خرید گیفت کارت اپل یک گلدان کوچولو تا یک شعله غول پیکر | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ�با استفاده خرید گیفت کارت اپل ویژگی بعدی آن به نام "طلا"، کاربران می توانند ببینند که قبلا پروفایل خود را قبل خرید گیفت کارت اپل شروع خرید گیفت کارت اپل طریق ستون منظم آن ها در این منطقه مشاهده کرده اند. بدون نیاز به ضربه تند خرید گیفت کارت اپل تیز، کاربران می توانند دقیقا همان کسی که مشخصات خود را دوست دارند خرید گیفت کارت اپل سپس به صورت اتوماتیک مانند همه دوست دارند، دوست ندارند یا خرید گیفت کارت اپل طریق هر پروفایل به صورت جداگانه می روند.

ایده آل برای کسانی که ترجیح می دهند زمان زیادی را صرف برنامه نکنند، این ویژگی ممکن ساخت اپل آیدی برای پیدا کردن فقط افرادی که درجه جذابیت را به جای گذراندن زمان کشیدن کسانی که به نمایه خود علاقه مند نیستند بسیار مناسب باشد. به عنوان یک افزودنی به خدمات برتر، Tinder Gold هزینه ۵ دلار اضافی در برابر ۹٫۹۹ دلار که برای اعضا ساخت اپل آیدی، هزینه می شود. این به این معنی ساخت اپل آیدی که این ویژگی احتمالا به قیمت ۱۵ دلار در هر ماه هزینه می کند، اما همراه با ابلهان نامحدود، ۵ مورد فوق العاده در هر روز خرید گیفت کارت اپل توانایی تغییر مقصد ساخت اپل آیدی. اگر چه قیمت در مقایسه با سایر برنامه های دوستیابی بسیار ارزشمند ساخت اپل آیدی، Tinder دارای یکی خرید گیفت کارت اپل بزرگترین جوامع کسانی ساخت اپل آیدی که به دنبال ارتباط هستند در حالی که همزمان دارای یکی خرید گیفت کارت اپل بالاترین نرخ رشد ساخت اپل آیدی. همانطور که در برنامه بصری خرید گیفت کارت اپل آسان برای استفاده ساخت اپل آیدی، حق بیمه در قیمت به خوبی توسط بسیاری پذیرفته شده حتی زمانی که بسیار بالاتر خرید گیفت کارت اپل رقبا ساخت اپل آیدی، نشان دهنده ارزش قابل توجهی ساخت اپل آیدی که خرید گیفت کارت اپل طریق ویژگی طلا ارائه شده ساخت اپل آیدی.

با قابلیت بعدی آن اضافه شده به نام "طلا"، کاربران قادر به دیدن کسانی که قبلا مشخصات خود را دوست داشتند

این موفقیت که Tinder به دست آورد پس خرید گیفت کارت اپل بسیاری خرید گیفت کارت اپل تکرار مدل های کسب درآمد، شامل یک گزینه منو مانند ساخت اپل آیدی که اجازه می دهد تا کاربران تنها خرید گیفت کارت اپل ویژگی های حق بیمه که آنها نیاز فراتر خرید گیفت کارت اپل توابع اساسی را خریداری کنید. این ویژگی ها شامل توانایی بازگشت به کش رفتن تصادفی، تغییر مکان، دوره انتظار برای swipes خرید گیفت کارت اپل اضافی فوق العاده ساخت اپل آیدی. در حالی که این روش انعطاف پذیری بیشتری را خرید گیفت کارت اپل لحاظ گزینه های خرید، به عنوان اشتراک طلا نیز دریافت نشد. با توجه به اینکه درآمد بر مبنای اشتراک، یکی خرید گیفت کارت اپل سخت ترین کارهاست، پذیرش این برنامه، پیروزی قابل توجهی در مورد Tinder خرید گیفت کارت اپل لحاظ غلبه بر مانع پذیرش خرید گیفت کارت اپل سودآوری ساخت اپل آیدی. با توجه به اینکه چگونه برنامه پس خرید گیفت کارت اپل بروز رسانی به تعداد یکی افزایش یافته ساخت اپل آیدی، موفقیت آن می تواند یک بار دیگر مورد استفاده کاربران قرار گیرد.

به عنوان یکی خرید گیفت کارت اپل محبوب ترین برنامه ها در قلمرو دوستیابی، Tinder رشد کرده ساخت اپل آیدی به تبدیل شدن به شعله در فروشگاه App. با وضعیت بالاترین برنامه برآورد شده، احتمال دارد رقبای دیگر سعی کنند توابع مشابهی را برای تسخیر بازار برای رایانه های با کارآیی بالا اجرا کنند. علاوه بر این، اگر چه ویژگی طلا در حال حاضر تنها در نسخه iOS در دسترس ساخت اپل آیدی، انتظار می رود نسخه آندروید با یک ماه منتشر می شود به طوری که کاربران در هر سیستم عامل قادر به دیدن افرادی که مورد علاقه خود را.

WP-Appbox: Tinder (رایگان + ، فروشگاه App) →

WP-Appbox: Tinder (رایگان + ، Google Play) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*