تنظیمات حامل و نحوه به روزرسانی آنها چیست؟ | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ�
تنظیمات حامل در آیفون من چیست؟

بر اساس اپل، "تنظیمات سرویس گیرنده تنظیمات فایل های کوچک ساخت اپل آیدی که می تواند به روز رسانی خرید گیفت کارت اپل اپل خرید گیفت کارت اپل حامل خود را به تنظیمات مرتبط با حامل مانند شبکه، تماس، داده های تلفن همراه، پیام، کانون شخصی خرید گیفت کارت اپل تنظیمات پست صوتی". بنابراین اساسا تنظیمات حامل با چگونگی اتصال آی فون خود به شبکه های مربوطه مقابله کنید. این می تواند شامل چگونگی اتصال تلفن شما به ۴G، برقراری تماس خرید گیفت کارت اپل یا دریافت پیام های صوتی خرید گیفت کارت اپل طریق حامل تلفن شما خرید گیفت کارت اپل یا حتی نحوه اتصال به شبکه های Wi-Fi مختلف باشد.

آیا باید تنظیمات حامل بر روی آیفون خود را به روز کنم؟

اگر تصمیمی نگیرید تنظیمات حامل آی فون خود را بهروز کنید، هیچ تفاوتی متوجه نخواهید شد. بعضی اوقات یک بروزرسانی می تواند اشکالات خاصی را حل کند، اما اغلب اوقات آن فقط عملکرد را بهبود می بخشد. اگر تازه ترین بروز رسانی را نداشته باشید، با این حال، چیزها باقی خواهد ماند. اگر چیزی وجود دارد، بدتر خرید گیفت کارت اپل نادیده گرفتن به روز رسانی این ساخت اپل آیدی که پنجره به طور مرتب بالا می آید خرید گیفت کارت اپل خرید گیفت کارت اپل شما می خواهد که اگر می خواهید با آن روبرو شوید، که می تواند ناامید کننده باشد.

با این حال، به روز رسانی تنظیمات حامل آی فون خود را می توانید خرید گیفت کارت اپل مزایای آن، خرید گیفت کارت اپل جمله قابلیت افزایش، کیفیت تماس بهتر خرید گیفت کارت اپل سرعت بیشتر داده ها داشته باشید. به طور خاص، اگر تنظیمات حامل را در مدت زمان طولانی به روز نکرده اید، ممکن ساخت اپل آیدی واقعا تفاوت زیادی را متوجه شوید. اگر وقت خود را برای انجام این کار دارید، توصیه می شود هر بار که بتوانید مزایای احتمالی را به دست آورید، به روزرسانی کنید.

چگونه تنظیمات حامل را بر روی آیفون من به روز کنم؟

ما همه قبلا آنجا بوده ایم: پنجره ای باز می شود که خرید گیفت کارت اپل شما می خواهد چیز جدیدی را به روز کند، اما بدون آنکه فکر کنید، به آن ضربه بزنید. یک سال بعد خرید گیفت کارت اپل متوجه شدید که در iOS 9 هستید، زمانی که همه چیز در ۱۰ قرار دارد. اگر یکی خرید گیفت کارت اپل آن افرادی هستید که همیشه بدون توجه به چه چیزی به روز می شوند، زمانی که پنجره ظاهر می شود خرید گیفت کارت اپل شما میخواهد که آیفون خود را به روز کنید تنظیمات حامل، به سادگی بر روی ضربه بزنید. با این حال، اگر شما در حال نابودی هستید، خوشبختانه یک راه آسان برای بررسی وجود دارد که آیا یک بروزرسانی در دسترس وجود دارد.

  1. خرید گیفت کارت اپل صفحه اصلی، به تنظیمات بروید.
  2. شیر کلیه
  3. روی «درباره» ضربه بزنید.
  4. اگر یک بروزرسانی تنظیمات حامل وجود داشته باشد، یک پنجره به شما اطلاع خواهد داد. بروز رسانی را ضربه بزنید.

بر خلاف بهروزرسانی در iOS، شما میتوانید به محض اینکه بهروزرسانی را ضربه بزنید، خرید گیفت کارت اپل آی فون خود استفاده کنید. این کار هیچ وقت را انجام نخواهد داد، اما امیدوارم عملکرد Carrier iPhone شما را ارتقا دهد.


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*