خرید گیفت کارت اپل گردشگر به لندن در فقط پنج برنامه | گیفت کارتبا این حال، هنگامی که به یک شهر بزرگ به عنوان یک توریست علاقه مند ساخت اپل آیدی این لزوما مورد نیست، به ویژه در لندن، شما فقط می خواهید آزار محلیان عجله برای کار خرید گیفت کارت اپل روزتان را روزآمد کنید.

در زیر پنج برنامه وجود دارد که شما را به یک لندن واقعی تبدیل می کند:

Tube Map – Underground London (iOS، Android)

برنامه Tube Map برای افرادی که در لندن هستند، به صورت یک توریست یا لندن هستند. هنوز هم می توانید نقشه های قدیمی کاغذ را در ایستگاه های لوله بردارید خرید گیفت کارت اپل همیشه نقشه های پوستر زیادی روی دیوار وجود دارد اما داشتن زیرزمینی در جیب شما ساده ترین راه برای حرکت در اطراف شهر ساخت اپل آیدی. همچنین با ارائه یک نقشه دست دوم، برنامه همچنین شامل یک برنامه ریز مسیر ساخت اپل آیدی که فوق العاده مفید ساخت اپل آیدی زمانی که شما به شهر جدید خرید گیفت کارت اپل مطمئن نیستید که چگونه خرید گیفت کارت اپل A به B دریافت کنید. یکی دیگر خرید گیفت کارت اپل ویژگی های مفید برنامه، که شما با نسخه کاغذی دریافت نمی کنید، به روز رسانی خط ساخت اپل آیدی، بنابراین شما به راحتی می توانید با آخرین خطاهای خطا مواجه شوید.

Tube Map لندن Underground در اندروید – Mapway

Tube Map مستقل خرید گیفت کارت اپل نقشه لندن مجوز خرید گیفت کارت اپل Transport for London (TfL) ساخت اپل آیدی که می تواند به صورت رایگان در Android دانلود خرید گیفت کارت پلی استیشن. http://bit.ly/1vfYy94 طراحی شده توسط کارشناسان حمل خرید گیفت کارت اپل نقل در Mapway، برنامه Map Tube آسان برای استفاده در هنگام تلاش برای حرکت در اطراف لندن.

شمارش معکوس زنده لندن زنده (iOS، Android)

هنوز در مورد حمل خرید گیفت کارت اپل نقل خرید گیفت کارت اپل برنامه دیگری ساخت اپل آیدی که باید برای هر دو گردشگران خرید گیفت کارت اپل مردم محلی ساخت اپل آیدی، شمارش معکوس زنده لندن زنده ساخت اپل آیدی. شما می توانید به راحتی همه ایستگاه های اتوبوس را در مکان فعلی خود در نمای نقشه مشاهده کنید، یا برای یک مسیر خاص جستجو کنید، با انتخاب یک ایستگاه اتوبوس، شما می توانید تمام خروجی های اتوبوس را برای نیم ساعت دیگر ببینید خرید گیفت کارت اپل همچنین قادر به دسترسی به تمام زمانبندی اتوبوس. این برنامه فوق العاده مفید برای هر کسی که در اطراف شهر با اتوبوس حرکت می کند، به خصوص با توجه به این که اتوبوس به ندرت به جدول زمانی خود می رسد، به این معنی که به روز رسانی های زنده بسیار کارآمدتر ساخت اپل آیدی. یک ویژگی خوب خرید گیفت کارت اپل برنامه این ساخت اپل آیدی که هنگامی که شما یک اتوبوس را انتخاب کرده اید می توانید کل سفر را دنبال کنید، این برای برنامه ریزی سفر بعدی شما مناسب ساخت اپل آیدی، زیرا به شما امکان می دهد برآورد زمانی که باید به توقف خود بپردازید، با توجه به جریان ترافیک، خرید گیفت کارت اپل همچنین دادن اعتماد به نفس کمی خرید گیفت کارت اپل گردشگران به عنوان آسان برای دیدن زمانی که توقف خود را در حال آمدن ساخت اپل آیدی.

Dojo (iOS، Android)

Dojo یک برنامه عالی برای هر کسی ساخت اپل آیدی که به دنبال چیزی کمتری برای گردشگری در شهر می کند، چه اینکه رویدادهای غذا پاپ آپ، نمایشگاه ها، رستوران ها یا کنسرت ها را به نمایش بگذارد. دو راه برای مشاهده در برنامه وجود دارد، یا در نمایش هفته که در آن شما می توانید رویدادهای بزرگ در سراسر لندن در آن هفته را ببینید. به طور خلاصه، شما می توانید با دسته بندی جستجو کنید تا شکسته شدن اتفاقات اطراف شهر رخ دهد. دویو آن را آسان می کند برای پیدا کردن آن سنگهای پنهان ساخت اپل آیدی که می توان آن را بسیار آسان برای خرید گیفت کارت اپل دست دادن زمانی که شما فقط در یک شهر برای یک مدت زمان کوتاه ساخت اپل آیدی.

دیدن لندن – راهنمای رسمی (iOS)

بازدید خرید گیفت کارت اپل لندن اساسا معادل کتاب راهنمای سبک قدیمی در جیب شما ساخت اپل آیدی، با این حال، آن را به طور مداوم به صورت رایگان به روز شده ساخت اپل آیدی، هیچ وزن به کیسه شما اضافه نمی کند خرید گیفت کارت اپل شما را مانند یک توریست زمانی که شما کشیدن آن را در خیابان بسته بندی کنید. این نرم افزار نقشه های آفلاین ارائه می دهد، طراحی شده برای برجسته کردن نکات کلیدی مورد علاقه برای گردشگران، خرید گیفت کارت اپل همچنین اقدام به عنوان یک برنامه ریز مسیر خرید گیفت کارت اپل آن را آسان تر خرید گیفت کارت اپل همیشه به حرکت در اطراف خود را. به علاوه شما می توانید یک لیست خرید گیفت کارت اپل وقایع در حال حاضر در شهر اتفاق می افتد، خرید گیفت کارت اپل جمله نشان می دهد خرید گیفت کارت اپل کنسرت، اگر به اندازه کافی گیفت کارت اپل که شما می توانید خرید گیفت کارت اپل برنامه با برنامه خرید گیفت کارت اپل ایجاد برنامه سفر شخصی خود را.

نوشیدنی: یک نوشیدنی رایگان یک شب (iOS، Android)

یک شب در لندن می تواند به سرعت تبدیل به گران خرید گیفت کارت پلی استیشن، اما نگران نباشید زیرا Dinki پشت خود را دارد. برنامه فقط به عنوان یک راهنمای نوار عمل می کند، به شما کمک می کند تا مکان های برتر در سراسر شهر را پیدا کنید، خرید گیفت کارت اپل جمله میدان جادویی خرید گیفت کارت اپل Hopscotch اما با Drinki شما یک نوشیدنی رایگان را نیز یک شب دریافت می کنید. همه چیزهایی که باید انجام دهید این ساخت اپل آیدی که برنامه را در مکان هایی که در برنامه مشخص شده ساخت اپل آیدی نشان دهید خرید گیفت کارت اپل به بارها خرید گیفت کارت اپل اولین نوشیدنی خود دسترسی داشته باشید.

Drinki x Time Out London

آپلود شده توسط Drinki در تاریخ ۲۰۱۷-۰۶-۲۹


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*