ترجمه برنامه های خود را | گیفت کارت



تعدادی خرید گیفت کارت اپل برنامه های شگفت انگیز موجود برای تبدیل هر دو سخنرانی خرید گیفت کارت اپل متن راحت تر خرید گیفت کارت اپل همیشه وجود دارد. در زیر پنج برنامه برای کمک به راه خود را در سراسر جهان ترجمه کنید:

مترجم iTranslate

iTranslate ارائه می دهد توانایی ترجمه بیش خرید گیفت کارت اپل صد زبان هر دو متن خرید گیفت کارت اپل سخنرانی. حتی میتوانید زبانهایی را که خرید گیفت کارت اپل خانه خارج میشوند دانلود کنید، مناسب برای کشورهایی ساخت اپل آیدی که نمیتوانید خرید گیفت کارت اپل برنامه داده تلفن خود استفاده کنید یا بدانید که خرید گیفت کارت اپل مسیر ضرب خرید گیفت کارت اپل شتم خارج شوید.

iTranslate Pro برای آندروید

iTranslate مترجم پیشرو خرید گیفت کارت اپل برنامه فرهنگ لغت ساخت اپل آیدی. به راحتی متن را ترجمه خرید گیفت کارت اپل یا شروع به مکالمات صوتی به صدا در بیش خرید گیفت کارت اپل ۱۰۰ زبان. حالت آفلاین جدید ما به شما امکان می دهد خرید گیفت کارت اپل برنامه ما استفاده کنید خرید گیفت کارت اپل بدون نیاز به پرداخت هزینه های رومینگ گران، به خارج خرید گیفت کارت اپل کشور ترجمه کنید. ویژگی ها * دریافت رایگان ترجمه برای متن در بیش خرید گیفت کارت اپل ۱۰۰ زبان.

ترجمه دوربین این ساخت اپل آیدی که iTranslate واقعا فوق العاده ساخت اپل آیدی، خرید گیفت کارت اپل آن را آسان تر خرید گیفت کارت اپل همیشه به ترجمه نشانه ها خرید گیفت کارت اپل منوها در حالی که دور، به سادگی نقطه تلفن خود را در متن خرید گیفت کارت اپل گوشی شما کار سخت برای شما، تشخیص زبان خرید گیفت کارت اپل ارائه شما با متن در حمایت اصلی خود اما در زبان خود شما. همچنین برخی خرید گیفت کارت اپل ویژگی های خوب مانند توانایی صدای ترجمه خود را انتخاب کنید، مناسب برای مکالمات ساخت اپل آیدی.

مترجم iTranslate (رایگان + ، فروشگاه برنامه) →


مترجم خرید گیفت کارت اپل فرهنگ لغت iTranslate (رایگان + ، Google Play) →

ترجمه Google

گوگل ترجمه شاید معروف ترین ابزار ترجمه با تشکر خرید گیفت کارت اپل بانک بزرگ دانش زبان خرید گیفت کارت اپل به عنوان یک نتیجه آن توانایی تقریبا هر زبان را در هر شرایطی ترجمه می کند. این که آیا شما به دنبال گفتگو در دو زبان هستید، یک منو را ترجمه کرده یا چند عبارتی را یاد بگیرید، Google Translate را پوشش داده اید. این برنامه بسیار آسان برای استفاده با صفحه اصلی شما را با دکمه های روشن ساخت اپل آیدی که به شما اجازه می دهد تا به سرعت بین حالت ها را تغییر دهید. شما می توانید زبان را دانلود کنید، به این معنی که شما می توانید مترجم مورد علاقه خود را در هر کجا که در جهان ساخت اپل آیدی استفاده کنید.

ترجمه گوگل (فروشگاه App) →


Google Translate (رایگان، Google Play) →

صحبت خرید گیفت کارت اپل ترجمه

سخن گفتن خرید گیفت کارت اپل ترجمه به شما امکان می دهد تا بیش خرید گیفت کارت اپل صد زبان را در جیب خود حمل کنید، با ترجمه فوری حتی زمانی که آفلاین هستید. ترجمه صوتی در زمان واقعی همراه با توانایی انتخاب خرید گیفت کارت اپل صدای مرد خرید گیفت کارت اپل زن خرید گیفت کارت اپل حتی کنترل سرعت صدای شما اجازه می دهد یک مکالمه کامل را در دو زبان نگه دارید. این برنامه همچنین دارای ویژگیهای متن ساخت اپل آیدی که به معنای آن ساخت اپل آیدی که همه مواردی که باید انجام دهید این ساخت اپل آیدی که گوشی خرید گیفت کارت اپل متن خود را بنویسید خرید گیفت کارت اپل آن را تماشا کنید، زیرا جادویی به زبان شما میفهمید. با استفاده خرید گیفت کارت اپل ویجت Speak & Translate مانع خرید گیفت کارت اپل لغو زبان تنها چند کلیک دور ساخت اپل آیدی.

صحبت خرید گیفت کارت اپل ترجمه – مترجم (رایگان + ، فروشگاه برنامه) →

Reverso ترجمه خرید گیفت کارت اپل یادگیری

Reverso Translate and Learn بیش خرید گیفت کارت اپل تنها ابزار ترجمه استاندارد شما ساخت اپل آیدی که به شما کمک می کند که زبان های جدیدی را یاد بگیرند تا با تمرین کمی شما حتی در هنگام تعطیلات به یک مترجم نباشید.

تبلیغات انگلیسی

آپلود شده توسط Reverso.net در تاریخ ۲۰۱۸-۰۳-۰۱

Reverso همراه با تمامی ابزارهای ترجمه استاندارد برای متن خرید گیفت کارت اپل گفتار ساخت اپل آیدی، اما همچنین ابزارهایی را برای کمک به یادگیری زبانها خرید گیفت کارت اپل جمله مرتبا خرید گیفت کارت اپل آزمونها برای تست خود استفاده می کند. یک ویژگی واقعا عالی این ساخت اپل آیدی که توانایی ایجاد کلمات خرید گیفت کارت اپل عبارات صرفه جویی در لغت نامه خود را که شما می خواهید یاد بگیرید یا بدانید که خرید گیفت کارت اپل مقدار زیادی استفاده می کنید خرید گیفت کارت اپل آن را فوق العاده آسان به سرعت ترجمه خرید گیفت کارت اپل یادگیری به عنوان شما بروید.

Reverso ترجمه خرید گیفت کارت اپل یادگیری (رایگان + ، فروشگاه App) →


دیکشنری ترجمه Reverso (رایگان + ، Google Play) →

ترجمه من – مترجم زنده

با ترجمه من می توانید با اعتماد به نفس با توجه به توانایی برنامه برای ترجمه متن، گفتار خرید گیفت کارت اپل حتی گفتگو در بیش خرید گیفت کارت اپل چهل زبان، سفر کنید. با توجه به پیچیدگی های ساده خرید گیفت کارت اپل کاربردی برنامه خرید گیفت کارت اپل کنترل های بصری، می توانید به آسانی خرید گیفت کارت اپل به سرعت بین زبان ها خرید گیفت کارت اپل حالت های مختلف تغییر دهید، برای آن زمان هایی که در عجله هستید تا معنی گفتگو را بدست آورید. حتی زمانی که مطمئن نیستید خرید گیفت کارت اپل زبان ارائه شده به زبان شما، تشخیص خودکار زبان برای آن زمان وجود دارد.


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*