راه جدید و پیشرفته برای ارسال پول این سال نو چینی | گیفت کارتیکی خرید گیفت کارت اپل محبوب ترین برنامه هایی ساخت اپل آیدی که می تواند معامله هدیه را برای این سال جدید چین WeChat که رایج ترین شبکه اجتماعی در میان جوامع آسیایی که می توانند برای استفاده کنند خرید گیفت کارت اپل ارزهای مجازی را به عنوان پست معمولی ارسال کنند.

پیش نمایش WeChat برای آندروید

WeChat یک برنامه پیامرسانی خرید گیفت کارت اپل تماس ساخت اپل آیدی که به شما امکان می دهد به راحتی با خانواده خرید گیفت کارت اپل دوستان خود در سراسر کشور ارتباط برقرار کنید. این برنامه ارتباطات همه در یک برای متن (SMS / MMS)، تماس صوتی خرید گیفت کارت اپل تصویری، لحظه ها، اشتراک عکس خرید گیفت کارت اپل بازی ساخت اپل آیدی. برخی خرید گیفت کارت اپل ویژگی های عالی موجود برای WeChat در Android را بررسی کنید.

به عنوان یک شبکه اجتماعی در آسیا که محبوب ترین آن ساخت اپل آیدی، میلیاردها نفر خرید گیفت کارت اپل قرمز پاکت هر سال خرید گیفت کارت اپل طریق این پلتفرم ارسال می شوند. با توجه به این که بسیاری خرید گیفت کارت اپل مردم به طور منظم خرید گیفت کارت اپل WeChat استفاده می کنند، منطقی ساخت اپل آیدی که آن را به عنوان یک پلتفرم برای ارسال خرید گیفت کارت اپل دریافت جیب های قرمز در جایی که امکان انتقال آن به صورت فیزیکی وجود نداشته باشد. در حالیکه سیستم عامل های دیگر نیز استفاده خرید گیفت کارت اپل جمعیت رو به رشد که راحت با انتقال آنلاین مانند AliPay خرید گیفت کارت اپل PayPal ساخت اپل آیدی، هیچ پلت فرم دیگری به عنوان اغلب بعنوان WeChat در مناطقی که سال نو قله جشن گرفته می خرید گیفت کارت پلی استیشن. به همین دلیل، برنامه به یک رهبر در فضا برای انتقال پول تبدیل شده ساخت اپل آیدی، به ویژه با Patches قرمز

با فرآیند کاملا الکترونیکی، به حساب بانکی فرستنده متصل شده خرید گیفت کارت اپل بلافاصله تحویل داده می خرید گیفت کارت پلی استیشن، این امر بسیار آسان می خرید گیفت کارت پلی استیشن که صندوق ها را ارسال کنید. علاوه بر این، هدیه به درستی در صفحه چت اتفاق می افتد به طوری که در مکان ای قرار می گیرد که کاربران در حال تعامل با یکدیگر هستند در حالی که نیاز به رفتن به یک برنامه کاملا جداگانه دارد که فقط انتقال مالی را انجام می دهد. با این حال، مهم ساخت اپل آیدی که توجه داشته باشید که ارسال وجوه به طور مستقیم به حساب بانکی منتهی نمی خرید گیفت کارت پلی استیشن، بلکه به حساب WeChat که پس خرید گیفت کارت اپل آن باید به حساب بانک مربوطه منتقل خرید گیفت کارت پلی استیشن.

یک فرستنده می تواند اختصاص دهد مقدار مشخصی برای یک گروه در حالی که برنامه به طور تصادفی مقدار را به هر فرد اختصاص می دهد

یکی خرید گیفت کارت اپل بهترین جنبه های این برنامه اینست که به طور سنتی، گیرنده ها نباید قادر باشند پیش بینی کنند چه مقدار خرید گیفت کارت اپل آنها دریافت می خرید گیفت کارت پلی استیشن. با این کار، یک فرستنده می تواند مقدار مشخصی را برای یک گروه توزیع کند در حالی که برنامه به طور تصادفی مقدار را به هر فرد اختصاص می دهد . این جنبه، هرچند ساده در طبیعت، تضمین می کند که مفهوم هدیه سازی پاکت های قرمز باقی می ماند خرید گیفت کارت اپل ارزش سنتی آن را حفظ می کند . در قالب یک برنامه تلفن همراه که قادر به توزیع پاکت در هر نقطه خرید گیفت کارت اپل جهان به کاربران WeChat ساخت اپل آیدی، این ابزار ساخت اپل آیدی که پاکتهای فیزیکی را کاملا جایگزین نمیکند، بلکه این را تعریف میکند خرید گیفت کارت اپل هدف اتصال را به گونه ای به دست میآورد که فیزیکی پاکت می تواند این کار را به تنهایی انجام دهد. به عنوان یک راه برای یکپارچه ارسال قرمز جیب این سال نوامبر ماه، برنامه یکی خرید گیفت کارت اپل محبوب ترین گزینه ها ساخت اپل آیدی که می تواند به سرعت در حال افزایش محبوبیت فراتر خرید گیفت کارت اپل پاکت های فیزیکی سنتی ساخت اپل آیدی.

WeChat (رایگان + ، فروشگاه برنامه) →


WeChat (رایگان + ، Google Play) →


نظرات کاربران

دیدگاه شما

*

*