در بازی Dead 2 Review | خرÛ�د Ú¯Û�Ù�ت کارت اپÙ�بازیکنان به جای هنری، یک مرد که به شدت سعی می کند پس خرید گیفت کارت اپل سقوط کامیون خود خرید گیفت کارت اپل فرار خرید گیفت کارت اپل ارواح، به شدت سعی در بازگشت به خانواده اش داشته باشد، گام می کشد. برای یک بازی موبایل، نمایشنامه گرافیکی در Dead 2 ' به وضوح قابل توجه ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل شامل فیلمهای کوتاه اما خوب تولید شده خرید گیفت کارت اپل صدای رضایت بخش ساخت اپل آیدی. با این حال، اگر چیزی برای تلفن های موبایل بسیار خوب باشد، درست ساخت اپل آیدی، اغلب این ساخت اپل آیدی که نسخه رایگان این بازی فوق العاده جلا داده شده با میکرو تراکنش هایی که به شدت تشویق می شوند، با مشاغل مکرر برای اشتراک خرید گیفت کارت اپل پرداخت منابع اضافی در بازی، این به طور قابل توجهی در یک تجربه غلط دیگری به چشم می خورد.

در نمایش گرافیکی Dead 2، چشمگیر ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل شامل نقاط کوتاه اما خوب تولید شده

یک "دونده بی نهایت" اساسا آن چیزی ساخت اپل آیدی که به نظر می رسد – بازیکن به طور مداوم خرید گیفت کارت اپل ابتدای سطح تا انتهای خود، با توانایی حرکت به سمت چپ خرید گیفت کارت اپل راست به سمت خط کشیدن عکس ها خرید گیفت کارت اپل جلوگیری خرید گیفت کارت اپل خصمانه، اجرا می شود. شما یک سلاح اصلی خرید گیفت کارت اپل همچنین یک سلاح پشتیبان را تجهیز می کنید خرید گیفت کارت اپل مهمات برای این دو با استفاده خرید گیفت کارت اپل جعبه های تامین می شود که به وضوح با دود خرید گیفت کارت اپل نور سبز مشخص می شود. این تنظیم به خوبی اجرا می شود خرید گیفت کارت اپل تنش ها افزایش می یابد زمانی که انبوهی خرید گیفت کارت اپل زامبی ها در مقابل شما جمع می شوند خرید گیفت کارت اپل گلوله های شما خرید گیفت کارت اپل بین می روند.

سمت چپ صفحه نمایش برای حرکت ساخت اپل آیدی، خرید گیفت کارت اپل کنترل های لمسی در اکثر زمان ها کار می کنند. مواردی وجود داشت که من نیاز به تغییر سریع جهت داشتم یا سعی کردم به شدت تکان بخورم خرید گیفت کارت اپل انگشتانم خرید گیفت کارت اپل ناحیه کنترل لمسی خارج شد، من را به سمت شمع زامبی هدایت می کرد یا من خرید گیفت کارت اپل جعبه عرضه من دلخور شدم . به غیر خرید گیفت کارت اپل این مضامین جزئی، کنترلها بصری خرید گیفت کارت اپل پاسخگو بودند خرید گیفت کارت اپل ورودیهای من به خوبی انجام شد. سمت راست صفحه لمسی مورد استفاده قرار می گیرد تا سلاح مجهز خود را بفروشد خرید گیفت کارت اپل بین اسلحه اصلی خرید گیفت کارت اپل پشتیبان مبادله کند. شلیک زامبی ها به اندازه کافی آسان ساخت اپل آیدی، خرید گیفت کارت اپل هنگامی که سلاح روی صفحه نمایش خود را در جهت نزدیک ترین زامبی پرتاب می کند، شات دقیقا مشخص خواهد شد. گاهی اوقات هنگام حرکت به طرف دیگر این عکس ها می توانند خرید گیفت کارت اپل دست رفته، اما دقیق تر خرید گیفت کارت اپل آن نیستند.

تعداد زیادی سلاح وجود دارد که می توان آنها را به دست آورد خرید گیفت کارت اپل ارتقاء می تواند برای افزایش آمار های مختلف سلاح استفاده شود. در حال حاضر این ساخت اپل آیدی که در آن microtransactions بدنام می آیند – اغلب هنگامی که اجرای اجرا شده ساخت اپل آیدی، شما را به پرداخت هزینه برای اشتراک در بازی خرید گیفت کارت اپل یا صرف پول نقد سخت خود را در خرید منابع در بازی در pay-to-win تاسف روش. هزینه اشتراک ماهانه ۱۱٫۹۹ دلار ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل تراکنش های منابع خرید گیفت کارت اپل $ ۶٫۹۹ تا $ ۶۹٫۹۹ (BEST VALUE!) محاسبه می شود. این همچنین سلاح های بسیار قدرتمند را برای شما به ارمغان می آورد که هزینه آن خرید گیفت کارت اپل قیمت ۶٫۹۹ تا ۱۳٫۹۹ دلار به عنوان میانبر ساخت اپل آیدی، به جای اینکه سطوح روزانه را به صورت آهسته جمع آوری کنید تا بتوانید ارتقاء را خریداری کنید، که اساسا در سطوح بعد ضروری به نظر می رسد.

نه تنها سلاح های قدرتمندی را در برابر شما می سوزاند خرید گیفت کارت اپل یا به طور پیوسته شما را به خرید منابع می برد، بلکه در پایان هر سطح تکمیل شده، شما را با جعبه های جعبه های تصادفی تولید می کند. این بسیار شایسته ساخت اپل آیدی، درست ساخت اپل آیدی؟ هنگامی که جعبه غرفه را باز کنید خرید گیفت کارت اپل پاداش خود را به دست آورید، به شما پیشنهاد می دهد که به احتمال زیاد شما نمی توانید امتناع کنید – این ویدیو را تماشا کنید خرید گیفت کارت اپل جعبه غنیمت دیگری دریافت خواهید کرد! با این حال، این ویدیو تبلیغاتی برای یک بازی موبایل دیگر گیفت کارت اپل. من با طعم خرید گیفت کارت اپل مزه باقی مانده در دهان من باقی مانده گیفت کارت اپل، خرید گیفت کارت اپل روح من نقض شد. پس خرید گیفت کارت اپل تقسیم تقاضا برای microtransactions، این کافی گیفت کارت اپل. برای بالا بردن همه اینها، شما همچنین دارای منابع شناخته شده به عنوان استامین، که به شما انرژی برای تکمیل "اجرا می کند". مقدار محدودی خرید گیفت کارت اپل این مقدار وجود دارد خرید گیفت کارت اپل اگر چندین بار اجرا شود، نمیتوانید هر سطحی خرید گیفت کارت اپل داستان را برای روز انجام دهید، مگر اینکه با منابع گرانبهای شما خریداری کنید.

Into the نمایش گرافیکی Dead 2 نسبتا چشمگیر ساخت اپل آیدی خرید گیفت کارت اپل شامل نقاط کوتاه اما خوب تولید شده ساخت اپل آیدی

هنگامی که سطوح را خرید گیفت کارت اپل حالت داستان اصلی تکمیل نکنید، آزمایشات روزانه که هر روز تغییر می کنند وجود دارد. محاکمه ای که انجام دادم ساده گیفت کارت اپل – با زامبی های زیادی که می توانید با یک تفنگ بی نهایت با یک تفنگ بسیار غافلگیر کنید، کشتن را انجام دهید. این در واقع سرگرم کننده تر خرید گیفت کارت اپل حالت داستان اصلی گیفت کارت اپل خرید گیفت کارت اپل به شما این امکان را می دهد که بسته به اینکه چند زامبی کشته شده ساخت اپل آیدی قبل خرید گیفت کارت اپل مرگ خود را ببینید. اما، به طور معمول در قالب مفهوم microtransaction-oriented، اجرای منجر به پیشنهاد من برای خرید تفنگ ساچمهای گیفت کارت اپل که من در دادگاه استفاده کردم – فقط برای ۱۳٫۹۹ دلار. با این حال، من انجام شد.

The Dead 2 به نظر می رسد بر روی کاغذ – یک تیرانداز اول شخص با گرافیک عالی برای داشتن یک دستگاه تلفن همراه با گیم پلی تنگ خرید گیفت کارت اپل پاسخگو. واضح ساخت اپل آیدی که توسعه دهنده PikPok به معنای لهستانی به آوردن این عنوان به ثمر رساند. با این حال، من بیشتر خوشحال هستم که برای دسترسی به این بازی ابتدا مبلغی را پرداخت می کردم که به طور دائم با پیشنهادات برای خرید منابع بازی، سلاح ها خرید گیفت کارت اپل به اشتراک گذاری بازی برای هزینه ماهانه بمباران شد. به مرده ۲ یک بازی موبایل خوب ساخت اپل آیدی، اما خریدار باید مراقب باشد – این یک مدل پرداخت به نفع ساخت اپل آیدی که احتمالا به بازیگران گمشده که مایل نیستند پول نقد خود را ناامید خرید گیفت کارت اپل مورد توهین قرار دهید.

امتیاز ما

پرستا مضرات
بازی جلا خوب با کنترل های تنگ خرید گیفت کارت اپل گرافیک عالی مدل پرداخت به پیروزی خرید گیفت کارت اپل microtransactions شگفت انگیز.

                        

                                

                        

امتیاز
۶/۱۰

WP-Appbox: به مرده ۲ (رایگان + ، Google Play) →

WP-Appbox: به مرده ۲ (رایگان + ، فروشگاه برنامه) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*