در آشپزخانه با iPad شما | گیفت کارتپنج برنامه برای کمک به شما در آشپزخانه به شما کمک می کند. پس خرید گیفت کارت اپل همه، همه باید خوردن.

اجاق بزرگ (iOS، Android)

با پخت بزرگ شما دیگر نیازی به قفسه پر خرید گیفت کارت اپل کتاب دستور غذا نیست، زیرا هر دستور غذایی که همیشه می توانید آنرا در اختیار شما قرار می دهد، در گوشی شما قرار دارد. تعدادی خرید گیفت کارت اپل راه هایی وجود دارد که شما می توانید برای دستور العمل ها جستجو کنید، خرید گیفت کارت اپل جمله یک ویژگی بسیار مفید برای استفاده خرید گیفت کارت اپل باقی مانده خرید گیفت کارت اپل یا زمانی که شما با یخچال خالی مواجه شده خرید گیفت کارت اپل هیچ وقت برای خرید بروید وجود دارد. Big Over همچنین به عنوان یک پلت فرم اجتماعی عمل می کند، به شما این امکان را می دهد که دستور العمل ها را با دوستان خود جستجو کنید. اگر همه چیز به اندازه کافی نبود، می توانید خرید گیفت کارت اپل برنامه برای برنامه ریزی یک منوی هفتگی خرید گیفت کارت اپل لیست مواد غذایی استفاده کنید.

یک برنامه فوق العاده مفید برای برنامه ریزی زندگی پخت خرید گیفت کارت اپل پز خود را

بینی تا دم (iOS، Android)

بینی به دم برنامه برای کسانی ساخت اپل آیدی که به دنبال مهارت های آشپزی خود را به سطح بعدی. این یک برنامه ساخت اپل آیدی که شما را در مورد کاهش های مختلف گوشت، خرید گیفت کارت اپل گوشت گاو به مرغ آموزش خواهد داد. برنامه شامل تصاویر نشان می دهد که در آن حیوان هر برش را می توان یافت، خرید گیفت کارت اپل همچنین آنچه برش باید نگاه کنید. همچنین راهنماهای آماده سازی، راهنمای قیمت خرید گیفت کارت اپل اطلاعات تغذیه ای وجود دارد.

این مثل داشتن شمع لاشه حیوانی مرده ساخت اپل آیدی درست در مقابل شما!

شبکه غذایی در آشپزخانه (iOS، Android)

برنامه های شبکه غذایی به ارمغان می آورد تمام آشپز تلویزیون مورد علاقه خود را به آشپزخانه خود را. این که آیا شما برای یک دستور غذائی که در تلویزیون دیده اید شکار می کنید یا فقط به دنبال الهام گرفتن برای یک مهمانی شام ساخت اپل آیدی این برنامه برای شما مناسب ساخت اپل آیدی. شما به راحتی می توانید خرید گیفت کارت اپل طریق دستور العمل ها جستجو کنید، آنها را به تلفن خود ذخیره کنید خرید گیفت کارت اپل حتی یادداشت ها را اضافه کنید خرید گیفت کارت اپل آنها را با دوستان به اشتراک بگذارید. این برنامه همچنین شامل آموزش های ویدئویی خرید گیفت کارت اپل تعدادی خرید گیفت کارت اپل سرآشپزهای Food Network می باشد.

FoodSwitch (iOS، Android)

غذا خوردن سالم می تواند گاهی اوقات به عنوان یک مبارزه باشد، به خصوص هنگام خرید مواد غذایی بسته بندی شده. FoodSwitch طراحی شده ساخت اپل آیدی تا اطمینان حاصل کنید که دقیقا چه چیزی در غذا شماست خرید گیفت کارت اپل حتی گزینه های سالمتری را ارائه می دهد. به سادگی بارکد را هنگام برداشتن غذا در سوپرمارکت خرید گیفت کارت اپل برنامه اسکن کنید، به شما این امکان را می دهد که خواندن خرید گیفت کارت اپل نواختن ارزش تغذیه ای را انجام دهید، همچنین گزینه های سالمتری را نشان می دهد.

ایده ای برای FoodSwitch به شما داد؟

پروفسور بروس نیل مدیر ارشد موسسه جورجیا ساخت اپل آیدی که در آن داده های مربوط به آنچه در غذاهای استرالیایی استرالیایی برای چندین سال جمع شده ساخت اپل آیدی جمع آوری شده ساخت اپل آیدی. آنها این اطلاعات را عمدتا برای اهداف تحقیق مورد استفاده قرار داده اند. با استفاده خرید گیفت کارت اپل برنامه FoodSwitch، آنچه که ما تصمیم به انجام آن داده شده این ساخت اپل آیدی که این اطلاعات را برای شما به عنوان یک مصرف کننده در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید انتخاب غذای بهتر را انجام دهید.

داستان های آشپزخانه (iOS، Android)

آشپزخانه داستان یک برنامه دستور العمل ساخت اپل آیدی که واقعا شما را الهام بخش برای اجرا به آشپزخانه خرید گیفت کارت اپل شروع به پخت خرید گیفت کارت اپل پز. این یک برنامه زیبایی طراحی شده ساخت اپل آیدی که طیف وسیعی خرید گیفت کارت اپل دستورالعمل ها را به شکل تصاویر نشان می دهد، شما خرید گیفت کارت اپل طریق صفحات دستورالعمل هایی که می خواهید هر ظرف را انتخاب کنید، حرکت کنید. دستورالعمل های پخت خرید گیفت کارت اپل پز در یک روش واضح خرید گیفت کارت اپل آسان به دنبال ساخت اپل آیدی که حتی کمترین اعتماد به نفس خرید گیفت کارت اپل آشپز می تواند به دنبال.

این برنامه همچنین حاوی طیف وسیعی خرید گیفت کارت اپل دستور العمل های ویدئویی برای کسانی ساخت اپل آیدی که دارای فاصله کوتاهتری هستند.

در حال حاضر: داستان آشپزخانه ۶٫۰۰A برای آندروید – پیش نمایش برنامه فروشگاه Google Play

آخرین بهروزرسانی ما برای Android را دریافت کنید! http://bit.ly/1FAxypq ما در فیس بوک دنبال کنید: https://www.facebook.com/KitchenStoriesOfficial ما را در Instagram دنبال کنید: https://www.instagram.com/kitchenstories_official


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*