خرید گیفت کارت اپل MouseBots و مردان – مصاحبه MouseBot با کوچک کوچک | گیفت کارتبررسی ما خرید گیفت کارت اپل MouseBot اینجا!

Appolicious : واحد بردار برای عناوین مسابقه شناخته شده ساخت اپل آیدی، خرید گیفت کارت اپل در حالی که این الهام در طراحی آن مشهود ساخت اپل آیدی، MouseBot همچنین دارای یک عدد کمی خرید گیفت کارت اپل ۳D platforming ساخت اپل آیدی. این تغییر در جهت الهام بخش

مت کوچک: ما در حال حاضر در حال انجام بازی های مسابقه ای برای حدود ۱۰ سال هستیم، خرید گیفت کارت اپل ما می خواستیم یک تفریح ​​کوتاه انجام دهیم. ما می دانستیم که می خواهیم به نقاط قوت خود برسیم خرید گیفت کارت اپل بر اساس "وسیله نقلیه" نگه داریم، اما ما می خواستیم دستان خود را در یک platformer امتحان کنیم خرید گیفت کارت اپل بنابراین ایده ماوس رباتیک خرید گیفت کارت اپل آن رشد کرد.

Appolicious : تیم شما چطور تیم های هیبریدی را طراحی کرده ساخت اپل آیدی تا بازیکنان بتوانند خرید گیفت کارت اپل هر سطحی نا امید شده روی آن بکشد؟

MS: آزمایشهای زیادی انجام شد. در اصل ما کنترل های بیشتری برای ماوس داشتیم، اما ما تصمیم گرفتیم که آن را برای یک بازی موبایل بسیار پیچیده کنیم، بنابراین ما آن را عقب نگه داشتیم تا اینکه به اندازه کافی عمیق به نظر برسد، اما به اندازه کافی ساده گیفت کارت اپل که بتوانیم آن را سریع ببریم.

Appolicious : چطور می توان اصول را هدایت کرد هنگام زیبایی شناسی کاریکاتور زیبایی MouseBot ؟

MS: من خوشحالم که شما آن را دوست داشتید! ما می خواستیم چیزی رنگارنگ خرید گیفت کارت اپل ساده بیاوریم. مهم گیفت کارت اپل که اشکال خرید گیفت کارت اپل رنگ های متمایز را حفظ کنیم تا بازیکنان واقعا بتوانند روی تله ها تمرکز کنند خرید گیفت کارت اپل پیش بینی های لازم را انجام دهند. ما عمدا پس زمینه ها را بسیار ساده نگه داشتیم تا تله ها خرید گیفت کارت اپل بین بروند. ما همچنین می خواستیم آن را به نوعی "gorey" با ماوس را نابود بارها خرید گیفت کارت اپل بارها، اما ما همچنین می خواستم آن را به احساس زیبا.

Appolicious : چگونه تعادل بین نسخه رایگان خرید گیفت کارت اپل نسخه حق بیمه یک بازی را تنظیم می کنید؟

MS: در نسخه رایگان [ MouseBot ] واقعا یک "پرداخت دیوار" وجود ندارد، اما این بازی بسیار سخت می خرید گیفت کارت پلی استیشن خرید گیفت کارت اپل شما خیلی خرید گیفت کارت اپل دست می دهید خرید گیفت کارت اپل زندگی بنابراین ما فقط می خواستیم نسخه "Premium" را کمتر دردناک کنیم خرید گیفت کارت اپل به بازیکنان فرصت بی نهایت می دادیم تا این سطح را دوباره خرید گیفت کارت اپل دوباره بازی کنیم. نسخه حق بیمه همچنین خرید گیفت کارت اپل تبلیغات خلاص می خرید گیفت کارت پلی استیشن، زیرا هنگامی که شما پرداخت می کنید، چرا شما می خواهید برای دیدن تبلیغات

Appolicious : چه تله های بیشتر جنجالی به دست آوردن درست به راست؟

MS: با وجودی که آنها ساده ترین هستند، لیزرها واقعا خرید گیفت کارت اپل طریق بسیاری خرید گیفت کارت اپل تکرارها پی بردند. در ابتدا آنها متحرک بودند، خرید گیفت کارت اپل آنها را در سراسر مسیر به عقب خرید گیفت کارت اپل جلو چرخه. بعد خرید گیفت کارت اپل مدتی متوجه شدیم که خیلی دشوار گیفت کارت اپل، بنابراین ما آنها را به حالت ایستاده تغییر دادیم. تنظیمات آب نیز بسیار پیچیده گیفت کارت اپل، ما با انیمیشن های موج خرید گیفت کارت اپل انواع تله هایی که در آب کار می کردیم، بسیار کار کردیم.

Appolicious : کدام مزایا خرید گیفت کارت اپل چالش ها در تیم پشتیبانی شما در حفظ موتور Vector وجود دارد؟ مدارک کار شما روشن ساخت اپل آیدی – MouseBot فعالیت زیادی در روی صفحه نمایش برای یک بازی موبایل دارد خرید گیفت کارت اپل همه اینها بدون هیچ زحمتی بی نظیر اجرا می خرید گیفت کارت پلی استیشن – اما ایجاد موتور خود کار ساده ای نیست.

MS: ما در مدت زمان طولانی موتور را تکرار کرده ایم خرید گیفت کارت اپل تا به امروز، ایده بسیار خوبی خرید گیفت کارت اپل آن دارد که با آن کار می کند. ما عمدا سبک هنری را با MouseBot بسیار ساده نگه داشتیم زیرا ما می خواستیم فرمت بسیار بالا را حتی در دستگاه های قدیمی نگه داریم. اما همیشه یک سبک خوب به سبک مدرن ساخت اپل آیدی که به نظر می رسد عالی در جدیدترین گوشی ها مشکل ساخت اپل آیدی، اما هنوز هم در سخت افزار قدیمی تر اجرا می خرید گیفت کارت پلی استیشن.

Appolicious : عناصر شما بیشترین افتخار را می کنید، با MouseBot ؟

MS: من فکر می کنم ما یک تن تنوع خرید گیفت کارت اپل محتوای زیادی برای چنین بازی کوچکی ارائه کردیم. ما این سیستم ویرایش تمام سطوح را خرید گیفت کارت اپل قطعات قابل استفاده مجدد استفاده میکنیم خرید گیفت کارت اپل همه چیز در این روش بسیار ساده به هم متصل می خرید گیفت کارت پلی استیشن، بنابراین ما توانستیم حدود ۷۵ سطح را در یک دوره بسیار کوتاه خرید گیفت کارت اپل بین ببریم. خرید گیفت کارت اپل حتی درون آن، من فکر می کنم هر سطح شخصیت خود را حفظ می کند.

Appolicious : پس خرید گیفت کارت اپل مسابقه در سرزمین، دریا خرید گیفت کارت اپل درون آزمایشگاههای علوم آزمایشگاهی Cat-astraphobic، چه چیزی بعد برای واحد بردار ساخت اپل آیدی؟

MS: در حال حاضر ما در کار مشغول به کار در مسابقات حشره دار ساحل ۲ هستیم. ما قصد داریم به زودی اعلام بیشتری درباره آن بکنیم، بنابراین با هم باشید!

MouseBot (رایگان + ، فروشگاه App) →


MouseBot (رایگان + ، Google Play) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*