت اپل آنها چه می خواهند ویدئویی خود را به نگاه خرید گیفت کارت اپل احساس بدون مشخصات دقیق که چگونه به آن را به طوری. هنگامی که این انتخاب شده اند، تنها چیزی که باقی مانده ساخت اپل آیدی به pickingthe موسیقی متن فیلم. پس خرید گیفت کارت اپل انتخاب موسیقی به همراه ویدیو، برنامه به طور خودکار بهترین توالی خرید گیفت کارت اپل انیمیشن ساخت اپل آیدی که می تواند به منظور ایجاد کامل ویدئویی استفاده شود تعیین می کند. بعد خرید گیفت کارت اپل چند دقیقه، Magisto ویدئو ویرایشگر خرید گیفت کارت اپل فیلم ساز به طور خودکار یک ویدئو با کیفیت بالا ساخت اپل آیدی که غیر قابل تشخیص خرید گیفت کارت اپل یک ویرایشگر ویدئو حرفه ای فراهم می کند. اگر چه این برنامه ساخت اپل آیدی به این معنا که کاربران توانایی سفارشی کردن این ویدئو را محدود کرده اند محدود، آن را به کسانی که تازه به فضای ویرایش ویدئو بدون دانش فنی برای ایجاد یک فیلم خرید گیفت کارت اپل ابتدا بسیار قابل استفاده ساخت اپل آیدی.

Magisto ویدئو ویرایشگر خرید گیفت کارت اپل ساز [۲۰۱۶]

Magisto راه سرگرم کننده خرید گیفت کارت اپل آسان برای به اشتراک گذاشتن خاطرات ویدئو های خود را با دوستان خود ساخت اپل آیدی. فقط ساقه خرید گیفت کارت اپل آپلود فیلم های خود را خرید گیفت کارت اپل Magisto به طور خودکار آنها را تبدیل به فیلم به زیبایی ویرایش، کامل با موسیقی خرید گیفت کارت اپل جلوه های، در دقیقه.

به جای آن خرید گیفت کارت اپل ویراستاران فیلم پلاریزه که در فروشگاه App مانند آنهایی که پایه که پیشنهاد می پیرایش خرید گیفت کارت اپل برداشت به دیگران که به طور کامل به صورت خودکار روند خرید گیفت کارت اپل تولید یک ویدیو بر اساس یک قالب هستند، ابزار ذکر شده در این مقاله بسیار قدرتمند برای دادن کاربران کنترل کامل ساخت اپل آیدی. به عنوان جایگزینی برای ویرایش ویدئو مبتنی بر دسکتاپ، این برنامه ها می توانید مقدار زیادی خرید گیفت کارت اپل ارزش برای همه ایجاد خرید گیفت کارت اپل ویرایش نیازهای محتوا خرید گیفت کارت اپل کسانی که ممکن ساخت اپل آیدی حرفه ای در فضا با سال ها تجربه به دیگران که ممکن ساخت اپل آیدی ایجاد یک ویدیو برای اولین ارائه زمان ساخت اپل آیدی.


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*