خاطرات عزیز … بهترین مجلات در دسترس | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ�در اینجا ۵ نفر برای تجربه مجله خود را بسیار ساده تر:

Everday دوم (iOS، Android)

برای کسانی که به دنبال روش کمی متفاوت به مجله در تلفن خود، این نرم افزار کامل ساخت اپل آیدی. اجازه دهید شما برای ضبط یک ثانیه خرید گیفت کارت اپل هر روز که می توانید در قالب تقویم مشاهده کنید خرید گیفت کارت اپل بعد خرید گیفت کارت اپل آن یک ویدیو را ترکیب کنید. این می تواند ایده آل برای ضبط خاطرات تعطیلات خود را برای یک سال به عنوان برنامه به شما اجازه می دهد تا جدول زمانی متعدد ایجاد کنید. شما حتی می توانید خرید گیفت کارت اپل برنامه برای ردیابی شانس ها در قالب کاهش وزن یا رشد کودک استفاده کنید. این برنامه بسیار آسان برای استفاده ساخت اپل آیدی، با صفحه اصلی بودن تقویم زمانی پیشفرض پیش فرض شما. خرید گیفت کارت اپل این صفحه می توانید ویدیوها را در زمان بندی فعلی خود مشاهده کنید یا کلیپ های امروز را اضافه کنید.

۱ دوم هر روز – سن ۳۱

برنامه iOS در حال حاضر در دسترس ساخت اپل آیدی! (آندروید تقریبا انجام شده ساخت اپل آیدی!) ۱SecondEverday.com در ۳۰ روز من تولد من شروع به ضبط ۱ ثانیه هر روز برای بقیه زندگی من، بنابراین من هرگز هرگز روز را فراموش کرده ام. این دومین سال من ساخت اپل آیدی سن ۳۱٫

یک لمس خوب اگر یکی خرید گیفت کارت اپل آخرین آیفون ها را داشته باشید، توانایی استفاده خرید گیفت کارت اپل عکس های زنده به جای کلیپ های ویدیویی واقعی ساخت اپل آیدی.

Momento (iOS)

Momento یک برنامه روزنامه نگاری بسیار استاندارد ساخت اپل آیدی که به شما اجازه می دهد روزانه پست های متن ایجاد کنید خرید گیفت کارت اپل عکس ها خرید گیفت کارت اپل فیلم ها را به همراه ورود خود اضافه کنید. هرچند که در مورد این برنامه بسیار خوب ساخت اپل آیدی که با تمام حساب های رسانه های اجتماعی شما همگام سازی می شود خرید گیفت کارت اپل همچنین پست های شما را خرید گیفت کارت اپل هر روز به اشتراک می گذارد. این باعث می شود که یک برنامه عالی برای پشت سر گذاشتن خرید گیفت کارت اپل بازتاب درستی خرید گیفت کارت اپل آنچه که در آن روز انجام دادید، به جای دیدن یک پست کوتاه که ثبت کرده اید را دریافت کنید. عمل روزنامه نگاری نیز بسیار ساده خرید گیفت کارت اپل ساده ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل شما می توانید مکان ها، افراد، رویدادها، عکس ها خرید گیفت کارت اپل نوشته های سفارشی را برچسب گذاری کنید. یک دفترچه یادداشت چندرسانه ای واقعی که هیچ عدد برچسب های لیزا فرانک را نمی توان برداشت.

روز اول (iOS)

روز اول برنامه قدرتمند روزنامه نگاری ساخت اپل آیدی که بر روی آن اطمینان حاصل می کند که کاربران می توانند سریعا پست هایی را که می توانند بعدا بازگردانده شوند ویرایش کنند خرید گیفت کارت اپل جزئیات بیشتری را به آنها اضافه کنند.

بر خلاف تعداد زیادی خرید گیفت کارت اپل برنامه های مشابه، هیچ محدودیتی برای تعداد عکس هایی که می توانید به هر پست اضافه کنید یا حتی در برنامه ذخیره کنید محدودیتی ندارد. یکی دیگر خرید گیفت کارت اپل ویژگی های خوب این ساخت اپل آیدی که برنامه موقعیت مکانی دقیق شما را هنگام ارسال یک پست خرید گیفت کارت اپل نیز زمان خرید گیفت کارت اپل هوا ثبت می کند، این به شما اجازه می دهد که پست های خود را مشاهده کنید نه فقط خرید گیفت کارت اپل تاریخ، بلکه مکان.

همچنین لازم به ذکر ساخت اپل آیدی که نسخه مکبوک این برنامه نیز وجود دارد، خرید گیفت کارت اپل دسترسی آسانتر خرید گیفت کارت اپل مجدد مجله شما را در همه دستگاههای شما آسانتر میکند.

سفر (آندروید)

سفر یک برنامه ساخت اپل آیدی که به شما اجازه می دهد پیگیری زندگی خود را همه در یک برنامه ساده ساخت اپل آیدی. شما می توانید به راحتی بر روی گوشی خود خرید گیفت کارت اپل نوشته های مجله ایجاد کنید، تصاویر، کلیپ های ویدئویی خرید گیفت کارت اپل حتی همگام سازی با تناسب اندام خود را برای ورود به ورزش خود را ایجاد کنید. طرح بندی برنامه باعث می شود لذت بردن خرید گیفت کارت اپل ورودی های قبلی شما خرید گیفت کارت اپل حتی اجازه می دهد تا شما را به دیدن نوشته های خود را در نمای نقشه، به طوری که شما می توانید تمام نوشته های خود را خرید گیفت کارت اپل محل خاص به راحتی، مناسب برای نگاه کردن به خاطرات تعطیلات!

مسافرت – خاطرات، مجله برنامه (فروشگاه Google Play)

سفر یک برنامه مجله متقابل ساخت اپل آیدی که در Android، iOS، Mac App Store، Windows Store خرید گیفت کارت اپل وب سایت آنلاین موجود ساخت اپل آیدی. https: / 2appstudio.com/journey https://journey.cloud

طراحان سفر درک می کنند که مجله شما باید بیش خرید گیفت کارت اپل یک برنامه در گوشی شما باشد، باید چیزی باشد که می توانید برای بقیه زندگی خود نگه دارید خرید گیفت کارت اپل این کار را با استفاده خرید گیفت کارت اپل همه ورودی ها برای همگام سازی با Google درایو، این بدان معنی ساخت اپل آیدی که شما به راحتی می توانید مجله خود را خرید گیفت کارت اپل هر کجا دسترسی پیدا کنید خرید گیفت کارت اپل اطمینان حاصل کنید که هنگام تغییر به یک گوشی جدید خرید گیفت کارت اپل دست نمی رود.

برنامه در حال حاضر در iOS در دسترس نیست، اما یک نسخه بتا در سایت خود در دسترس ساخت اپل آیدی به این معنی ساخت اپل آیدی که آن زمان نباید خیلی طول بکشد تا زمانی که در دسترس باشد.

Diaro – دفتر خاطرات، مجله خرید گیفت کارت اپل یادداشت ها (iOS، Android)

دیارو طراحی شده ساخت اپل آیدی که به راحتی بتواند افکار خرید گیفت کارت اپل خاطرات خود را در طول روز ضبط کرده خرید گیفت کارت اپل به راحتی بین تمام دستگاه های شما همگام سازی کند. شما می توانید پست های خود را به روش های مختلفی خرید گیفت کارت اپل قبیل محل، تاریخ خرید گیفت کارت اپل برچسب ها مرتب کنید تا جستجو خرید گیفت کارت اپل پیدا کردن آنها در تاریخ بعدی آسان تر شود. شما همچنین می توانید دفتر خاطرات خود را آنلاین ببینید با ورود به سایت Diaro خرید گیفت کارت اپل saveres در قالب PDF.

Diaro – دفتر خاطرات، یادداشت ها. برنامه رایگان Android، iOS خرید گیفت کارت اپل وب.

Diaro Android، iOS خرید گیفت کارت اپل وبلاگ روزنامه، مجله، یادداشت نگه داشتن برنامه. مهم نیست که یک یادداشت کوتاه یا یک دفترچه خاطرات طولانی ساخت اپل آیدی، رابط کاربر پسند Diaro به شما اجازه می دهد همه چیز را راحت تر سازماندهی کنید

مجله قدردانی (iOS)

من دوستانی دارم که مجلات علمی قدردانی را بنویسند، که در نظر گرفته شده برای خوشحالی به زندگی خود به ارمغان آورند. حتی اپرا تمرین را به شما توصیه کرده ساخت اپل آیدی. بنابراین نرم افزار قدردانی مجله را دانلود کرده ام خرید گیفت کارت اپل زندگی من، خوب ساخت اپل آیدی، در مورد همان. گرافیک کارتونی ساخت اپل آیدی، خرید گیفت کارت اپل باعث می شود که من یک خاطره پنجمین گریدر را در یک خاطره احساس کنم. خوشبختانه، برنامه همراه با یک تابع رمز عبور ساخت اپل آیدی، بنابراین هیچ کس نخواهد خواندن نوشته های مجله من. اما من واقعا باید نگران نباشم: بعد خرید گیفت کارت اپل چند روز استفاده خرید گیفت کارت اپل جوایز قدردانی، من احساس خوشبختی نمیکنم خرید گیفت کارت اپل برنامه برای استفاده خیلی ناامیدکننده گیفت کارت اپل. اگر شما یک مجله دبستانی کتبی نگه دارید، این برنامه یک راه سازگار با محیط زیست برای ضبط شماست.


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*