ترکیب موسیقی با Groovebox | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ�Groovebox به نوازندگان خود اجازه می دهد تا سه نوع مختلف صدا را در اختیار داشته باشند: Drumbox، Retrobass خرید گیفت کارت اپل Poly-8، خرید گیفت کارت اپل در این دسته بندی ها، قطعات مختلف موسیقی هستند. هر کدام دارای صدای منحصر به فرد خود هستند که به شما امکان می دهد تا موسیقی را با شیوه های مختلف دستکاری کنید، اما با هم می توانید آنها را برای ایجاد آهنگ ترکیب کنید. به عنوان مثال Drumbox به شما اجازه می دهد تا خرید گیفت کارت اپل هشت ضربه، Retrobass خرید گیفت کارت اپل ۲۰ خط باس خرید گیفت کارت اپل ۱۹ آهنگ در Poly-8 استفاده کنید. با استفاده خرید گیفت کارت اپل محاکمه خرید گیفت کارت اپل خطا، می توانید هر آهنگ پیش ساخته شده را به آهنگ خود اضافه کنید خرید گیفت کارت اپل سپس آن را با تغییر دادن جنبه هایی مانند اعوجاج، زمین خرید گیفت کارت اپل تاخیر ویرایش کنید. دیگر مواردی که شما می توانید به ترانه به طور کلی دستکاری کنید عبارتند خرید گیفت کارت اپل: سرعت، کلید خرید گیفت کارت اپل ریتم.

YouTube

بدون شرح

صداهای خرید گیفت کارت اپل ویژگی های بیشتری در نسخه پرداخت شده خرید گیفت کارت اپل برنامه وجود دارد، با بارگیری خرید گیفت کارت اپل ۰٫۹۹ پوند به ۴٫۹۹ پوند؛ اینها فقط برای کسانی که به دنبال چیزهای کمی جدی تر هستند، مربوط می شوند. هنگامی که شما خرید گیفت کارت اپل صداهای شما لذت می برید، Groovebox شما فایل های ذخیره را به شما ارائه می دهد تا بتوانید آنرا بعدا بازگردانید یا دوباره آن را در جای دیگری ارسال کنید. در انتخاب این کار می توانید آن را به عنوان یک فایل AAC یا WAV ذخیره کنید خرید گیفت کارت اپل آن را به اندازه ای که می خواهید آن را ذخیره کنید خرید گیفت کارت اپل سپس آن را به iCloud Drive یا خرید گیفت کارت اپل طریق پیام، ایمیل یا AirDrop ارسال کنید.

Groovebox مناسب کسانی ساخت اپل آیدی که می خواهند با تلفن های موبایل سرگرم کننده خرید گیفت کارت اپل سرگرم کننده باشند، اما هیچ چیز دیگر نیست. انتخاب موسیقی ارائه شده خوب ساخت اپل آیدی اگر شما خرید گیفت کارت اپل آن استفاده کنید به عنوان راهی برای دیدن اینکه چگونه می توانید آنها را با هم ترکیب کنید، اما هر چیزی دقیق تر خرید گیفت کارت اپل ثابت می شود انتخاب کم عمق ساخت اپل آیدی – این به سختی می تواند یک انتقاد خرید گیفت کارت اپل یک برنامه رایگان، گرچه. با این حال، چه چیزی در مورد Groovebox ناامید کننده ساخت اپل آیدی، چگونگی استفاده خرید گیفت کارت اپل دستگیره ها چقدر سخت خرید گیفت کارت اپل دشوار ساخت اپل آیدی. نیمی خرید گیفت کارت اپل لذت بازی کردن با یک قطعه موسیقی، تست اینکه چه اتفاقی می افتد وقتی که اعوجاج را خاموش می کنید، زمین را افزایش دهید یا آهنگ تکان بیشتری بگیرید، اما در Groovebox این مزاحم تر خرید گیفت کارت اپل لذت بخش ساخت اپل آیدی. لمس به اندازه کافی پاسخگو نیست گاهی اوقات کار می کند اما دیگران آن را به یک صفحه نمایش متفاوت ساخت اپل آیدی. مشکل ممکن ساخت اپل آیدی در هر "دستگیره" در یک درصد نشان داده شود خرید گیفت کارت اپل نه خرید گیفت کارت اپل ۱ تا ۱۰، بنابراین حاشیه خطا کوچک ساخت اپل آیدی. هرچند که مسئله، این تجربه را خراب می کند.

فقط برای قرار دادن چند آهنگ با هم، Groovebox می تواند بسیار سرگرم کننده باشد.

فقط برای قرار دادن چند آهنگ با هم، Groovebox می تواند بسیار سرگرم کننده باشد. حتی اگر الکترونیک نوع موسیقی شما نیست، جالب ساخت اپل آیدی که ببینید که چقدر در ساخت یک آهنگ دخیل ساخت اپل آیدی، حتی در این سطح پایین. توانایی صادرات یک ویژگی عالی ساخت اپل آیدی – هرچند که هر چیزی که ارزش نشان دادن را در اینجا ایجاد کند، تردیدآور ساخت اپل آیدی. شاید اگر Groovebox به راحتی حرکت کند خرید گیفت کارت اپل خرید گیفت کارت اپل آن استفاده کند، می تواند یک ابزار مفید برای نوازندگان مبتدی باشد. در عوض، این یک مانع خرید گیفت کارت اپل کمک ساخت اپل آیدی.


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*